Grand Motors banner
Auto otpad Sole banner Led Shop banner
Knežević Enterijer banner Faber auto delovi banner

Hailie Deegan

Avatar korisnika
kyle
Poruka: 1652
Član foruma od: petak, 9. feb. 2018. u 15:06h
Lokacija: The Greatest Spectacle in Racing

Hailie Deegan

Poruka od kyle » četvrtak, 13. jun 2019. u 11:22h

CRANDALL: Why NASCAR needs Hailie Deegan

Slika

The side of her race car might say Hailie Deegan, but perhaps it’s time we call her ‘Hailie the Headliner.’

At 17 years old, Deegan quickly took the NASCAR world by storm as a pretty, young, female race car driver. Lately, she’s been taking all the attention, too – albeit for what are arguably the wrong reasons.

Following the NASCAR K&N Pro Series West race Saturday at Colorado National Speedway, Deegan was the talk of the town. In the process of winning for the second time this season, Deegan made contact with her Bill McAnally teammate Derek Kraus on the last lap in the final two corners.

Made contact. Ran over. Spun out. That’s what has sparked the latest conversation, not only about how she won, but the fact that Deegan’s three career wins have involved contact.

Unless one is a team owner, sponsor, or NASCAR official, there should be no telling a driver how to hold the steering wheel. What this incident has done instead is solidify the belief that Deegan doesn’t care what anyone on or off the track thinks, and she has repeatedly made it clear she’s here to win races, will do so at any cost, and then climb out and tell you all about it.

Deegan, like a Kyle Busch or Johnny Sauter, Clint Bowyer, and even a Tyler Reddick, is a firecracker personality who can make people cry with laughter or shake with anger.

Here’s how it went down Saturday: Deegan lined up on the inside as the leader for the final restart. Kraus made it three-wide on the inside going into Turn 1 to take the lead, leaving Deegan fighting for second place with Trevor Huddleston. Deegan took second down the backstretch on the final lap, and then into Turn 3 got to the inside of Kraus and sent him around.

Deegan celebrated while Kraus stewed. And when it came to her post-race interviews and social media, Deegan openly shared her side of the story, and offered no apology.

The highlights were that Deegan said she didn’t expect Kraus, who had a broken sway bar, to “take a swing at me like that” with his move in Turn 1. She said he doesn’t want to race a teammate like that.

But “in the end, I told you guys last week, you take a swing at me, I’m going to take a swing at you back.”

Plus, “hard racing’s hard racing. You want to race me hard, I’m going to race you hard. But that was some fun racing, I have to admit.”

There are not enough drivers at any level of NASCAR who openly share their unfiltered thoughts and intentions, let alone follow through with them. Deegan is a breath of fresh air compared to some Monster Energy NASCAR Cup Series drivers, who nine out of 10 times are flat-out lying when saying they would not make the same move Joey Logano did on Martin Truex Jr. last fall at Martinsville for a chance at winning and competing for a championship.

It’s not like this is a shock either. For months now, Deegan has been adamant with whoever will listen – including on THE RACING WRITER’S PODCAST – that she has to win races and the championship. That attitude is evident with every lap she completes.

Deegan is fearless, determined, and has no reservations on track about her competition – male, female or teammate. And for a sponsor, she’s plenty marketable, and she’s growing quite the fan base.

So right or wrong, Hailie Deegan is a headliner, and this is likely just the start.



Moja nova ljubimica :jeeej:
I am Indy 8)

Avatar korisnika
FM III
Vremenski policajac
Poruka: 8117
Član foruma od: četvrtak, 9. dec. 2010. u 01:19h
Lokacija: Beograd-Skojevsko Naselje-Okolina Prokuplja

Re: Hailie Deegan

Poruka od FM III » četvrtak, 13. jun 2019. u 13:47h

Bravo za tebe :clap:
ps. mogao si da prevedeš i navedeš izvor teksta.
Focus mk 3.5 1.5 TDCI 88 kW (120 ks) 2016. god. 2021-
Panter black Ford Mondeo MK3 2.0 TDDI 115KS 2002. 2010-2021
NE BRŽE OD ŽIVOTA!
(23:48:25) Iosis: njeeeh saću ja van iz ćenife pa za komp

Avatar korisnika
Talladega_500
Yankee
Poruka: 11193
Član foruma od: četvrtak, 4. jun 2009. u 03:16h
Lokacija: Helloooo Wisconsin!

Re: Hailie Deegan

Poruka od Talladega_500 » četvrtak, 13. jun 2019. u 16:57h

Jedna je Jennifer Cobb.

Slika
When I die, I want to be buried faced down so that anyone who doesn't like me can kiss my ass.

Avatar korisnika
kyle
Poruka: 1652
Član foruma od: petak, 9. feb. 2018. u 15:06h
Lokacija: The Greatest Spectacle in Racing

Re: Hailie Deegan

Poruka od kyle » četvrtak, 13. jun 2019. u 17:49h

Talladega_500 piše:
četvrtak, 13. jun 2019. u 16:57h
Jedna je Jennifer Cobb.

Ko je ta?


@FMIII

izvor: https://racer.com/2019/06/11/crandall-w ... ie-deegan/ a za prevod imas google translator
I am Indy 8)

Avatar korisnika
mbole
Poruka: 14393
Član foruma od: ponedeljak, 6. jun 2011. u 23:09h
Lokacija: Bataja

Re: Hailie Deegan

Poruka od mbole » četvrtak, 13. jun 2019. u 18:01h

Imas i ti google za to ko je Jenifer Cobb :)
Mondeo, Mk2, 1998, 1.8TD, Ghia, naftarica je naravno karavan

Avatar korisnika
Talladega_500
Yankee
Poruka: 11193
Član foruma od: četvrtak, 4. jun 2009. u 03:16h
Lokacija: Helloooo Wisconsin!

Re: Hailie Deegan

Poruka od Talladega_500 » četvrtak, 13. jun 2019. u 18:10h

kirbi piše:
četvrtak, 13. jun 2019. u 17:49h
Ko je ta?
Razocarao si me da jedan ljubitelj NASCAR-a ne zna ko je Jennifer Cobb - posebno sto ona vec godinama vozi u NASCAR-u.
When I die, I want to be buried faced down so that anyone who doesn't like me can kiss my ass.

Avatar korisnika
kyle
Poruka: 1652
Član foruma od: petak, 9. feb. 2018. u 15:06h
Lokacija: The Greatest Spectacle in Racing

Re: Hailie Deegan

Poruka od kyle » petak, 14. jun 2019. u 09:17h

gde vozi kad ja pratim samo Cup.
I am Indy 8)

Avatar korisnika
Talladega_500
Yankee
Poruka: 11193
Član foruma od: četvrtak, 4. jun 2009. u 03:16h
Lokacija: Helloooo Wisconsin!

Re: Hailie Deegan

Poruka od Talladega_500 » petak, 14. jun 2019. u 14:00h

Kako onda znas za Hailie Deegan ako pratis samo Cup? ;) Deegan vozi u K&N Pro Series, koji je tek 4. nivo NASCAR-a.

Jennifer Cobb vozi u visim kategorijama nego Hailie Deegan.
When I die, I want to be buried faced down so that anyone who doesn't like me can kiss my ass.

Avatar korisnika
kyle
Poruka: 1652
Član foruma od: petak, 9. feb. 2018. u 15:06h
Lokacija: The Greatest Spectacle in Racing

Re: Hailie Deegan

Poruka od kyle » petak, 14. jun 2019. u 15:26h

Talladega_500 piše:
petak, 14. jun 2019. u 14:00h
Kako onda znas za Hailie Deegan ako pratis samo Cup? ;)
pa procito obavestenje na facebooku inace ne bi znao ni za nju.
Jennifer Cobb vozi u visim kategorijama nego Hailie Deegan.
ok ako ne zelis odgovoriti :)
I am Indy 8)

Avatar korisnika
Talladega_500
Yankee
Poruka: 11193
Član foruma od: četvrtak, 4. jun 2009. u 03:16h
Lokacija: Helloooo Wisconsin!

Re: Hailie Deegan

Poruka od Talladega_500 » petak, 14. jun 2019. u 16:03h

Vozi Truck seriju. Vozila je jedno vreme i Xfiniti.
When I die, I want to be buried faced down so that anyone who doesn't like me can kiss my ass.

Avatar korisnika
kyle
Poruka: 1652
Član foruma od: petak, 9. feb. 2018. u 15:06h
Lokacija: The Greatest Spectacle in Racing

Re: Hailie Deegan

Poruka od kyle » petak, 14. jun 2019. u 17:34h

pa po cemu je onda "Jedna" kad nije vozila najvazniju Cup a Danica Patrik je vozila :)
I am Indy 8)

Avatar korisnika
Talladega_500
Yankee
Poruka: 11193
Član foruma od: četvrtak, 4. jun 2009. u 03:16h
Lokacija: Helloooo Wisconsin!

Re: Hailie Deegan

Poruka od Talladega_500 » petak, 14. jun 2019. u 17:43h

Pa ne samo sto je Jennifer daleko zgodnija od Danice, vec takodje ima svoj tim i daleko duzu karijeru nego sto je Danica imala. Danici su sponzori prestali placate racune pa sad izgleda "zaradjuje" za zivot iz kreveta - prvo sa Ricky Stenhouseom, a onda i sa Aaron Rodgersom.
When I die, I want to be buried faced down so that anyone who doesn't like me can kiss my ass.

Avatar korisnika
kyle
Poruka: 1652
Član foruma od: petak, 9. feb. 2018. u 15:06h
Lokacija: The Greatest Spectacle in Racing

Re: Hailie Deegan

Poruka od kyle » petak, 14. jun 2019. u 20:27h

Talladega_500 piše:
petak, 14. jun 2019. u 17:43h
Pa ne samo sto je Jennifer daleko zgodnija od Danice,
sa one slike sto si postavio meni je Danica lepsa ali valjda ne vredi o ukusima raspravljati. a sto se tice vozacke karijere Danica je daleko uspesnija i popularnija i poznatija eto kad ja za ovu nisam cuo a kamoli neko ko uopste ne prati Nascar je cuo za Patrikovu a za ovu nikad.
vec takodje ima svoj tim i daleko duzu karijeru nego sto je Danica imala.
aj da ne idem na wikipediu reci koji su njeni najveci uspesi i u kojoj seriji.
I am Indy 8)

Avatar korisnika
Talladega_500
Yankee
Poruka: 11193
Član foruma od: četvrtak, 4. jun 2009. u 03:16h
Lokacija: Helloooo Wisconsin!

Re: Hailie Deegan

Poruka od Talladega_500 » petak, 14. jun 2019. u 20:59h

To je kao da kazes da vise ljudi zna ko je Jelena Karleusa nego Marija Serifovic. ;)
Ja ti garantujem da 95% ljudi koji znaju ko je Danica nemaju pojma za koji tim je vozila i koje je rezultate imala.

No, nebitno. Cobb nema neke rezultate iza sebe, ali vec 10-ak godina vodi svoj tim koji ima gotovo nepostojeci budzet (svega $750,000 po sezoni). Cobb ima manji budzet za celu sezonu nego sto je Danica imala za samo jednu trku. A Patrickova je nestala iz NASCAR-a momenta kad je izgubila Go Daddy kao sponzora ...
When I die, I want to be buried faced down so that anyone who doesn't like me can kiss my ass.

Avatar korisnika
kyle
Poruka: 1652
Član foruma od: petak, 9. feb. 2018. u 15:06h
Lokacija: The Greatest Spectacle in Racing

Re: Hailie Deegan

Poruka od kyle » petak, 14. jun 2019. u 21:12h

hahahaha

ma jedna je Danica a sada dolazi ova nova u naslovu teme ;)
I am Indy 8)

Avatar korisnika
Talladega_500
Yankee
Poruka: 11193
Član foruma od: četvrtak, 4. jun 2009. u 03:16h
Lokacija: Helloooo Wisconsin!

Re: Hailie Deegan

Poruka od Talladega_500 » petak, 14. jun 2019. u 21:20h

Danica je svakako jedna kada se pogleda koliko malo je uradila sa fantasticnim autima i gomilom novca koje je dobila od sponzora. Tesko da postoji drugi vozac koji je manje postigao u istim/slicnim uslovima ... ;)

Eno ga Aric Almirola, jedan veoma prosecan vozac, prosle godine zavrsio kao 5. u generalnom plasmanu sa istim autom sa kojim je Danica bila 27. ...
When I die, I want to be buried faced down so that anyone who doesn't like me can kiss my ass.

Avatar korisnika
kyle
Poruka: 1652
Član foruma od: petak, 9. feb. 2018. u 15:06h
Lokacija: The Greatest Spectacle in Racing

Re: Hailie Deegan

Poruka od kyle » petak, 14. jun 2019. u 23:51h

cuj ja sam Danicu gledo u celebrity deathmatch kolko je bila popularna gde je ova Cobb u toj prici :)

a Danica ima i vece rezultate sam si prizno.

i meni je lepsa.

tako da po nicemu ova druga nije bolja od nje.

e da gledo sam jednu emisiju na trace sport stars i tu je bila prva a to je bila lista po rezultatima medju zenama u auto-sportu.
I am Indy 8)

Avatar korisnika
Talladega_500
Yankee
Poruka: 11193
Član foruma od: četvrtak, 4. jun 2009. u 03:16h
Lokacija: Helloooo Wisconsin!

Re: Hailie Deegan

Poruka od Talladega_500 » subota, 15. jun 2019. u 03:09h

Pitam se samo koji genije je stavio nju kao prvu po rezultatima, a ne recimo Michèle Mouton koja je vozila Rally u vreme cuvene Grupe B i zavrsila kao 2. u generalnom plasmanu 1982. sezone ...

Sto se tice Jennifer Cobb, ona vozi i dan danas sa svojih 47. godina i dan danas vodi svoj tim iako je njen budzet od sponzora mozda 5% od onog koji je Danica imala. A Danica se penzionisala kada je imala samo 35 godina jer joj niko vise nije hteo ponuditi mesto da vozi.

Plus, Danicin propast u NASCAR-u je prakticno zatvorio vrata svim drugim zenama ...

Ovo je najveca komedija koja se desila u NASCAR-u od kada ga ja pratim ...

When I die, I want to be buried faced down so that anyone who doesn't like me can kiss my ass.

Avatar korisnika
kyle
Poruka: 1652
Član foruma od: petak, 9. feb. 2018. u 15:06h
Lokacija: The Greatest Spectacle in Racing

Re: Hailie Deegan

Poruka od kyle » subota, 15. jun 2019. u 10:28h

ne treba da zaboravis da Danica dolazi iz open-wheela a tu se ni jedan vozac koji je napravio tu tranziciju nije snasao. Plus ona je zensko slabiji pol. i kako mozes ovo reci da su zatvorena vrata svim drugim devojkama kad dolazi Hailie Deegan.
Ovo je najveca komedija koja se desila u NASCAR-u od kada ga ja pratim ...
ona Montojina kada je udario jet dryer

I am Indy 8)

Avatar korisnika
Talladega_500
Yankee
Poruka: 11193
Član foruma od: četvrtak, 4. jun 2009. u 03:16h
Lokacija: Helloooo Wisconsin!

Re: Hailie Deegan

Poruka od Talladega_500 » subota, 15. jun 2019. u 19:44h

Kako nijedan nije? Tony Stewart je imao dosta uspeha i u Indy i u NASCAR-u. Sam Hornish Jr i Juan Montoya su imali daleko vise uspeha u NASCAR-u nego Danica - i to su obojica vozili za daleko losije timove. Robby Gordon je isto bio solidan kada se pogleda da je vozio za svoj izuzetno niskobudzetni tim. Mozda jedini open wheel vozac koji je bio gori od Danice u NASCAR-u je bio Dario Franchitti, mada je i on vozio za Ganassija koji je daleko losiji tim od Stewart-Haas.

Deegan vozi u tek 4. ligi tako da tek cemo da vidimo hoce li ikada uopste dogurati do Cup. Ako i dogura sumnjam da ce biti u nekom jacem timu jer nakon sto se Danica pokazala katastrofom iako je vozila za bas jak tim sa bas jakim sponzorima - sumnjam da ce bilo koji drugi tim zeleti da zaposli zenu. Jer sada svaka buduca zena ce biti poredjenja da Danicom, isto kao sto je svaki open wheel vozac poredjen sa spomenutim Franchittijem. Nakon sto Franchitti nije uspeo - nijedan tim vise nije ni zeleo da proba sa open wheel vozacima.

Sto se tice tog sudara Montoye, secam se toga, mislim da mu je puklo nesto u volanu i da nije mogao da okrece volan. Dok je ovde Danica pokusala da slupa Cassilla, a uspela je da slupa sebe a Cassill je prosao bez ogrebotine. :)

Ako te zanima, davno sam ovde napisao pricu o Danici Patrick (bez brige, nisam je mnogo kritikovao).
https://autorepublika.com/2017/11/29/da ... u-penziju/
When I die, I want to be buried faced down so that anyone who doesn't like me can kiss my ass.

Avatar korisnika
kyle
Poruka: 1652
Član foruma od: petak, 9. feb. 2018. u 15:06h
Lokacija: The Greatest Spectacle in Racing

Re: Hailie Deegan

Poruka od kyle » nedelja, 16. jun 2019. u 10:34h

samo je Toni Stjuart uspeo i on je anomalija. Svi ostali koji su iz open-weela se oprobali u Nascaru njihove karijere su ili brzo zavrsile ili su bili neprimetni. a opet ti kazem Danica je zensko slabiji pol i nije fer sto je usporedjujes sa ovima. ali sta ti je drugo preostalo kada smo shvatili da je ona bila najbolja dama u istoriji Nascara.
sad sam malo citao o Toniju pa on je paralelno vozio Nascar i IRL nije ni cudo sto je uspeo u Nascaru. tako da njega ne mozemo uzimati u ovoj prici. Ni jedan open-wheel vozac se nije proslavio u Nascaru. I sam si reko posle Frankitija niko ih nije hteo.

i usput Toni je vozio samo dve sezone u IRL i prvu od samo 3 trke. a pre toga se kalio u midgetima i sprint autima i silver crown autima po zemlji sto vise ima veze sa Nascarom nego open-wheel formulama

Slika

Slika

Slika
I am Indy 8)

Avatar korisnika
Talladega_500
Yankee
Poruka: 11193
Član foruma od: četvrtak, 4. jun 2009. u 03:16h
Lokacija: Helloooo Wisconsin!

Re: Hailie Deegan

Poruka od Talladega_500 » nedelja, 16. jun 2019. u 14:37h

Upravo sam ti nabrojao nekoliko open wheel vozaca koji su imali bolju NASCAR karijeru od Danice - i to su svi vozili u daleko losijim timovima.
Stewart je vozio paralelno IRL i Xtiniti seriju - isto kao sto je i Danica radila u 2010. i 2011. sezonama.

Kakve veze ima sto je zensko? Pa nije voznja automobila neki fizicki sport pa da mora biti fizicki bolje gradjena da bi mogla da bude dobra. Sta-vise, to sto je zensko joj je pomoglo jer je laksa i samim tim manja tezina auta.

Ne znam sto je toliko hvalis zaista ... Zavristi kao 27. u generalnom plasmanu u Stewart-Haas autu sa ogromnim Go Daddy sponzorom je ogromna katastrofa.
When I die, I want to be buried faced down so that anyone who doesn't like me can kiss my ass.

Avatar korisnika
kyle
Poruka: 1652
Član foruma od: petak, 9. feb. 2018. u 15:06h
Lokacija: The Greatest Spectacle in Racing

Re: Hailie Deegan

Poruka od kyle » nedelja, 16. jun 2019. u 15:34h

Talladega_500 piše:
nedelja, 16. jun 2019. u 14:37h
Upravo sam ti nabrojao nekoliko open wheel vozaca koji su imali bolju NASCAR karijeru od Danice
a ja sam tebi upravo rekao da je ona zensko i da nije u redu da je poredis sa muskarcima. poredi je sa zenama a da pa to smo uradili i zakljucili da je bila najbolja :.!.:
Kakve veze ima sto je zensko?
ima. sad da ti objasnjavam pa da mi kazes da se ne slazes bolje da ni ne pokusavam. uostalom samo pogledaj koliko ima uspesnih zena u F1, Indycaru, Nascaru itd. i ako ti i tada ne bude jasno e jbg onda.
Ne znam sto je toliko hvalis zaista ... Zavristi kao 27. u generalnom plasmanu u Stewart-Haas autu sa ogromnim Go Daddy sponzorom je ogromna katastrofa.
nije da je hvalim nego ne mogu da dozvolim da se pisu neistine kako ona nije bila najbolja dama u istoriji Nascara nego neka Cobb za koju niko nije ni cuo.

toliko od mene nadam se samo da se posle ovoga necemo vrteti u krug jer je vec sve receno.
I am Indy 8)

Avatar korisnika
Talladega_500
Yankee
Poruka: 11193
Član foruma od: četvrtak, 4. jun 2009. u 03:16h
Lokacija: Helloooo Wisconsin!

Re: Hailie Deegan

Poruka od Talladega_500 » nedelja, 16. jun 2019. u 16:12h

Hahaha znaci njoj je minus sto je bila zensko, a ne plus? Da je kojim slucajem musko onda bi isto dobila ogroman ugovor od Go Daddy i mesto u Stewart Haas Racing? Hahaha pa to sto je zensko je jedini razlog sto je iko obracao paznju na nju. Bilo koji muskarac sa istim rezultatima ne bi dogurao dalje od amaterskih liga.

Ovo me podseca na celu pricu oko Bubba Wallace ... Jeste da nema pojma da vozi, ali je crnac pa samim tim mora non-stop da se vrti u medijima. Bilo koji belac sa istim rezultatima bi odavno bio najuren, ali eto Wallace jos vozi u NASCAR-u jer je poseban sto je crnac. Doduse Wallace vozi za izuzetno los tim tako da za njega ima nade da pokaze vise u boljem timu, ali za Danicu posle neuspeha u Stewart Haas Racing svaka daljna sansa je ugasena.

I Jennifer Cobb i Janet Guthrie su uradile vise u NASCAR-u. Cobb vodi svoj tim sa minimalnim budzetom, a Guthrie je zavrsila u Top 10 u 15% vozenih trka sa prosecnim autom. A Danica i pored ogromnog sponzora i najboljeg auta opet je zavrsila tek kao 27. ...
When I die, I want to be buried faced down so that anyone who doesn't like me can kiss my ass.

Avatar korisnika
kyle
Poruka: 1652
Član foruma od: petak, 9. feb. 2018. u 15:06h
Lokacija: The Greatest Spectacle in Racing

Re: Hailie Deegan

Poruka od kyle » nedelja, 16. jun 2019. u 17:07h

Talladega_500 piše:
nedelja, 16. jun 2019. u 16:12h
Hahaha znaci njoj je minus sto je bila zensko, a ne plus? Da je kojim slucajem musko onda bi isto dobila ogroman ugovor od Go Daddy i mesto u Stewart Haas Racing? Hahaha pa to sto je zensko je jedini razlog sto je iko obracao paznju na nju. Bilo koji muskarac sa istim rezultatima ne bi dogurao dalje od amaterskih liga.
okreces temu i glupa ti je prica. Danica je to sto je bila. dakle zensko i najbolja zena u istoriji Nascara i Indycara. da je musko? da je musko ne bi bila Danica Slika
I Jennifer Cobb i Janet Guthrie su uradile vise u NASCAR-u.
bolje rezultate nemaju i to je fakat.
I am Indy 8)

Odgovori

Povratak na „Nascar“