Grand Motors banner
Auto otpad Sole banner Led Shop banner
Knežević Enterijer banner Faber auto delovi banner

molim za pomoc

Odeljak za mehaničke kvarove.
Pravila foruma
Svako pitanje koje traži rešenje problema, a koje ne sadrži u naslovu teme: model auta, godinu proizvodnje,tip ubrizgavanja, zapreminu i snagu motora, biće obrisano bez opomene. U poruci napisati kratak i sažet problem.

Moderator: Dragomir

Odgovori
palnino
Poruka: 2
Član foruma od: subota, 22. avg. 2009. u 17:36h
Lokacija: novi sad

molim za pomoc

Poruka od palnino » subota, 22. avg. 2009. u 17:43h

imam ford mondeo 1.8 td,moj problem je taj sto kad idem uzbrdo,auto pocinje da izbacuje crni dim i nakon malo vremena se ugasi pa kad odstoji par sekundi ponovo upalim i nastavim put dok opet mu to nesto ne naidje sumnjam na dovod goriva odnosno na pumpu niskog pritiska ustvari na bosh pumpu jer je to u njoj pa vas molim za misljenje ili ako je neko imao slican problem posto kod bosiste dobar dan kosta 100e

ZAR NIKO NIJE IMAO SLICAN PROBLEM?
Poslednja izmena: palnino, na dan petak, 18. sep. 2009. u 07:21h. Ukupno izmenjeno 3 puta.

Avatar korisnika
Stefan148

 
Poruka: 2455
Član foruma od: sreda, 22. okt. 2008. u 12:02h
Lokacija: Zvezdara, Lion
Kontakt:

Re: mondeo

Poruka od Stefan148 » subota, 22. avg. 2009. u 17:46h

Molimo sve nove članove da se predstave u delu foruma namenjenom za to, u protivnom će njihovi postovi biti obrisani. Hvala.
Slika

Odgovori

Povratak na „Kvarovi i popravke“