Grand Motors banner
Auto otpad Sole banner Led Shop banner
Knežević Enterijer banner Faber auto delovi banner

1. okupljanje ljubitelja Ford vozila Novi Sad - 16.01.2011.

Ovde možete pronaći sve informacije kako sa okupljanja kluba tako i sa drugih dešavanja ove tematike.
Zaključana
Avatar korisnika
knez91

 
Poruka: 2312
Član foruma od: nedelja, 30. maj 2010. u 20:13h
Lokacija: Temerin

1. okupljanje ljubitelja Ford vozila Novi Sad - 16.01.2011.

Poruka od knez91 » četvrtak, 11. nov. 2010. u 22:31h

E ovako posto koliko sam ja video nije bio ni jedan skup u novom sadu thumbdown
Da ja ne bi organizovao sam nesto hteo bi da pozovem sve fordase iz ns-a da se ukljuce u kampanju dovodjenja FCS u Novi Sad thumbup , naravno da postoji mnoga mesta u novom sadu i okolini gde bi se mogli okupiti e sada tu trazim pomoc od clanova koji su iz ns-a da se ukljuce i da im poudimo nesto i naizad da ih rally u Novi Sad pa da malo redbullw i party0021


Sada moji neki predlozi mogu biti , strazilovo, moze kod fakulteta ima dosta mesta tu je blizu dunav i ima mala suma ..., moze nesto i na pezosu, tu mogu biti ukljuceni i kac, rumenka.......
Poslednja izmena: knez91, na dan nedelja, 9. jan. 2011. u 19:20h. Ukupno izmenjeno 1 put.
Loyale piše: kad ga poguras upali na pola tocka.
Knežević Enterijer

Avatar korisnika
FiestaRS
VIP
Poruka: 4298
Član foruma od: subota, 11. okt. 2008. u 17:57h
Lokacija: Novi Sad
Kontakt:

Re: Predlog za skp u Novom Sadu

Poruka od FiestaRS » petak, 12. nov. 2010. u 20:31h

Malo pre miki pokrenuo pricu na MSN-u ali dzaba sad... kasno je... do kraja meseca najavljuju ok vreme a onda kisa,hladno...
Na prolece - leto tek...
Slika

Avatar korisnika
Markedjani
Predsednik kluba
Predsednik kluba
Poruka: 21064
Član foruma od: petak, 10. okt. 2008. u 11:14h
Lokacija: Bg-Cerak

Re: Predlog za skp u Novom Sadu

Poruka od Markedjani » petak, 12. nov. 2010. u 20:34h

Sledeće godine računajte...

Kao što svaki put pominjemo kad su skupovi van BG-a u pitanju...

Organizujte i mi iz BG-a dolazimo svakako... potrpamo se u nekoliko auta i dolazimo ako treba i na prokletije ;)
Slika
Venetia Red, '81 Ford Taunus 1.3
Diamond White, '91 Ford Sierra 2.0 DOHC 4x4
Vozim besan auto od 1000 maraka!

Avatar korisnika
knez91

 
Poruka: 2312
Član foruma od: nedelja, 30. maj 2010. u 20:13h
Lokacija: Temerin

Re: Predlog za skp u Novom Sadu

Poruka od knez91 » petak, 12. nov. 2010. u 20:36h

pa i ja sam misleo za sledecu godinu tamo negde u aprilu
ali da se na vreme pripremimo i da nadjemo lokaciju...
Loyale piše: kad ga poguras upali na pola tocka.
Knežević Enterijer

Avatar korisnika
FiestaRS
VIP
Poruka: 4298
Član foruma od: subota, 11. okt. 2008. u 17:57h
Lokacija: Novi Sad
Kontakt:

Re: Predlog za skp u Novom Sadu

Poruka od FiestaRS » petak, 12. nov. 2010. u 20:43h

Upravo tako...


Andrevlje je odlicno mesto za skup... Nacionalni park Fruska Gora... ima dosta mesta za parkiranje automobila, suma,vazduh,malo ljudi, tisina... ma milina!

Evo i slike


http://commondatastorage.googleapis.com ... 673040.jpg
Slika

Avatar korisnika
knez91

 
Poruka: 2312
Član foruma od: nedelja, 30. maj 2010. u 20:13h
Lokacija: Temerin

Re: Predlog za skp u Novom Sadu

Poruka od knez91 » petak, 12. nov. 2010. u 22:55h

zemo zemo samo da se moze rostilj raspaliti da nas ne cimaju zbog toga.
taman dogodine kada se vreme prolepsa malo .........
Loyale piše: kad ga poguras upali na pola tocka.
Knežević Enterijer

Avatar korisnika
Cedo
VIP
Poruka: 3136
Član foruma od: nedelja, 27. dec. 2009. u 15:32h
Lokacija: Novi Sad/Mišeluk

Re: Predlog za skp u Novom Sadu

Poruka od Cedo » subota, 13. nov. 2010. u 00:05h

Na Fruskoj Gori bi bilo najlepse odrzati skup kad dodje red na nas..dodacu izletiste Letenka,izletiste kod spomenika itd..trebace se raspitati za lozenje vatre jer nacionalni park je pa da ne bude problema..naravno kad dodje vreme,podrzavam thumbsuph ..
Titanium u garaži, Ghia napolju, Zetec prodat..

Slika

Avatar korisnika
Estariol
Poruka: 960
Član foruma od: subota, 20. mar. 2010. u 03:19h
Lokacija: Novi Sad/Zrenjanin

Re: Predlog za skp u Novom Sadu

Poruka od Estariol » subota, 13. nov. 2010. u 00:10h

Ne znam da li na Andrevlju ima obezbeđen prostor za paljenje vatre, ali mislim da i nije neophodno, taj restoran što se vidi na slici mi deluje ok thumbsuph

Tu je i Kaštel u Ečki kod Zrenjanina, inače, restoran Trofej kod Stajićeva, ili hotel Sibila kod Carske bare, pa kome ne smetaju komarci :D
Jbg, ponudio bi ja Zrenjaninski Motel al su ga shebali, mada tu ima napravljenih priprema za roštilj i sportskih terena... Samo treba proveriti da li puštaju automobile, neko vreme nisu. Tu su i dani piva, samo ne idu pivo i vožnja ... smileychar022 rulest :D
Ne moze se reci da si vozio dobar auto dok nisi seo u Ford...

Avatar korisnika
macaneli
VIP
Poruka: 9633
Član foruma od: petak, 10. okt. 2008. u 23:52h
Lokacija: sremska mitrovica - Genova

Re: Predlog za skp u Novom Sadu

Poruka od macaneli » subota, 13. nov. 2010. u 00:42h

cedo86 piše:Na Fruskoj Gori bi bilo najlepse odrzati skup kad dodje red na nas..dodacu izletiste Letenka,izletiste kod spomenika itd..trebace se raspitati za lozenje vatre jer nacionalni park je pa da ne bude problema..naravno kad dodje vreme,podrzavam thumbsuph ..
bas sam hteo da predlozim letenku,kad me preduhitri,ako moze za 1 maj da se lozi vatra,moze i ostalim danima,ima i klupa i sportskih terena,pa mozemo da bacimo i koju partiju basketa
ima se,moze se - nema se,mora se....

I'm gonna go build my own forum, with blackjack and hookers. In fact, forget the forum ! Ah, screw the whole thing

I ja sam vodio u Dascaru :-)®

zvanicni zastupnik za eonon za jugoistocni deo evrope i balkan :-)

Avatar korisnika
Cedo
VIP
Poruka: 3136
Član foruma od: nedelja, 27. dec. 2009. u 15:32h
Lokacija: Novi Sad/Mišeluk

Re: Predlog za skp u Novom Sadu

Poruka od Cedo » subota, 13. nov. 2010. u 00:59h

Estariol piše:Ne znam da li na Andrevlju ima obezbeđen prostor za paljenje vatre, ali mislim da i nije neophodno, taj restoran što se vidi na slici mi deluje ok thumbsuph

Tu je i Kaštel u Ečki kod Zrenjanina, inače, restoran Trofej kod Stajićeva, ili hotel Sibila kod Carske bare, pa kome ne smetaju komarci :D
Jbg, ponudio bi ja Zrenjaninski Motel al su ga shebali, mada tu ima napravljenih priprema za roštilj i sportskih terena... Samo treba proveriti da li puštaju automobile, neko vreme nisu. Tu su i dani piva, samo ne idu pivo i vožnja ... smileychar022 rulest :D
Ziveo u Ecki :D ,ulica do Kastela,tamo je fenomenalno..i ove druge lokacije su na nivou thumbsuph ..a dani piva,pa to se ne propusta..
macaneli piše:
cedo86 piše:Na Fruskoj Gori bi bilo najlepse odrzati skup kad dodje red na nas..dodacu izletiste Letenka,izletiste kod spomenika itd..trebace se raspitati za lozenje vatre jer nacionalni park je pa da ne bude problema..naravno kad dodje vreme,podrzavam thumbsuph ..
bas sam hteo da predlozim letenku,kad me preduhitri,ako moze za 1 maj da se lozi vatra,moze i ostalim danima,ima i klupa i sportskih terena,pa mozemo da bacimo i koju partiju basketa
thumbsuph
Za 1.Maj se sme loziti vatra,vec 10 god za redom kampujem kod spomenika i tih dana je dozvoljeno jer dodje puno ljudi a bez rostilja to nije to..e sad mislim da kad bi se organizovao skup u nekom drugom periodu da bi trebala neka dozvola..ovi sa OPCS-a su organizovali skup na Letenci ali su odustali jer je bilo nekih zahebancija..na kraju se okupili na Miseluku i pravac restoran Zmajevac..
Titanium u garaži, Ghia napolju, Zetec prodat..

Slika

Avatar korisnika
dule0911

 
Poruka: 13582
Član foruma od: utorak, 17. feb. 2009. u 03:07h
Lokacija: Thun - Leštane

Re: Predlog za skp u Novom Sadu

Poruka od dule0911 » subota, 13. nov. 2010. u 01:13h

Vi ste lokalni pa verovatno bolje znate, ali od tih svih lokacija sam bio samo na Strazilovu i moram priznati da je extra pogotovo za letnje vrucine onako zavuceno izmedju dva brda.... Jedino ne znam da li ima dovoljno mesta za automobile :)
Fiesta!!

Avatar korisnika
macaneli
VIP
Poruka: 9633
Član foruma od: petak, 10. okt. 2008. u 23:52h
Lokacija: sremska mitrovica - Genova

Re: Predlog za skp u Novom Sadu

Poruka od macaneli » subota, 13. nov. 2010. u 01:19h

jbg ja kad sam isao sa ortacima smo uvek palili vatru za talandaru i niko nije pravio problema,raspitacemo se kad dodje do toga thumbsuph
ima se,moze se - nema se,mora se....

I'm gonna go build my own forum, with blackjack and hookers. In fact, forget the forum ! Ah, screw the whole thing

I ja sam vodio u Dascaru :-)®

zvanicni zastupnik za eonon za jugoistocni deo evrope i balkan :-)

Avatar korisnika
Cedo
VIP
Poruka: 3136
Član foruma od: nedelja, 27. dec. 2009. u 15:32h
Lokacija: Novi Sad/Mišeluk

Re: Predlog za skp u Novom Sadu

Poruka od Cedo » subota, 13. nov. 2010. u 01:30h

Naravno thumbsuph ..ipak da ne bude problema kad se skupi veca ekipa,pa jos ako se okrene razanj,da ne cimaju oko parkiranja na zelenim povrsinama itd..
http://www.npfruskagora.co.rs/cir/turiz ... tista.html (obratite paznju na zadnju recenicu)
@Dule
N strazilovu je super a veruj mi odusevio bi se i drugim izletistima thumbsuph ..
Poslednja izmena: Cedo, na dan subota, 13. nov. 2010. u 01:33h. Ukupno izmenjeno 1 put.
Titanium u garaži, Ghia napolju, Zetec prodat..

Slika

Avatar korisnika
Estariol
Poruka: 960
Član foruma od: subota, 20. mar. 2010. u 03:19h
Lokacija: Novi Sad/Zrenjanin

Re: Predlog za skp u Novom Sadu

Poruka od Estariol » subota, 13. nov. 2010. u 01:32h

cedo86 piše: Za 1.Maj se sme loziti vatra,vec 10 god za redom kampujem kod spomenika i tih dana je dozvoljeno jer dodje puno ljudi a bez rostilja to nije to..e sad mislim da kad bi se organizovao skup u nekom drugom periodu da bi trebala neka dozvola..ovi sa OPCS-a su organizovali skup na Letenci ali su odustali jer je bilo nekih zahebancija..na kraju se okupili na Miseluku i pravac restoran Zmajevac..
Za Prvi Maj je na Fruškoj takva gužva da me je svaki put muka hvatala, al je zato ceo Novi Sad Pust, tako da bi za taj datum bilo jednostavnije da se okupimo u gradu... hahahaha hahahaha
Mislim ok je Fruška za Prvi Maj pod uslovom da ste na nečijoj vikendici i ako ste spremni da kroz petrovaradin prolazite pola sata do 45 min. pri povratku u grad... Bolje bi bilo preskočiti Prvi Maj i naći neki drugi datum.
Ne moze se reci da si vozio dobar auto dok nisi seo u Ford...

Avatar korisnika
Cedo
VIP
Poruka: 3136
Član foruma od: nedelja, 27. dec. 2009. u 15:32h
Lokacija: Novi Sad/Mišeluk

Re: Predlog za skp u Novom Sadu

Poruka od Cedo » subota, 13. nov. 2010. u 01:42h

Ma naravno,nisam ni mislio na 1.Maj,to onako spomenuo zbog lozenja vatre,tad je dozvoljeno ali ne verujem da slobodno mozes kad hoces,gde hoces i koliku hoces lol drugim danima ;) ..inace mi sto kampujemo idemo dan pre 1.Maja rano ujutru ;) i tad je bas uzivancija,taj dan i noc,razmestimo se pre guzve,skupe se drva,rostilj itd..do uvece bude skoro sve puno,celu noc pijanka i zurka i tako vec 10god..sutradan nastane haoooooooos ceo NS porodicno dodje,predvece kad se svi razidju bez zurbe odemo i mi thumbsuph ..
Titanium u garaži, Ghia napolju, Zetec prodat..

Slika

Avatar korisnika
FiestaRS
VIP
Poruka: 4298
Član foruma od: subota, 11. okt. 2008. u 17:57h
Lokacija: Novi Sad
Kontakt:

Re: Predlog za skp u Novom Sadu

Poruka od FiestaRS » subota, 13. nov. 2010. u 06:39h

Za one koji ne znaju Andrevlje je kod Testere ide se istim putem do samog hotela i ima malo odvajanje desno i posle 300metara je hotel CePTOR
Slika

Avatar korisnika
knez91

 
Poruka: 2312
Član foruma od: nedelja, 30. maj 2010. u 20:13h
Lokacija: Temerin

Re: Predlog za skp u Novom Sadu

Poruka od knez91 » subota, 13. nov. 2010. u 09:57h

1 maj je nesto drugo....
pa i ja sam za letenku sjajno mesto tu sam bio na nekoj ekskurziji u osnovnoj skoli i bilo je skroz ok tereni , stolovi klipe za parking se ne secam
i na popovici ima jedno dobro mesto parking solidan imaju 2.3 klupe a za vatru mislim da se sme jer neverujem da bi iko dolazio da nas kontrolise ....
spomenik isto potpisujem thumbsuph
Loyale piše: kad ga poguras upali na pola tocka.
Knežević Enterijer

Avatar korisnika
Estariol
Poruka: 960
Član foruma od: subota, 20. mar. 2010. u 03:19h
Lokacija: Novi Sad/Zrenjanin

Re: Predlog za skp u Novom Sadu

Poruka od Estariol » subota, 13. nov. 2010. u 11:07h

Za Popovicu nisam baš siguran, jer na tom parkingu skroz gore (ako na njega misliš) okreće bus 74-ka, tako da je taj prostor diskutabilan, pošto treba računati na još poneko vozilo sem naših. Ima li ko predstavu bar otprilike koliko bi naših auta trebalo da bude? :D
Ne moze se reci da si vozio dobar auto dok nisi seo u Ford...

Avatar korisnika
knez91

 
Poruka: 2312
Član foruma od: nedelja, 30. maj 2010. u 20:13h
Lokacija: Temerin

Re: Predlog za skp u Novom Sadu

Poruka od knez91 » nedelja, 14. nov. 2010. u 18:33h

Za Popovicu nisam baš siguran, jer na tom parkingu skroz gore (ako na njega misliš) okreće bus 74-ka, tako da je taj prostor diskutabilan, pošto treba računati na još poneko vozilo sem naših. Ima li ko predstavu bar otprilike koliko bi naših auta trebalo da bude?
da na tu skroz gore jbg ja nisam znao da se tamo okrece bus
to ti se tek sazna kada se objavi da ce tamo biti skup..
Loyale piše: kad ga poguras upali na pola tocka.
Knežević Enterijer

Avatar korisnika
knez91

 
Poruka: 2312
Član foruma od: nedelja, 30. maj 2010. u 20:13h
Lokacija: Temerin

Re: Predlog za skp u Novom Sadu

Poruka od knez91 » ponedeljak, 15. nov. 2010. u 12:33h

evo malo da okacim slika sa letenke
SlikaSlikaSlikaSlikaSlika
Loyale piše: kad ga poguras upali na pola tocka.
Knežević Enterijer

Avatar korisnika
Daniel
Poruka: 6045
Član foruma od: ponedeljak, 18. okt. 2010. u 10:27h
Lokacija: Ljubljana/Novi Sad/Mokrin
Kontakt:

Re: Predlog za skup u Novom Sadu

Poruka od Daniel » petak, 19. nov. 2010. u 10:33h

ta letenka mi jako poznata kao da sam tuda prolazio biciklom :)
Focus mk1 1.8 TDCi ~ 150ks Zetec 2002
Mondeo mk3 2.2 ST TDCi ~ 200ks Titanium 2004
Mondeo mk4 2.5T LPG ~ 260ks Titanium 2008
Mondeo mk4 2.0TDCi ~200ks, Titanium S 2011

Avatar korisnika
Cedo
VIP
Poruka: 3136
Član foruma od: nedelja, 27. dec. 2009. u 15:32h
Lokacija: Novi Sad/Mišeluk

Re: Predlog za skup u Novom Sadu

Poruka od Cedo » petak, 19. nov. 2010. u 13:00h

Evo jos par slika sa Letnke..

SlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlika
Titanium u garaži, Ghia napolju, Zetec prodat..

Slika

Avatar korisnika
Iosis
VIP
Poruka: 8399
Član foruma od: sreda, 28. jan. 2009. u 20:44h
Lokacija: Doboj

Re: Predlog za skup u Novom Sadu

Poruka od Iosis » nedelja, 21. nov. 2010. u 18:34h

Ja tek sad vidim ovu temu, nisam baš bio aktivan mnogo u posljednjih par dana.
Samo da spomenem oficirsku plažu. Blizu je grada, ima dosta prostora za parkirat auta, može se ložit vatra. Jedini nedostatak, nema napravljenih mjesta za sjedenje (klupe i stolovi).

To je jedino što ima da dodam, za okolinu NS-a ne znam nisam imao prilike da se krećem.
Totally addicted to Ford!
The name Iosis is a Greek word meaning "the process by which a base metal becomes gold".
Boris88 piše:Ja se brinem sto mi auto truli a decko predstavlja sedista :lele: i sakloni :P

Avatar korisnika
Daniel
Poruka: 6045
Član foruma od: ponedeljak, 18. okt. 2010. u 10:27h
Lokacija: Ljubljana/Novi Sad/Mokrin
Kontakt:

Re: Predlog za skup u Novom Sadu

Poruka od Daniel » nedelja, 21. nov. 2010. u 18:36h

Mozemo i kod spomenika slobode naroda, tamo sam video da su palili vatru ima lepo uredjenih delova, ima mesta za parking a jos i svez vazduh :) to je na vencu za oni koji znaju :)
Focus mk1 1.8 TDCi ~ 150ks Zetec 2002
Mondeo mk3 2.2 ST TDCi ~ 200ks Titanium 2004
Mondeo mk4 2.5T LPG ~ 260ks Titanium 2008
Mondeo mk4 2.0TDCi ~200ks, Titanium S 2011

Avatar korisnika
DrazenNS
Poruka: 198
Član foruma od: subota, 29. avg. 2009. u 21:47h
Lokacija: Novi Sad
Kontakt:

Re: Predlog za skup u Novom Sadu

Poruka od DrazenNS » četvrtak, 6. jan. 2011. u 19:57h

Poceli smo pricu o tome da bude neki mini skup u NS ovih dana. Ne mora biti nista organizvano, cisto odredimo datum, vreme i mesto i ko moze neka dodje. Hladno je vreme pa cisto eto druzimo se pola sata sat i eto. Sta kazete na to? Mogla bi biti recimo sl nedelja (16.01.2011.) oko 15h na nekom parkingu ili negde. Pa eto, da cujem predloge.. :)

Zaključana

Povratak na „Okupljanja“