Grand Motors banner
Auto otpad Sole banner Led Shop banner
Knežević Enterijer banner Faber auto delovi banner

Hailie Deegan

Avatar korisnika
Talladega_500
Yankee
Poruka: 11192
Član foruma od: četvrtak, 4. jun 2009. u 03:16h
Lokacija: Helloooo Wisconsin!

Re: Hailie Deegan

Poruka od Talladega_500 » nedelja, 16. jun 2019. u 18:13h

Kao sto sam rekao dosta puta do sada, zavrsiti samo 7 puta u Top 10 u 191 trci sa sampionskim autom i sampionskim sponzorom je smesno.

Neko ko zavrsi u Top 10 u 15% vozenih trka je bolji od onoga ko završi u samo 3% trka. I neko ko je uspeo da osnuje svoj tim i vodi ga je bolji od onoga ko je bio primoran da se penzionise sa samo 35 godina jer vise nema ponude za voznju.

Danici je sve servirano na zlatnom tanjiru od prvog dana zbog izgleda, a nije pokazala bas nista ... Ovako odlazi u istoriju kao najvece razocarenje u istoriji NASCAR-a ...
When I die, I want to be buried faced down so that anyone who doesn't like me can kiss my ass.

Avatar korisnika
kyle
Poruka: 1652
Član foruma od: petak, 9. feb. 2018. u 15:06h
Lokacija: The Greatest Spectacle in Racing

Re: Hailie Deegan

Poruka od kyle » nedelja, 16. jun 2019. u 18:50h

da ne bude da ja izmisljam evo ovde sve objasnjeno i lepa analiza


The 12 Best Female Drivers in Racing History
https://www.sportsbreak.com/racing/the- ... g-history/


2. Danica Patrick
Danica Patrick is the driver that nearly every young girl watching racing wants to become. She is the most successful female driver in both Indycar and NASCAR history. Patrick joins Janet Guthrie as the only two women to have ever driven in both the Daytona 500 and the Indianapolis 500. Patrick burst on to the racing scene in 2005 with her impressive run at the Indy 500, leading 19 laps. She would go on to finish fourth in the race which would garner her national attention. Over seven seasons, Patrick would enjoy an up-and-down Indycar career, culminated by a victory at the Japan Indy 300 in 2008, the first ever win by a woman in Indycar.

Patrick would jump to NASCAR fulltime in 2012 and would make history by winning the pole for the 2013 Daytona 500, being the first woman to ever do so. Patrick’s career in NASCAR has unfortunately been marred by multiple accidents and a long string of crashes and poor finishes, but she does own seven career top ten finishes. Although Patrick has received more than her fair share of criticism for her limited success in NASCAR, she still owns the distinction of being the most successful female competitor in series history.


i ne prva nije Michele Mouton
I am Indy 8)

Avatar korisnika
Talladega_500
Yankee
Poruka: 11192
Član foruma od: četvrtak, 4. jun 2009. u 03:16h
Lokacija: Helloooo Wisconsin!

Re: Hailie Deegan

Poruka od Talladega_500 » nedelja, 16. jun 2019. u 19:26h

Vidi se da je tekst pisao neko ko prakticno i ne prati sport.

Izgleda da je po misljenju tog "novinara" veci uspeh jedna pol pozicija i samo 7 Top 10 u 191 trci, nego pobediti 4 relija i zavrsniti kao 2. u generalnom plasmanu u vreme cuvene grupe B ...

Naravno, postoje i zene koje su osvajale sampionate u muskim sportovima, pa ih ovaj "novinar" nije ni spomenuo ... Toliko o njegovoj kredibilnosti ...

Slika
When I die, I want to be buried faced down so that anyone who doesn't like me can kiss my ass.

Avatar korisnika
kyle
Poruka: 1652
Član foruma od: petak, 9. feb. 2018. u 15:06h
Lokacija: The Greatest Spectacle in Racing

Re: Hailie Deegan

Poruka od kyle » nedelja, 16. jun 2019. u 19:57h

Talladega_500 piše:
nedelja, 16. jun 2019. u 19:26h


Izgleda da je po misljenju tog "novinara" veci uspeh jedna pol pozicija i samo 7 Top 10 u 191 trci, nego pobediti 4 relija i zavrsniti kao 2. u generalnom plasmanu u vreme cuvene grupe B ...

pa objasnio je da reli nije popularan u Americi (btw nisi napiso uspehe iz Indycara). No nebitno ovde smo picali o najuspesnijoj zeni u Nascaru i sada si valjda uvideo da je to Danica Patrik.

a naso sam i listu top 15 najseksi zena u auto-sportu
https://www.thesportster.com/entertainm ... in-racing/


da zakljucimo: Danica Patrik je na obe liste a "Jedna je Cobb" nema ni na jednoj :P
I am Indy 8)

Avatar korisnika
Talladega_500
Yankee
Poruka: 11192
Član foruma od: četvrtak, 4. jun 2009. u 03:16h
Lokacija: Helloooo Wisconsin!

Re: Hailie Deegan

Poruka od Talladega_500 » nedelja, 16. jun 2019. u 20:41h

Ako pise o "najuspesnijim zenama u auto-sportu", zar je bitno da li je reli popularan u Americi ili ne? Pa postoji zivot i sportovi izvan Amerike.

A ako se kocentrisao samo na Americke sportove, onda je razlog vise da se na listu stavi Brittany Force koja je osvojila sampionat u NHRA. A tip ne samo sto je nije stavio u vrh vec je nije stavio na listu uopste ... To ti govori koliko je kredibilitet tog "novinara" smesan.

I taj link sto si postavio je smesan, procitaj samo ovu recenicu:
...Danica Patrick has not only won endless awards for her impressive driving... hahahaha hahahaha hahahaha

Price sa ovih linkova koje postavljas verovatno pisu isti oni "novinari" koji tvrde da je Danica jedina zena koja je ikada pobedila u profesionalnom auto-sportu - sto je daleko od istine.
When I die, I want to be buried faced down so that anyone who doesn't like me can kiss my ass.

Avatar korisnika
kyle
Poruka: 1652
Član foruma od: petak, 9. feb. 2018. u 15:06h
Lokacija: The Greatest Spectacle in Racing

Re: Hailie Deegan

Poruka od kyle » nedelja, 16. jun 2019. u 23:41h

Talladega_500 piše:
nedelja, 16. jun 2019. u 20:41h
Ako pise o "najuspesnijim zenama u auto-sportu", zar je bitno da li je reli popularan u Americi ili ne? Pa postoji zivot i sportovi izvan Amerike.
pa vidis da je pisao amer i odnosi se na amerikance medju kojima si i ti ;)
A ako se kocentrisao samo na Americke sportove, onda je razlog vise da se na listu stavi Brittany Force koja je osvojila sampionat u NHRA. A tip ne samo sto je nije stavio u vrh vec je nije stavio na listu uopste ... To ti govori koliko je kredibilitet tog "novinara" smesan.
eto on je smesan a ti si netacan jer ne mozes negirati ono sto je cinjenica a to je Danica is the best medju zenama koje su prosle Nascar. Slika
I taj link sto si postavio je smesan, procitaj samo ovu recenicu:
...Danica Patrick has not only won endless awards for her impressive driving... hahahaha hahahaha hahahaha
joj cega se ti hvatas pa taj citat je iz liste najseksi zena i tu sta pise o rezultatima nije ni bitno vec je bitno u onom prvom linku ali ti sve izvrces i ono sto ti ne odgovara ignorises cccccccccccc...

Awards
2005 Indianapolis 500 Rookie of the Year
2005 IndyCar Series season Rookie of the Year
IndyCar Series Most Popular Driver 2005–2010
2012 NASCAR Nationwide Series Most Popular Driver

Achievements
Multiple firsts for women in American auto racing, including first to win an IndyCar Series race, first to clinch a pole position in the Monster Energy NASCAR Cup Series and the most starts, laps led, and top-tens in the Monster Energy NASCAR Cup Series. Highest finish by a woman in the Indianapolis 500 and the Daytona 500. One of only 14 drivers to have led both races.
I am Indy 8)

Avatar korisnika
Talladega_500
Yankee
Poruka: 11192
Član foruma od: četvrtak, 4. jun 2009. u 03:16h
Lokacija: Helloooo Wisconsin!

Re: Hailie Deegan

Poruka od Talladega_500 » ponedeljak, 17. jun 2019. u 00:12h

Problem tog teksta je naslov koji kaze " The 12 Best Female Drivers in Racing History". Tu valjda trebaju da budu sve zene u svim auto sportovima. Kad ono kad procitas pricu ispade da je Danica ispred Mouton jer "reli nije popularan u Americi" ... Sta reci, posebno sto je onda u potpunosti ignorisao sta je Brittany Force postigla. Taj autor sam sebe cini smesnim jer se ne zna ko pije, a ko placa u celoj prici.

Danica je imala tu srecu sto je stigla u vreme kada je feminizam u jeku i zbog toga je dobijala sansu iako je brzo postalo jasno da je ne zasluzuje. Da je kojim slucajem vozila tokom 1970-ih bila bi najurena posle par trka u NASCAR-u. Iste nazovi "awards" ima i Bubba Wallace, samo se kod njega vode kao "prvi crnac koji je ...".

Ranije sam ti rekao da Danica nije "the best" medju zenama u NASCAR. Zavrsiti u Top 10 na samo 3% trka sa sampionskim autom je smesna brojka. Uostalom, nebitno da li je zena ii ne. Zene i tako uvek tvrde da mogu da rade sve sta i muskarci pa sto bi se njoj davala neka posebna paznja samo zato sto je zensko ili izmisljale neke posebne "nagrade" za zenske vozace?
When I die, I want to be buried faced down so that anyone who doesn't like me can kiss my ass.

Avatar korisnika
kyle
Poruka: 1652
Član foruma od: petak, 9. feb. 2018. u 15:06h
Lokacija: The Greatest Spectacle in Racing

Re: Hailie Deegan

Poruka od kyle » ponedeljak, 17. jun 2019. u 14:25h

Talladega_500 piše:
ponedeljak, 17. jun 2019. u 00:12h
Problem tog teksta je naslov koji kaze " The 12 Best Female Drivers in Racing History". Tu valjda trebaju da budu sve zene u svim auto sportovima. Kad ono kad procitas pricu ispade da je Danica ispred Mouton jer "reli nije popularan u Americi" ... Sta reci, posebno sto je onda u potpunosti ignorisao sta je Brittany Force postigla. Taj autor sam sebe cini smesnim jer se ne zna ko pije, a ko placa u celoj prici.
joj al si ti zapo za tu iz relija pa evo nek bude da je ona prva a Danica druga. covece mi smo ovde pricali o najboljoj zeni u istoriji Nascara a ti si nipodastavao Danicu i rekao kako su od nje bile bolje neke druge dve sto nije tacno. daj to priznaj da zavrsimo ovo jer se vrtimo u krug.

Ranije sam ti rekao da Danica nije "the best" medju zenama u NASCAR.
zasto ovo ignorises

She is the most successful female driver in both Indycar and NASCAR history.

she still owns the distinction of being the most successful female competitor in (Nascar) series history.


Uostalom, nebitno da li je zena ii ne. Zene i tako uvek tvrde da mogu da rade sve sta i muskarci pa sto bi se njoj davala neka posebna paznja samo zato sto je zensko ili izmisljale neke posebne "nagrade" za zenske vozace?
mogu da rade u ovom slucaju da voze trke na najvisem nivou ALI ne tako dobro kao muskarci. ajde koliko je zena bilo sampiona u F1, Indycaru i Nascaru!
I am Indy 8)

Avatar korisnika
mbole
Poruka: 14391
Član foruma od: ponedeljak, 6. jun 2011. u 23:09h
Lokacija: Bataja

Re: Hailie Deegan

Poruka od mbole » ponedeljak, 17. jun 2019. u 14:37h

Za neke druge sportove... slozili bi se.
Za tehnicki sport kao sto je auto trka... de mi objasni sto zene ne bi mogle da budu isto tako dobre?
Naravno mnogo manji broj njih se interesuje za auto sport, pa je i logicno da ih ima malo, i isto tako iz malog broja njih koje se takmice, proizilazi da je jos manji broj postigao neki znacajan rezultat.
Mondeo, Mk2, 1998, 1.8TD, Ghia, naftarica je naravno karavan

Avatar korisnika
kyle
Poruka: 1652
Član foruma od: petak, 9. feb. 2018. u 15:06h
Lokacija: The Greatest Spectacle in Racing

Re: Hailie Deegan

Poruka od kyle » ponedeljak, 17. jun 2019. u 15:43h

mbole piše:
ponedeljak, 17. jun 2019. u 14:37h
Za neke druge sportove... slozili bi se.
Za tehnicki sport kao sto je auto trka... de mi objasni sto zene ne bi mogle da budu isto tako dobre?
pa vidis da nisu. daj mi i ti reci kolko je zena bilo sampionki u F1, Indycaru i Nascaru?
Naravno mnogo manji broj njih se interesuje za auto sport, pa je i logicno da ih ima malo, i isto tako iz malog broja njih koje se takmice, proizilazi da je jos manji broj postigao neki znacajan rezultat.
ali te sto se interesuju se interesuju najbolje od 'trkacica' zena. a ni jedna nije bila sampion zasto zato sto zena nije predodredjena da pobedi najboljeg muskog. kako da ti objasnim nije joj u DNK. nisu talentovane i brze kao muskarci i to je to.

i kod nas se malo ljudi interesuje da vozi trke pa je Duca bio sampion Evrope.
I am Indy 8)

Avatar korisnika
mbole
Poruka: 14391
Član foruma od: ponedeljak, 6. jun 2011. u 23:09h
Lokacija: Bataja

Re: Hailie Deegan

Poruka od mbole » ponedeljak, 17. jun 2019. u 16:07h

Ne mogu da verujem sta citam :doh:
Mondeo, Mk2, 1998, 1.8TD, Ghia, naftarica je naravno karavan

Avatar korisnika
kyle
Poruka: 1652
Član foruma od: petak, 9. feb. 2018. u 15:06h
Lokacija: The Greatest Spectacle in Racing

Re: Hailie Deegan

Poruka od kyle » ponedeljak, 17. jun 2019. u 16:08h

i btw jel ste culi za W Series? zasto su onda to osnovali ako su zene jednako dobre?
mbole piše:
ponedeljak, 17. jun 2019. u 16:07h
Ne mogu da verujem sta citam :doh:
hvala na odgovoru na postavljeno pitanje.
I am Indy 8)

Avatar korisnika
mbole
Poruka: 14391
Član foruma od: ponedeljak, 6. jun 2011. u 23:09h
Lokacija: Bataja

Re: Hailie Deegan

Poruka od mbole » ponedeljak, 17. jun 2019. u 16:23h

Jel ti u idole spadaju i KKK, Adolf i slicno drustvo?

Ako ti nije bilo dovoljno jasno da ne moze od 10-tak zena koje su se sve skupa takmicile u auto sportu da bude 5 sampionki... nema pomoci.
Pomenuta Mishel je bila 2 u generalnom plasmanu grupe B. To je neopisiv uspeh kada posmatras da ih se takmicilo mozda 10 u celoj istoriji.

Kod nas se puno ljudi ineteresuje da vozi trke, samo nema para za to.
Mondeo, Mk2, 1998, 1.8TD, Ghia, naftarica je naravno karavan

Avatar korisnika
Talladega_500
Yankee
Poruka: 11192
Član foruma od: četvrtak, 4. jun 2009. u 03:16h
Lokacija: Helloooo Wisconsin!

Re: Hailie Deegan

Poruka od Talladega_500 » ponedeljak, 17. jun 2019. u 16:41h

joj al si ti zapo za tu iz relija pa evo nek bude da je ona prva a Danica druga.
Zato sto se ti drzis tekstova takvih "novinara" da pokazes da je Danica najbolja. A ja ti pokazujem da novinar koji je napisao takav tekst nema pojma.
a ti si nipodastavao Danicu i rekao kako su od nje bile bolje neke druge dve sto nije tacno.
Tvoja logika se svodi na to da je Danica imala 7 Top 10, a Guthrie samo 5 Top 10 i da je zbog toga Danica bolja. A ignorises da je Danica gurana od prvog dana sa sampionskim autom i sampionskim sponzorom i da je pored toga morala da vozi cak 191 trku da bi ostvarila tih 7 Top 10. A Guthrie se takmicila u periodu kada su se zenama smejali i pored toga je ostvarila 5 Top 10 u samo 33 trke u nizerazrednom autu bez ikakvog sponzora.

Kad se biraju najbolji vozaci ne gleda se samo statistika na papiru i ignorise sve drugo. Zapitaj se zasto skoro niko ne stavlja Jimmie Johnsona medju 5 najboljih vozaca u istoriji iako je statisticki verovatno najbolji vozac u poslednjih 40+ godina.
zasto ovo ignorises
She is the most successful female driver in both Indycar and NASCAR history.
she still owns the distinction of being the most successful female competitor in (Nascar) series history.
Zato sto je pisao onaj gore "novinar" za koga je jasno da ne zna nista o profesionalnom trkanju. Vec eto cuo za tamo neku Danicu da je u centru paznje pa hajde da skupi neke podatke sa Wikipedia da ih objavi.
mogu da rade u ovom slucaju da voze trke na najvisem nivou ALI ne tako dobro kao muskarci. ajde koliko je zena bilo sampiona u F1, Indycaru i Nascaru!
Ako ne voze toliko dobro kao muskarci onda je to zato sto su losiji vozaci, a ne zato sto su zene. Auto sport je generalno sport gde malo zena ucestvuje jer generalno medju njima postoji manje interesovanje.

A Danica sigurno nije imala neki minus u poredjenju sa drugim vozacima samo zato sto je zena. Njena niska tezina je samo plus, a da ne govorim da je dobila sampionski auto i jakog sponzora samo zato sto je zensko. Tako da ne vidim kako joj je odmoglo sto je zensko - samo joj je pomoglo kroz karijeru.
When I die, I want to be buried faced down so that anyone who doesn't like me can kiss my ass.

Avatar korisnika
kyle
Poruka: 1652
Član foruma od: petak, 9. feb. 2018. u 15:06h
Lokacija: The Greatest Spectacle in Racing

Re: Hailie Deegan

Poruka od kyle » ponedeljak, 17. jun 2019. u 17:03h

mbole piše:
ponedeljak, 17. jun 2019. u 16:23h


Ako ti nije bilo dovoljno jasno da ne moze od 10-tak zena koje su se sve skupa takmicile u auto sportu da bude 5 sampionki... nema pomoci.
nije tacno da su se samo 10-tak takmicile pricas gluposti. mnogo veci je taj broj ali nisu dogurale jer nisu bile dovoljno dobre. secam se pre 15-20 godina kad je Berni (tadasnji sef F1) pricao kako ima jedna klinka svajcarkinja i da je jako dobra e pa ta svajcarkinja je danas malo poznata Simona de Silvestro koja je najvise sto je dogurala vozila u Indycaru i nije nista uradila a sada vozi u australijskom supercarsu i to na zacelju.
Pomenuta Mishel je bila 2 u generalnom plasmanu grupe B. To je neopisiv uspeh kada posmatras da ih se takmicilo mozda 10 u celoj istoriji.
ali ipak nije bila sampionka i da li sad ijedna zena vozi u WRC i zasto? zato sto nemaju para ili nisu zainteresovane :bravo: ali eto ti znas da bi jedna od tih 'nezainteresovanih' pomela Ogiera, Tanka i Nojvila. Ma bravo ti si tako neozbiljan da me je sramota sto ti odgovaram.
Kod nas se puno ljudi ineteresuje da vozi trke, samo nema para za to.
na razvijenom zapadu ima para pa zasto se onda malo zena javlja?

ali ti mene nista ne razumes ja sam ti naveo primer gde u nas malo ljudi vozi trke ja ne znam eto nek bude 10 i Duca je od tih 10 postao evropski sampion. zasto onda od primer 50 zena koje krenu da se bave ovim sportom ne moze barem jedna uspeti?

zasto su osnovali W series?
Talladega_500 piše:
ponedeljak, 17. jun 2019. u 16:41h
joj al si ti zapo za tu iz relija pa evo nek bude da je ona prva a Danica druga.
Zato sto se ti drzis tekstova takvih "novinara" da pokazes da je Danica najbolja. A ja ti pokazujem da novinar koji je napisao takav tekst nema pojma.
ako ti kazes za zvanicne rezultate da nemaju pojma onda svaka ti cast Tale.
a ti si nipodastavao Danicu i rekao kako su od nje bile bolje neke druge dve sto nije tacno.
Tvoja logika se svodi na to da je Danica imala 7 Top 10, a Guthrie samo 5 Top 10 i da je zbog toga Danica bolja. A ignorises da je Danica gurana od prvog dana sa sampionskim autom i sampionskim sponzorom i da je pored toga morala da vozi cak 191 trku da bi ostvarila tih 7 Top 10. A Guthrie se takmicila u periodu kada su se zenama smejali i pored toga je ostvarila 5 Top 10 u samo 33 trke u nizerazrednom autu bez ikakvog sponzora.
pod kojim su uslovima vozili to je kako je ali molim te ne osporavaj cinjenicu da su rezultati na strani Danice. to je cinjenica kako mozes to iskrivljavati. to je svetogrdje.
Kad se biraju najbolji vozaci ne gleda se samo statistika na papiru i ignorise sve drugo. Zapitaj se zasto skoro niko ne stavlja Jimmie Johnsona medju 5 najboljih vozaca u istoriji iako je statisticki verovatno najbolji vozac u poslednjih 40+ godina.
joj prelazis u drugu temu i nije tacno da niko ne stavlja JJ u top 5 svih vremena kad ga skoro svi tu stavljaju.
zasto ovo ignorises
She is the most successful female driver in both Indycar and NASCAR history.
she still owns the distinction of being the most successful female competitor in (Nascar) series history.
Zato sto je pisao onaj gore "novinar" za koga je jasno da ne zna nista o profesionalnom trkanju. Vec eto cuo za tamo neku Danicu da je u centru paznje pa hajde da skupi neke podatke sa Wikipedia da ih objavi.
i ti ostvareni rezultati nisu najbolji od svih zena koje su prosle Nascarom? tale, tale... da rezimiramo samo: Danica nije najuspesnija zena jer nije tacno da statisticki ima najbolje rezultate. :clap:
mogu da rade u ovom slucaju da voze trke na najvisem nivou ALI ne tako dobro kao muskarci. ajde koliko je zena bilo sampiona u F1, Indycaru i Nascaru!
Ako ne voze toliko dobro kao muskarci onda je to zato sto su losiji vozaci, a ne zato sto su zene.
joj a to je eto slucajno da se potrefi :doh:

zasto su osnovali W series? zasto nema M series?
I am Indy 8)

Avatar korisnika
Talladega_500
Yankee
Poruka: 11192
Član foruma od: četvrtak, 4. jun 2009. u 03:16h
Lokacija: Helloooo Wisconsin!

Re: Hailie Deegan

Poruka od Talladega_500 » ponedeljak, 17. jun 2019. u 17:43h

ako ti kazes za zvanicne rezultate da nemaju pojma onda svaka ti cast Tale
Ja sam rekao da novinar nema pojma, kao sto zaista nema. To se jasno vidi na prvi pogled.
pod kojim su uslovima vozili to je kako je ali molim te ne osporavaj cinjenicu da su rezultati na strani Danice. to je cinjenica kako mozes to iskrivljavati. to je svetogrdje.
Zavisi koje rezultate gledas. Meni je bitan %, ne ukupan broj. Za mene je bolji vozac onaj koji ima 5 Top 10 u 33 trke nego onaj koji ima 7 Top 10 u 191 trci.

Takodje smatram da je impresivnije osnovati svoj NASCAR tim sa minimalnim budzetom (kao sto je Jennifer Cobb uradila) nego sesti za volan sampionskog auta sa sampionskim sponzorom i slupati se posle 30 krugova i zavrsiti kao 38. (kao sto je Crashtrick redovno radila). :)
joj prelazis u drugu temu i nije tacno da niko ne stavlja JJ u top 5 svih vremena kad ga skoro svi tu stavljaju.
Gotovo svaka ozbiljna lista ce u top 5 vozaca staviti Richard Petty, David Pearson, Dale Earnhardt, Jeff Gordon i Cale Yarborough. Jedino sto se razlikuje kod lista je redosled tih vozaca, ali imena u top 5 se ne menjaju.
joj a to je eto slucajno da se potrefi
Pa nije bas slucajeno. Stock ne interesuje zene, isto kao sto recimo ne interesuje ni crnce. Mozes pogledati rezultate crnaca u istoriji NASCAR-a i zakljuciti da su njihovi rezultati jednako jadni kao i kod zena, zar ne? Jel to onda znaci da beli vozaci imaju neku prednost nad crncima?

Ja i dalje stojim iza toga da je Danici to sto je zensko otvorila sva vrata (i sa sampionskim autom i sa skupocenim sponzorom) i da joj je samo pomoglo, nikako odmoglo.
When I die, I want to be buried faced down so that anyone who doesn't like me can kiss my ass.

Avatar korisnika
kyle
Poruka: 1652
Član foruma od: petak, 9. feb. 2018. u 15:06h
Lokacija: The Greatest Spectacle in Racing

Re: Hailie Deegan

Poruka od kyle » ponedeljak, 17. jun 2019. u 18:02h

Talladega_500 piše:
ponedeljak, 17. jun 2019. u 17:43h
ako ti kazes za zvanicne rezultate da nemaju pojma onda svaka ti cast Tale
Ja sam rekao da novinar nema pojma, kao sto zaista nema. To se jasno vidi na prvi pogled.
pogledaj sta sam ti citirao. i ti si na to pljuno, sramota.
pod kojim su uslovima vozili to je kako je ali molim te ne osporavaj cinjenicu da su rezultati na strani Danice. to je cinjenica kako mozes to iskrivljavati. to je svetogrdje.
Zavisi koje rezultate gledas. Meni je bitan %, ne ukupan broj. Za mene je bolji vozac onaj koji ima 5 Top 10 u 33 trke nego onaj koji ima 7 Top 10 u 191 trci.
ok za tebe ti gledas te procente. meni je to smesno jer vidi neko moze imati 1 pobedu iz 2 trke i po tebi taj je bolji od drugog koji ima 100 pobeda iz 1000 trka.
:haha:
Takodje smatram da je impresivnije osnovati svoj NASCAR tim sa minimalnim budzetom (kao sto je Jennifer Cobb uradila) nego sesti za volan sampionskog auta sa sampionskim sponzorom i slupati se posle 30 krugova i zavrsiti kao 38. (kao sto je Crashtrick redovno radila). :)
osnivanje tima nema veze sa voznjom i Danica 'nije kriva' sto su joj pomogli. Koja zena ne bi zelela da ima uslove kao Danica? ali Danica je valjda to necim i zasluzila, kako je privukla paznju zato sto je ruzna i spora? :)
joj prelazis u drugu temu i nije tacno da niko ne stavlja JJ u top 5 svih vremena kad ga skoro svi tu stavljaju.
Gotovo svaka ozbiljna lista ce u top 5 vozaca staviti Richard Petty, David Pearson, Dale Earnhardt, Jeff Gordon i Cale Yarborough. Jedino sto se razlikuje kod lista je redosled tih vozaca, ali imena u top 5 se ne menjaju.
evo ukuco sam u googlu top 5 i prvi link
https://www.stadiumtalk.com/s/greatest- ... 7e76494ce5

#4: Jimmie Johnson

drugi link https://gunaxin.com/top-ten-nascar-drivers-all-time

5) Jimmie Johnson

da li je potrebno da idem dalje?
I am Indy 8)

Avatar korisnika
Talladega_500
Yankee
Poruka: 11192
Član foruma od: četvrtak, 4. jun 2009. u 03:16h
Lokacija: Helloooo Wisconsin!

Re: Hailie Deegan

Poruka od Talladega_500 » ponedeljak, 17. jun 2019. u 18:41h

pogledaj sta sam ti citirao. i ti si na to pljuno, sramota.
Pljunuo sam na ceo tekst autora koji jasno ne zna o cemu pise.
ok za tebe ti gledas te procente. meni je to smesno jer vidi neko moze imati 1 pobedu iz 2 trke i po tebi taj je bolji od drugog koji ima 100 pobeda iz 1000 trka.
Sad ides u beskrajnost ... Danica je vozila cak 158 trka vise, a ima svega 2 Top 10 vise. I pri tom se nikako ne moze ignorisati kakav auto i sponsor je Danica imala. Da Danica ima 6 puta vise Top 10 kao sto je vozila 6 puta trka onda bi joj odao priznanje. A ovako ...
osnivanje tima nema veze sa voznjom i Danica 'nije kriva' sto su joj pomogli. Koja zena ne bi zelela da ima uslove kao Danica? ali Danica je valjda to necim i zasluzila, kako je privukla paznju zato sto je ruzna i spora?
Prosto - pojavila se u "pravo vreme". U danasnja vremena je odjednom postalo "cool" biti drugaciji, odjednom je cool biti crnac, peder, transvestit, zena, itd. jer su to svi oni koji su u proslosti gledani kao "nizi" pa nam sad politicari guraju u javnost kako su takvi ljudi heroji jer su se u proslosti borili da budu gledani kao niza ziva bica. To je ono sto ti pricam i za Bubba Wallace i zasto je njegova usporedba slicna sa Danicom - i njemu je "nagrada" ta sto je "crnac sa najboljim finisom na Daytoni 500 (2.)". A Danica se pojavila kada su feministi odjednom postali u centru paznje.

Zamisli da sutra neki peder dodje u NASCAR, pa gurali bi ga isto kao sto su Danicu gurali, kako je heroj jer je prvi takav u NASCAR-u, itd.
evo ukuco sam u googlu top 5 i prvi link
https://www.stadiumtalk.com/s/greatest- ... 7e76494ce5

#4: Jimmie Johnson

drugi link https://gunaxin.com/top-ten-nascar-drivers-all-time

5) Jimmie Johnson

da li je potrebno da idem dalje?
Pa ne bi bilo lose da odes jos dalje jer sam rekao "ozbiljna lista". Gunaxin? StadiumTalk? To je kao da ja napravim svoju listu za autorepublika.com i da objavim to kao zvanicni document ko je najbolji. ;)
When I die, I want to be buried faced down so that anyone who doesn't like me can kiss my ass.

Avatar korisnika
kyle
Poruka: 1652
Član foruma od: petak, 9. feb. 2018. u 15:06h
Lokacija: The Greatest Spectacle in Racing

Re: Hailie Deegan

Poruka od kyle » ponedeljak, 17. jun 2019. u 18:56h

Talladega_500 piše:
ponedeljak, 17. jun 2019. u 18:41h
pogledaj sta sam ti citirao. i ti si na to pljuno, sramota.
Pljunuo sam na ceo tekst autora koji jasno ne zna o cemu pise.
no comment :lele:
evo ukuco sam u googlu top 5 i prvi link
https://www.stadiumtalk.com/s/greatest- ... 7e76494ce5

#4: Jimmie Johnson

drugi link https://gunaxin.com/top-ten-nascar-drivers-all-time

5) Jimmie Johnson

da li je potrebno da idem dalje?
Pa ne bi bilo lose da odes jos dalje jer sam rekao "ozbiljna lista". Gunaxin? StadiumTalk? To je kao da ja napravim svoju listu za autorepublika.com i da objavim to kao zvanicni document ko je najbolji. ;)
ok evo foxsports https://www.foxsports.com/nascar/galler ... ime-022112

Jimmie Johnson je cetvrti.

jel trebam dalje?
I am Indy 8)

Avatar korisnika
Talladega_500
Yankee
Poruka: 11192
Član foruma od: četvrtak, 4. jun 2009. u 03:16h
Lokacija: Helloooo Wisconsin!

Re: Hailie Deegan

Poruka od Talladega_500 » ponedeljak, 17. jun 2019. u 19:10h

Tekst pun samo statistike koju je autor preneo iz neke tabele. Nije kompletno nerealna lista, ali ima tu dosta toga sa cime se eksperti ne bi slozili, kao sto je recimo podatak da je Harry Gant na listi, a ne Joe Weatherly ili posebno Herb Thomas.

ESPN je uradio u saradnji sa NASCAR-om istu listu i Johnson je na njoj zavrsio kao 7. ili 8. cini mi se. U biranju najboljih vozaca se ne mogu gledati samo statistike vec i ono sta sam spomenuo dosta puta ranije - kakve su aute vozili, u kakvoj situaciji je bio sport, itd. Zato ces uvek videti ime Fireball Robertsa iako on statisticki nije pokazao mnogo.
When I die, I want to be buried faced down so that anyone who doesn't like me can kiss my ass.

Avatar korisnika
kyle
Poruka: 1652
Član foruma od: petak, 9. feb. 2018. u 15:06h
Lokacija: The Greatest Spectacle in Racing

Re: Hailie Deegan

Poruka od kyle » ponedeljak, 17. jun 2019. u 19:37h

evo cbs-ova lista ne znam dal je to onaj poznati cbs
https://tampa.cbslocal.com/2014/08/28/t ... nston-cup/

i tu je Jimmie Johnson cetvrti

evo ovde neka espn-ova lista komba
https://www.espn.com/racing/nascar/stor ... combos-all

i tu je Jimmie Johnson 2.

The Top 50 greatest NASCAR drivers of all time I NASCAR RACE HUB


Jimmie Johnson 2.



a pokazi mi sad ti ijednu gde JJ nije u top 5.
I am Indy 8)

Avatar korisnika
Talladega_500
Yankee
Poruka: 11192
Član foruma od: četvrtak, 4. jun 2009. u 03:16h
Lokacija: Helloooo Wisconsin!

Re: Hailie Deegan

Poruka od Talladega_500 » ponedeljak, 17. jun 2019. u 19:41h

Evo ovde. Ovo je serijal koji je uradio ESPN u saradnji sa NASCAR-om. Jedini gde je licno NASCAR bio ukljucen u celu pricu.

p.s. ta tvoja lista sa ESPN-a je najbolji tandem vozac - crew chief, ne najbolji vozac.

Slika
When I die, I want to be buried faced down so that anyone who doesn't like me can kiss my ass.

Avatar korisnika
kyle
Poruka: 1652
Član foruma od: petak, 9. feb. 2018. u 15:06h
Lokacija: The Greatest Spectacle in Racing

Re: Hailie Deegan

Poruka od kyle » ponedeljak, 17. jun 2019. u 19:48h

Talladega_500 piše:
ponedeljak, 17. jun 2019. u 19:41h
Evo ovde. Ovo je serijal koji je uradio ESPN u saradnji sa NASCAR-om. Jedini gde je licno NASCAR bio ukljucen u celu pricu.

p.s. ta tvoja lista sa ESPN-a je najbolji tandem vozac - crew chief, ne najbolji vozac.
pa rekao sam kombo znam. ali espn je radio pa mi cudno da vozaca kojeg su tu stavili na drugo mesto bez crew chiefa srozaju na po tvom 7 ili 8.
Slika
to sam gledo imam ga u fioci i sad cu bas da se podsetim pa javljam.
tale to traje sat i po nema nikakve liste nego se prica o svemu i svacemu ali nema liste.
I am Indy 8)

Avatar korisnika
Talladega_500
Yankee
Poruka: 11192
Član foruma od: četvrtak, 4. jun 2009. u 03:16h
Lokacija: Helloooo Wisconsin!

Re: Hailie Deegan

Poruka od Talladega_500 » ponedeljak, 17. jun 2019. u 20:26h

Nisam bas siguran da li je ova bas specificna epizoda jer je ESPN uradio ceo serijal tad od 5 razlicitih delova cini mi se.
When I die, I want to be buried faced down so that anyone who doesn't like me can kiss my ass.

Avatar korisnika
kyle
Poruka: 1652
Član foruma od: petak, 9. feb. 2018. u 15:06h
Lokacija: The Greatest Spectacle in Racing

Re: Hailie Deegan

Poruka od kyle » utorak, 18. jun 2019. u 10:41h

Talladega_500 piše:
ponedeljak, 17. jun 2019. u 20:26h
Nisam bas siguran da li je ova bas specificna epizoda jer je ESPN uradio ceo serijal tad od 5 razlicitih delova cini mi se.
nije tacno samo je jedan "The Ride of their lives" narated by Kevin Kostner traje sat i po i nema druge eno proveri na imdb. i u ovom dokumentarcu nema nikakve liste. znaci ili pokazi gde si video tu tvoju listu ili si slago.
I am Indy 8)

Odgovori

Povratak na „Nascar“