Grand Motors banner
Auto otpad Sole banner Led Shop banner
Knežević Enterijer banner Faber auto delovi banner

Pomoć na putu

Putovanja, izleti, pitanja o izboru puta, sve na jednom mestu.
Odgovori
Avatar korisnika
crki
Poruka: 25
Član foruma od: četvrtak, 16. okt. 2008. u 19:15h

Pomoć na putu

Poruka od crki » ponedeljak, 10. jun 2019. u 14:56h

Idem fokusom 16.06.u Grčku,pa me interesuje koju pomoć na putu da uzmem,za nedaj bože.Auto sam odvezao kod majstora da uradi mali servis i da ga pregleda.Trenutno mi menja kompresor klime,ostalo je ok.Bio sam u AMSS,Dunav,zvao Atlas.Po meni je najbolji Atlas.Jeste da je najskuplji,ali i najviše nudi.Da li imate iskustva sa njima?Ili preporuka za druge.

Avatar korisnika
Djole
Master of Tanjirača
Master of Tanjirača
Poruka: 4873
Član foruma od: nedelja, 6. dec. 2009. u 21:39h
Lokacija: Valjevo

Re: Pomoć na putu

Poruka od Djole » ponedeljak, 10. jun 2019. u 15:28h

Iskustva koliko vidim po netu za atlas su ok.. Mene su iznervirali posto su dosli do mog broja, smarali su me x puta i ako sam im na lep način rekao da ukoliko budem imao potrebu uzecu polisu.. Nisu odustajali te sam ih blokirao na sve telefone.

Poslato sa Huawei p10 uz pomoć Tapatoka


:ford2: Mondeo MK3, Ghia X - TDCi - 96KW viewtopic.php?f=6&t=19766&start=125

Avatar korisnika
dule0911

 
Poruka: 13582
Član foruma od: utorak, 17. feb. 2009. u 03:07h
Lokacija: Thun - Leštane

Re: Pomoć na putu

Poruka od dule0911 » ponedeljak, 10. jun 2019. u 16:27h

Amms vise ne isplacuje stetu ukoliko se nesto desi u inostranstvu, a vozilo nije vozio vlasnik auta, bez obzira da li vozac ima ovlascenje ili ne.
Hteo sam za caletovog s-maxa da uzmem i kad su mi to rekli samo sam se okrenuo i otisao. Ne znam da li ti je to bitno ali ja cu ih preskakati ubuduce zbog toga.
Inace sam sa njima u Srbiji imao ok iskustvo jednom kad sam imao potrebu da ih koristim. Sve po dogovoru i bez problema.
Fiesta!!

Avatar korisnika
crki
Poruka: 25
Član foruma od: četvrtak, 16. okt. 2008. u 19:15h

Re: Pomoć na putu

Poruka od crki » subota, 15. jun 2019. u 13:46h

Hvala na odgovorima.JBG sredio sam mog fokusa skoro 30000 uložio,mali servis+1l ulja za eventualno dolivanje,kupio kompresor klime od Soleta,zamena +još punjenje,pločice kočnica...PP aparat,zeleni karton.Ma sve novo.Pre sat vremena odem da operem auto,uglancam tačnije rečeno,usisam kao nikad. Sija kao nov.Napunim rezervoar.I 50 metara od stana pokvari mi se auto.Sumnjam na elektriku,pozovem mog autoelektičara i na njegov savet parkiram auto i čeka me na povratak sa mora.Morao sam da doplatim agenciji 120 evra za put,Sad mi je krivo menjao sam i kupovao što mi nije bilo hitno,fokus me inače služi perfektno.Do sada.

Odgovori

Povratak na „Putovanja“