Grand Motors banner
Auto otpad Sole banner Led Shop banner
Knežević Enterijer banner Faber auto delovi banner

Hrvatska Ibiza

Putovanja, izleti, pitanja o izboru puta, sve na jednom mestu.
Avatar korisnika
dax92

 
Poruka: 7473
Član foruma od: ponedeljak, 11. apr. 2011. u 13:12h
Lokacija: Beograd (Ostruznica)

Hrvatska Ibiza

Poruka od dax92 » utorak, 28. jun 2011. u 12:38h

Za Pag je važno reći da je u Hrvatskoj, blizu Zadra. Time Vam se daje do znanja da morate biti bez predrasuda, želite li ga posetiti. Bilo koja doza paranoje može Vam odmor pretvoriti u pozornicu za nadmudrivanje. Zato, Pag nije za svakoga i ako ste bili tamo i želite ga nekom preporučiti, nemojte to pokušavati. Uvek ćete dobiti kontra argument da je Grčka, Egipat, Tunis i CG bolja ili bar bezbednija. Pošto ovo nije plaćeni oglas, neće biti ni sugestija “Da ga jednostavno morate posetiti”.

Do Paga se stiže na dva osnovna načina. Početak je isti, i odnosi se na put preko Zagreba, Karlovca, skretanje za Zadar i vožnje do Brinja. Odatle se moze nastaviti dalje autoputem prema Zadru, preko Maslaničkog mosta i desno za Pag. Drugi način je u mestu Brinje skrenuti desno za Senj i voziti do Prizne, odakle trajekt vozi za Pag. U oba slučaja provešće te 7 sati za volanom s tim što je preko Maslaničkog mosta dalje za preko 100km ali nemate čekanje trajekta i loš put od Senja do Prizne.

Sam ulazak na Pag ne obećava mnogo, jer je bez zelenila, kamenjar i krš. Pored puta, “ovce pasu kamen” jer trave nema, a na vidiku kilometrima nema nijedne kuće. Jutro je već svanulo i posle 30tak kilometara ulazimo u grad Pag koji je podeljen nasipom na dva dela. Sa leve strane je jezero paške solane a sa desne marina za čamce. Mali gradić sa oko 1000 stanovnika u tim jutarnjim satima deluje kao da nema potencijala za turizam, ili je samo septembar startovao, pa su se turisti vec razbežali.

Slika

Naša destinacija bila je plaža Zrće, 4 kilometra južnije od Novalje. Okrenete li se oko sebe, kilometrima u naokolo je bez ijedne travke, drveta, vegetacije uopšte. Šta onda leti dovodi na 500 metara dugačku plažu, 20 000 ljudi svaki dan i svaku noć?

Plaža Zrće je mala plaža sa 6 ili 7 klubova od kojih treba navesti obavezno Aquarius i Papaja.

Treba napomenuti radno vreme ovih klubova, da Vam se ne dogodi da dodjete u posetu a on zatvoren. Početak rada je jun, pa do kraja septembra od 00-24h. Možda Vam to izgleda pretenciozno, i pomislite da ujutru ne radi na primer u 11h ili u 14h. Ovi klubovi nemaju vrata, ne mogu se zatvoriti, samo imaju uveče punkt na kome se plaća ulaz 15 evra(30 ako je čuvenije ime za miksetom) i tako 3 meseca. Danju je ulaz slobodan. Desetak evra je piće, ali utisak je svih nas iz ekipe koji su posetili ove klubove, da treba bar jedno veče biti deo spektakla. Mlade, perspektivne i načitane go go igračice uspaljuju atmosferu tokom celog dana, da bi uveče kulminiralo sporadičnim sexom u klubu i na plaži. Kažem sporadičnim, jer većina posetilaca ipak ne učestvuje u tome, već su samo kao i ja bili posmatrači, prekrstenih ruku.

Kopirao sa B92.net
Slika
Slika Slika Slika Slika Slika
Slika Slika

Ko je za obilazenje ovog raja na zemlji???! :bravo: :bravo: Tako blizu, a atmosfera kao na Ibizi!! :jeeej:

Slika

[youtube][/youtube]
Focus ST170
Focus SVT
Markedjani piše:druže ford je to... mogu da uđem kroz pod ko dingospo hahahaha
macaneli piše:ide bolje zato sto mk1 ima dusu lol
totti piše:Vidi... Ti bi sa tvojom kornjačom mogao da igraš kolo oko ove, ne bih se potezao ni na 20 metara lol

Avatar korisnika
Deckonja
Sierra junkie
Poruka: 1773
Član foruma od: ponedeljak, 15. jun 2009. u 11:29h
Lokacija: suncana strana ulice :)

Re: Hrvatska Ibiza

Poruka od Deckonja » utorak, 28. jun 2011. u 15:15h

...sta znam...morao bih prvo da skoknem do Ibice, cisto da uzmem mere 8)

Avatar korisnika
totti
Poruka: 8536
Član foruma od: ponedeljak, 1. nov. 2010. u 11:54h
Lokacija: Novi Beograd

Re: Hrvatska Ibiza

Poruka od totti » utorak, 28. jun 2011. u 15:30h

I ovde je bilo samo pitanje trenutka... hahahaha :clap: :bravo:
Slika

Avatar korisnika
Iosis
VIP
Poruka: 8399
Član foruma od: sreda, 28. jan. 2009. u 20:44h
Lokacija: Doboj

Re: Hrvatska Ibiza

Poruka od Iosis » utorak, 28. jun 2011. u 16:08h

Prvi je dax započeo. :D
Totally addicted to Ford!
The name Iosis is a Greek word meaning "the process by which a base metal becomes gold".
Boris88 piše:Ja se brinem sto mi auto truli a decko predstavlja sedista :lele: i sakloni :P

Avatar korisnika
knez91

 
Poruka: 2312
Član foruma od: nedelja, 30. maj 2010. u 20:13h
Lokacija: Temerin

Re: Hrvatska Ibiza

Poruka od knez91 » utorak, 28. jun 2011. u 16:15h

Dex-a sta sam ti rekao ;)

joj sto bi ovde bilo dobro, mada realno nije bas tako kao na slikama , ali priblizno je tako ;)
Loyale piše: kad ga poguras upali na pola tocka.
Knežević Enterijer

Avatar korisnika
dax92

 
Poruka: 7473
Član foruma od: ponedeljak, 11. apr. 2011. u 13:12h
Lokacija: Beograd (Ostruznica)

Re: Hrvatska Ibiza

Poruka od dax92 » utorak, 28. jun 2011. u 19:51h

I pretpostavljao sam da ce deckonja biti prvi ovde, al' Iosis me iznenadio, posto je kasnio! hahahaha
Ja gledao neke klipove na YT, i odusevio se! :wub: :wub:

Knezevicu, morao sam da ispostujem dogovor! mrgreen
Focus ST170
Focus SVT
Markedjani piše:druže ford je to... mogu da uđem kroz pod ko dingospo hahahaha
macaneli piše:ide bolje zato sto mk1 ima dusu lol
totti piše:Vidi... Ti bi sa tvojom kornjačom mogao da igraš kolo oko ove, ne bih se potezao ni na 20 metara lol

Avatar korisnika
Iosis
VIP
Poruka: 8399
Član foruma od: sreda, 28. jan. 2009. u 20:44h
Lokacija: Doboj

Re: Hrvatska Ibiza

Poruka od Iosis » utorak, 28. jun 2011. u 20:04h

Ne brini pogledao sam ja to na vrjeme, ali nisam ništa komentarisao. :D
Totally addicted to Ford!
The name Iosis is a Greek word meaning "the process by which a base metal becomes gold".
Boris88 piše:Ja se brinem sto mi auto truli a decko predstavlja sedista :lele: i sakloni :P

Avatar korisnika
knez91

 
Poruka: 2312
Član foruma od: nedelja, 30. maj 2010. u 20:13h
Lokacija: Temerin

Re: Hrvatska Ibiza

Poruka od knez91 » utorak, 28. jun 2011. u 21:21h

dax92 piše:Knezevicu, morao sam da ispostujem dogovor! mrgreen
thumbsuph samo moras kontrolisati temu :D :P

kolegaa pocinjes da me zabrinjavas :) moras malo da se update-ujes :P na ove nove teme, ne mors skrtariti sigurno imas neke slike u steku :P
Loyale piše: kad ga poguras upali na pola tocka.
Knežević Enterijer

Avatar korisnika
dax92

 
Poruka: 7473
Član foruma od: ponedeljak, 11. apr. 2011. u 13:12h
Lokacija: Beograd (Ostruznica)

Re: Hrvatska Ibiza

Poruka od dax92 » utorak, 28. jun 2011. u 21:47h

Ja bi smeo kucu da stavim da Iosis ima neke klipove ili slike sa ovih zurkica!! :haha:
Jel neko ozbiljno planirao da ide na letovanje na Pag?? :D
Focus ST170
Focus SVT
Markedjani piše:druže ford je to... mogu da uđem kroz pod ko dingospo hahahaha
macaneli piše:ide bolje zato sto mk1 ima dusu lol
totti piše:Vidi... Ti bi sa tvojom kornjačom mogao da igraš kolo oko ove, ne bih se potezao ni na 20 metara lol

Avatar korisnika
stalker92
Poruka: 1598
Član foruma od: subota, 10. okt. 2009. u 12:11h
Lokacija: Novi Sad
Kontakt:

Re: Hrvatska Ibiza

Poruka od stalker92 » utorak, 28. jun 2011. u 22:20h

Kad smo vec kod ovakve teme - u Ukrajini postoji kaZantip - brutalna lokacija, beach party-ju 24h, sizenje-ludenje po astali kacenje hahahaha

Ja se vec 2 godina pokusavam organizovati sa drustvom da odem tamo i uvek neki problemi, nikako da se dogovorimo, mada izgleda da cemo sledece godine ici da overimo kako je. :woohoo: :bravo: Po utisku par drugara koji su bili tamo i klipovima sa neta rekao bih da je vrh! :woohoo:
sasa_f1 piše:
utorak, 21. apr. 2020. u 19:39h
kad kupis ovakvu ciganiju ne preostaje ti nista drugo sem da se prepustis da te voda nosi nizvodno lol
'81 Ford Taunus 1.6 L
'06 Zastava Yugo Koral In 1.1
'04 Suzuki SV650
'99 Peugeot 306 GTI6
'02 BMW 330i E46

Avatar korisnika
Iosis
VIP
Poruka: 8399
Član foruma od: sreda, 28. jan. 2009. u 20:44h
Lokacija: Doboj

Re: Hrvatska Ibiza

Poruka od Iosis » utorak, 28. jun 2011. u 22:42h

Jbg kad god sam bio po tim žurkama napijem se ko stoka i od ribarnja nema ništa. :D Ako smuvam ribu to bude ovako negdje mimo žurki.
I predprošle sedmice bila žurka na štrandu, počeo muvat neku žensku ali pošto sam se prepio počeo lupetat gluposti i ona se uvati noge. :D A taman je bilo da krene sa mnom i da joj ga viknem. hahahaha I onda je bilo ajd ti Vedrane kući. Jedva sam se kući dovukao. :ozid:
Totally addicted to Ford!
The name Iosis is a Greek word meaning "the process by which a base metal becomes gold".
Boris88 piše:Ja se brinem sto mi auto truli a decko predstavlja sedista :lele: i sakloni :P

Avatar korisnika
knez91

 
Poruka: 2312
Član foruma od: nedelja, 30. maj 2010. u 20:13h
Lokacija: Temerin

Re: Hrvatska Ibiza

Poruka od knez91 » utorak, 28. jun 2011. u 22:49h

pa tada je bas najbolje, boli te uvo sta ces reci tj neces se secati sutra sta si sve pricao-srao ;) :P

ma najbolje su te zurke u peni , na plazi bazenu itd :woohoo: :woohoo:
Loyale piše: kad ga poguras upali na pola tocka.
Knežević Enterijer

Avatar korisnika
Iosis
VIP
Poruka: 8399
Član foruma od: sreda, 28. jan. 2009. u 20:44h
Lokacija: Doboj

Re: Hrvatska Ibiza

Poruka od Iosis » utorak, 28. jun 2011. u 23:16h

Jes, a šta ćeš sa problemom hidraulike, tj. neće da se digne? :rotfl:
Totally addicted to Ford!
The name Iosis is a Greek word meaning "the process by which a base metal becomes gold".
Boris88 piše:Ja se brinem sto mi auto truli a decko predstavlja sedista :lele: i sakloni :P

Avatar korisnika
knez91

 
Poruka: 2312
Član foruma od: nedelja, 30. maj 2010. u 20:13h
Lokacija: Temerin

Re: Hrvatska Ibiza

Poruka od knez91 » utorak, 28. jun 2011. u 23:22h

joj, pa ne moras odmah prvo vece da je roknes ebo ga zivot, daj moze i drugo :P ........ ako vec na to ciljas onda nemoj piti ko stoka nego ko cevek ;), mislim ja sam fin decko ja sacekam dan dva :P
Loyale piše: kad ga poguras upali na pola tocka.
Knežević Enterijer

Avatar korisnika
Iosis
VIP
Poruka: 8399
Član foruma od: sreda, 28. jan. 2009. u 20:44h
Lokacija: Doboj

Re: Hrvatska Ibiza

Poruka od Iosis » utorak, 28. jun 2011. u 23:47h

Pa ova pošto nije bila neka inteligentna, a ni faca ništa posebno, tjelo je malo izvlačilo, onda je bilo daj upotreba jedno veče pa je ne bih više zadržavao, ćao-zdra'o! :D Tako da ne da mi se vucarat s njom dan dva još izigravat majmuna kako bi dobio. :rotfl:
Totally addicted to Ford!
The name Iosis is a Greek word meaning "the process by which a base metal becomes gold".
Boris88 piše:Ja se brinem sto mi auto truli a decko predstavlja sedista :lele: i sakloni :P

Avatar korisnika
dax92

 
Poruka: 7473
Član foruma od: ponedeljak, 11. apr. 2011. u 13:12h
Lokacija: Beograd (Ostruznica)

Re: Hrvatska Ibiza

Poruka od dax92 » utorak, 28. jun 2011. u 23:54h

Ma, da mi organizujemo neki skup u HR, pa da "svratimo" do mora malo, da se kupamo?! party0021
Joj, kad se napijes, a secas se kroz maglu sta si pricao\radio... hahahaha hahahaha cekicko

Iosis, pa svuda je bolje nego u gacama!! 8) :vid budale:
Focus ST170
Focus SVT
Markedjani piše:druže ford je to... mogu da uđem kroz pod ko dingospo hahahaha
macaneli piše:ide bolje zato sto mk1 ima dusu lol
totti piše:Vidi... Ti bi sa tvojom kornjačom mogao da igraš kolo oko ove, ne bih se potezao ni na 20 metara lol

Avatar korisnika
knez91

 
Poruka: 2312
Član foruma od: nedelja, 30. maj 2010. u 20:13h
Lokacija: Temerin

Re: Hrvatska Ibiza

Poruka od knez91 » utorak, 28. jun 2011. u 23:59h

@Iosis
pa nemoj sada da se vadis sto si dobio pedalu :P polako pa mozes jos jedan bajs da napravis :P :vid budale:



@dex
bolje da se ne secas, ne mozes sam sebi verovati kakve sve gluposti pricas cekicko
Loyale piše: kad ga poguras upali na pola tocka.
Knežević Enterijer

Avatar korisnika
dax92

 
Poruka: 7473
Član foruma od: ponedeljak, 11. apr. 2011. u 13:12h
Lokacija: Beograd (Ostruznica)

Re: Hrvatska Ibiza

Poruka od dax92 » sreda, 29. jun 2011. u 00:06h

knezevic, na zalost, uvek ostanem taman toliko trezan da se secam svega, al' da ne mogu da se kontrolsem sta pricam! cekicko sign0007
Samo se ne secam gde su mi jednom nestale pare kad sam bio pijan... :wtf:
Focus ST170
Focus SVT
Markedjani piše:druže ford je to... mogu da uđem kroz pod ko dingospo hahahaha
macaneli piše:ide bolje zato sto mk1 ima dusu lol
totti piše:Vidi... Ti bi sa tvojom kornjačom mogao da igraš kolo oko ove, ne bih se potezao ni na 20 metara lol

Avatar korisnika
knez91

 
Poruka: 2312
Član foruma od: nedelja, 30. maj 2010. u 20:13h
Lokacija: Temerin

Re: Hrvatska Ibiza

Poruka od knez91 » sreda, 29. jun 2011. u 00:11h

e pa morate povecati normu..... salim se pijes koliko mozes i da se znas kontrolisati, ali se desi ponekad da se pretera :P

ali i meni se desilo par puta (kada su bili 18ti rodjendani) da imam crne rupe u secanju :wtf: ali nista ispricaju mi sta je bilo, pa jbg nadam se samo da se nisam glupirao..........

kakve pare, dobroje sto si ti kuci dosao :vid budale: , i ja sam gubio, mesecnu, pare, cvike itd, mada se posle nadje to kod nekoga ali nekad mu se izgubi trajno trag......

nego vidim ti si iz bg-a kako se tamo krecu cene pica (nesto normalno) mislim na pivce 0.33? ovde kod nas poceli derati u pm jedno 250-300din :suicide:
Loyale piše: kad ga poguras upali na pola tocka.
Knežević Enterijer

Avatar korisnika
dax92

 
Poruka: 7473
Član foruma od: ponedeljak, 11. apr. 2011. u 13:12h
Lokacija: Beograd (Ostruznica)

Re: Hrvatska Ibiza

Poruka od dax92 » sreda, 29. jun 2011. u 00:17h

Za pivo stvarno ne znam... Secam se da je kola 0.33 150-200 najcesce. Znam da je na Adi u kaficima preko dana bilo 165, a uvece 185! mrgreen Opet zavisi gde uzimas. I cini mi se da je otprilike tako kao i kod vas.
Inace, pivo ne pijem uopste al' crno vino derem mrgreen

Najbolje je otici u neko malo mesto, dalje od grada, i sve u pola cene! hahahaha
Focus ST170
Focus SVT
Markedjani piše:druže ford je to... mogu da uđem kroz pod ko dingospo hahahaha
macaneli piše:ide bolje zato sto mk1 ima dusu lol
totti piše:Vidi... Ti bi sa tvojom kornjačom mogao da igraš kolo oko ove, ne bih se potezao ni na 20 metara lol

Avatar korisnika
Iosis
VIP
Poruka: 8399
Član foruma od: sreda, 28. jan. 2009. u 20:44h
Lokacija: Doboj

Re: Hrvatska Ibiza

Poruka od Iosis » sreda, 29. jun 2011. u 00:29h

Eh te crne rupe... Kad se samo sjetim koliko puta se nisam mogao sjetiti šta sam radio i gdje sam bio pa su mi ljudi pričali šta sam radio bude me sramota. mrgreen
Najgore je ono kada se sjetiš poslje par dana ili još gore mjeseci. Tako sam izgubio djevojku prije 3 godine. Da ne dužim priču zbog čega smo odvojeno slavili novu godinu uglavnom ja 2. januara njoj šaljem poruku jer mi se nije javila cjeli prethodni dan ni čestitati novu godinu, a nisam ni ja htjeo da se javim prvi, pitam je šta je mačko što nećeš da se javiš. Šalje mi poruku nemam se tebi šta javljat tebi je bilo super sa tom drugom djevojkom zvao si me da mi kažeš. Ja ono :blink: :wtf: Koliko se sjećam nisam bio ni sa jednom, jesam neke muvo, ali kada su vidjele u kakvom sam stanju otišle. E onda kontam pošto sam se nakon toga muvanja sa njima još više uništio možda se i ne sjećam. Zovem druga koje je bio sa mnom pitam ga jesam li bio ja sa nekom djevjokom. Kaže on meni da nisam. Al' jbg zar da mi ona vjeruje kad ni sam ne znam šta sam radio i gdje sam bio. :D
Kasnije poslje par mjeseci su mi stizale slike u glavu kuda sam hodao i šta sam radio. sign0007

Ne znam da li je bila pedala, jes ono prvo bila zainteresovana dok nije vidjela u kakom sam stanju, e onda se počela izmotavat. A i ja sam bio dobrano pripit kad pogledam u most Slobode on se okreće oko mene, e reko ajde ti taman će noćna sedmica pa ti na bus i aj' kući spavat. hahahaha

Ma za islaske najbolje je neka varijanta pripremiti se van lokala i tamo popiješ jedno pivce i dovoljno. Mnogo deru za piće, nisu normalni.
Totally addicted to Ford!
The name Iosis is a Greek word meaning "the process by which a base metal becomes gold".
Boris88 piše:Ja se brinem sto mi auto truli a decko predstavlja sedista :lele: i sakloni :P

Avatar korisnika
mbole
Poruka: 14393
Član foruma od: ponedeljak, 6. jun 2011. u 23:09h
Lokacija: Bataja

Re: Hrvatska Ibiza

Poruka od mbole » sreda, 29. jun 2011. u 00:36h

knezevic piše:nego vidim ti si iz bg-a kako se tamo krecu cene pica (nesto normalno) mislim na pivce 0.33? ovde kod nas poceli derati u pm jedno 250-300din :suicide:
To pivo u "decjim" porcijama ne trosim :), al recimo danas, u pristojnoj kafanici kod trosarine, 4 Odlikovana od po 0.5 plus porcija girica 520 kinti.
Mondeo, Mk2, 1998, 1.8TD, Ghia, naftarica je naravno karavan

Avatar korisnika
Iosis
VIP
Poruka: 8399
Član foruma od: sreda, 28. jan. 2009. u 20:44h
Lokacija: Doboj

Re: Hrvatska Ibiza

Poruka od Iosis » sreda, 29. jun 2011. u 00:40h

Pa to je OK cjena. I jes najbolje otići popiti pivo na neko intelektualno mjesto sa kariranim stoljnjacima. Zidarsko za 95 dindži. :D
Totally addicted to Ford!
The name Iosis is a Greek word meaning "the process by which a base metal becomes gold".
Boris88 piše:Ja se brinem sto mi auto truli a decko predstavlja sedista :lele: i sakloni :P

Avatar korisnika
dax92

 
Poruka: 7473
Član foruma od: ponedeljak, 11. apr. 2011. u 13:12h
Lokacija: Beograd (Ostruznica)

Re: Hrvatska Ibiza

Poruka od dax92 » sreda, 29. jun 2011. u 00:50h

Iosis piše:Ne znam da li je bila pedala, jes ono prvo bila zainteresovana dok nije vidjela u kakom sam stanju, e onda se počela izmotavat. A i ja sam bio dobrano pripit kad pogledam u most Slobode on se okreće oko mene, e reko ajde ti taman će noćna sedmica pa ti na bus i aj' kući spavat. hahahaha

Ma za islaske najbolje je neka varijanta pripremiti se van lokala i tamo popiješ jedno pivce i dovoljno. Mnogo deru za piće, nisu normalni.
Pa, mozda ne bi bila pedala da nisi bio unakazen! :rotfl: Drugi put manje piva! :punnish:
A jos je najbolje kad neko slavi rodjendan u klubu nekom... :jeeej: :beer: :beer: :beer: :beer: Samo jedno za drugim!
Focus ST170
Focus SVT
Markedjani piše:druže ford je to... mogu da uđem kroz pod ko dingospo hahahaha
macaneli piše:ide bolje zato sto mk1 ima dusu lol
totti piše:Vidi... Ti bi sa tvojom kornjačom mogao da igraš kolo oko ove, ne bih se potezao ni na 20 metara lol

Avatar korisnika
knez91

 
Poruka: 2312
Član foruma od: nedelja, 30. maj 2010. u 20:13h
Lokacija: Temerin

Re: Hrvatska Ibiza

Poruka od knez91 » sreda, 29. jun 2011. u 01:12h

@mbole
pa to je ok, ima takvih mesta i kod nas nego ja pitam kada izadjes uvece i odes na splav ili negde slicno ;) , mada i ja bi pio to veliko nego nema, ima samo 0.33 i to u masu lokala nema lava :'( ..... (ovo mislim na klubove)

@iosis
e kolega gresis u praksi :P , tu na tim mestima neces navatati cupi koja ce dati isto vece, tj neces navatati nista lol ........

@dex
i to sto kazes, garant nije mogao ni na 4 noge da stoji cekicko
joj to mi ne spominji, tada se bas svi bahate i teraju u max ;) .... mada od crnog vina bili glava posle u pm, zato ga ja izbegavam :)
Loyale piše: kad ga poguras upali na pola tocka.
Knežević Enterijer

Odgovori

Povratak na „Putovanja“