Grand Motors banner
Auto otpad Sole banner Led Shop banner
Knežević Enterijer banner Faber auto delovi banner

Hailie Deegan

Avatar korisnika
Talladega_500
Yankee
Poruka: 11192
Član foruma od: četvrtak, 4. jun 2009. u 03:16h
Lokacija: Helloooo Wisconsin!

Re: Hailie Deegan

Poruka od Talladega_500 » utorak, 18. jun 2019. u 16:01h

Onda nije The ride of their lives, vec ESPN NASCAR (znam da imaju volume 1-5 jer ih imam u kolekciji). Ovo je zaista davno bilo kad sam gledao, nisam siguran u kom je tacno delu to bilo. Ali mi je ostalo dobro u secanju jer su stavili mog omiljenog vozaca David Pearsona tek na 4. mesto.

Slika
When I die, I want to be buried faced down so that anyone who doesn't like me can kiss my ass.

Avatar korisnika
kyle
Poruka: 1652
Član foruma od: petak, 9. feb. 2018. u 15:06h
Lokacija: The Greatest Spectacle in Racing

Re: Hailie Deegan

Poruka od kyle » sreda, 19. jun 2019. u 09:10h

nasao sam to, ima 4 voluma, nikad nisam gledo pa cu videti dal ima negde da se skine.

Slika

Slika

Slika

Slika

plus ovaj

Slika
samo Tale moram odma da te demantujem. Ovo je izaslo 31. jula 2007 a Jimmie Johnson je tada imo samo JEDNU titulu (od 7) i mnogo manje pobeda 27 od 83 (u trenutku pravljenja dokumentarca jos i manje). tako da tu listu sto se njega tice ne mozes uzimati.

e da moram jos nesto da dodam tog datuma je izaso DVD a jos prosle godine 2006 se emitovalo na TV u americi kad Jimmie Johnson nije imo ni jednu titulu. tako da Tale sedi dole jedan jer se Jimmie Johnson nije ni mogo naci na toj listi pre svega.
I am Indy 8)

Avatar korisnika
Talladega_500
Yankee
Poruka: 11192
Član foruma od: četvrtak, 4. jun 2009. u 03:16h
Lokacija: Helloooo Wisconsin!

Re: Hailie Deegan

Poruka od Talladega_500 » sreda, 19. jun 2019. u 16:28h

Ne znam odakle ti to da je izaslo u Julu 2007 kad na DVD-u pise April 2012. Do tada Johnson je imao 5 titula i 55 pobeda.

Ali ok, hajmo reci da je stvarno u top 5. Moje pitanje je sledece - zasto je Dale Earnhardt bolji plasiran od njega? Johnson deli 1. mesto po broju titula i deli 6. mesto po broju pobeda (s tim sto ce do kraja karijere verovatno da se probije na 4. mesto jer Darrell Waltrip i Bobby Allison imaju samo 1 pobedu vise). U svakom slucaju je ispred Earnhardta. Ili zasto je Firebird Roberts uvek jako visoko rangiran i zasto Joe Weatherly nije.
To pitanje vazi za svaki sport. Recimo, zasto je Michael Jordan najbolji kosarkas u istoriji kad po nicemu nije prvi i postoje nekoliko drugih igraca koji imaju bolju statistiku od njega? Ili zasto mnogi smatraju Ayrton Sennu za najboljeg F1 vozaca kada statisticki nije ni blizu vrha?

E kad dobijes odgovor na to pitanje onda ces razumeti zasto Danica Patrick nije najbolja zena u NASCAR-u i generalno auto sportu.
When I die, I want to be buried faced down so that anyone who doesn't like me can kiss my ass.

Avatar korisnika
kyle
Poruka: 1652
Član foruma od: petak, 9. feb. 2018. u 15:06h
Lokacija: The Greatest Spectacle in Racing

Re: Hailie Deegan

Poruka od kyle » četvrtak, 20. jun 2019. u 07:13h

Talladega_500 piše:
sreda, 19. jun 2019. u 16:28h
Ne znam odakle ti to da je izaslo u Julu 2007 kad na DVD-u pise April 2012. Do tada Johnson je imao 5 titula i 55 pobeda.
tale ja ne lazem. evo https://www.amazon.com/s?k=espn+ultimat ... _sb_noss_1

klikni na svakog od njih pa pogledaj. a jos 2006 se emitovalo na TV u americi.
Talladega_500 piše:
sreda, 19. jun 2019. u 16:28h


Ali ok, hajmo reci da je stvarno u top 5. Moje pitanje je sledece - zasto je Dale Earnhardt bolji plasiran od njega?
gde? nije na svakoj listi (nit su te liste zvanicne). i to je druga tema o kojoj nema potrebe sad pricati.
Ili zasto mnogi smatraju Ayrton Sennu za najboljeg F1 vozaca kada statisticki nije ni blizu vrha?

E kad dobijes odgovor na to pitanje onda ces razumeti zasto Danica Patrick nije najbolja zena u NASCAR-u i generalno auto sportu.
Patrik je statisticki najuspesnija zena u Nascaru kao sto je Sumaher statisticki najuspesniji u F1, a ti si na to pljuno. ne mozes tako. a postavljas pitanje ko je bolji izmedju Sene i Sumahera, pa misljenja su podeljena recimo 50-50, ali evo ti odgovor od koga ces zanemeti, Luis Hamilton koji je najveci fan Sene i kome je Sena bio idol dok je vozio karting, je pre par godina na VN Kanade posle osvojene pol pozicije dobio na poklon Seninu pravu pravcatu original zutu kacigu koju je njegova porodica cuvala kuci, ne znam dal si to gledo bilo je na TV prenosu. Da bi prosle godine Ham izjavio da je Sumaher GOAT i da mu je cilj potuci njegove rekorde. u motogp velika vecina smatra Rosija najboljeg svih vremena a znas li sta je Rosi izjavio-da je Djakomo Agostini GOAT (Agostini ima 1 titulu vise od Rosija u najjacoj klasi a cak 6 titula vise gledano sve klase i 7 pobeda vise gledano sve klase).

tako da Patrik je ipak GOAT medju zenama prizno ti to ili ne i svaka koja sad nastupi u Indycaru ili Nascaru ce se ravnati prema njoj a ne one dve sto si ti spomeno za koje niko nije ni cuo.
I am Indy 8)

Avatar korisnika
Talladega_500
Yankee
Poruka: 11192
Član foruma od: četvrtak, 4. jun 2009. u 03:16h
Lokacija: Helloooo Wisconsin!

Re: Hailie Deegan

Poruka od Talladega_500 » četvrtak, 20. jun 2019. u 16:44h

Pa hajmo reci da "samo" 50% ljudi smatra Sennu za najboljeg. Zasto? Tek je 5. po broju pobeda i deli 6. mesto po broju titula. I to ne zaostaje sa malom razlikom za Schumacherom nego sa bas velikom razlikom - i po pobedama i po titulama.
Zasto gotovo niko ne smatra da su Hamilton ili Vettel bolji od njega iako statisticki jesu?

To je ono sta ja tebi pokusavam objasniti kod Danice. Ti si se uhvatio da je najbolje zena zbog 2 bedna Top 10 tokom 190+ trka.
When I die, I want to be buried faced down so that anyone who doesn't like me can kiss my ass.

Avatar korisnika
kyle
Poruka: 1652
Član foruma od: petak, 9. feb. 2018. u 15:06h
Lokacija: The Greatest Spectacle in Racing

Re: Hailie Deegan

Poruka od kyle » četvrtak, 20. jun 2019. u 17:29h

2 bedna top 10? a ima 7 top 10.

i sto si se uhvatio ko pijan plota za te nebitne liste kad one nisu zvanicne. imas ljudi koji veruju da je Fandjo bio najbolji svih vremena ili Klark i da je Prost bio bolji od Sene. Hamiltona isto sada neki smatraju boljim od Sene.

i to je u ovoj raspravi koju smo mi vodili krajnje nebitno jer je cinjenica da je Danica Patrik, kao najuspesnija, reper ostalim damama koje budu nastupile u Indycaru i Nascaru.

Slika
I am Indy 8)

Avatar korisnika
Talladega_500
Yankee
Poruka: 11192
Član foruma od: četvrtak, 4. jun 2009. u 03:16h
Lokacija: Helloooo Wisconsin!

Re: Hailie Deegan

Poruka od Talladega_500 » četvrtak, 20. jun 2019. u 17:37h

Pa jesu 2 bedna Top 10 s obzirom da je vozila skoro 160 trka vise nego sledeca zena na listi.

Kao sto sam rekao ranije, Danica je zatvorila vrata svim drugim zenama u NASCAR-u, isto kao sto je Dario Franchitti zatvorio vrata svim Indy vozacima. Posle njenog neuspeha u NASCAR-u (iako je bas promovisana i dobila najbolji auto i sponsor) nema sanse da ce bilo koji drugi tim rizikovati sa drugim zenama.
When I die, I want to be buried faced down so that anyone who doesn't like me can kiss my ass.

Avatar korisnika
kyle
Poruka: 1652
Član foruma od: petak, 9. feb. 2018. u 15:06h
Lokacija: The Greatest Spectacle in Racing

Re: Hailie Deegan

Poruka od kyle » četvrtak, 20. jun 2019. u 18:02h

pa nije 2 vec SEDAM!!! ja vise necu pricati sa tobom ako nastavis lagati. kakve veze ima i da je posle toga vozila jos 500 trka tih 7 top 10 ostaju. i ona ostaje najuspesnija zena dogod neka druga to ne nadmasi iz 100, 500 ili 1000 pokusaja.

Danica je zatvorila vrata svim drugim zenama u NASCAR-u
Hailie Deegan
isto kao sto je Dario Franchitti zatvorio vrata svim Indy vozacima.
pa nije samo Frankiti nastupio tu je bio i Montoja. ali i drugi open-wheel vozaci koji su pokusali.
nema sanse da ce bilo koji drugi tim rizikovati sa drugim zenama.
a onda me prethodno ubedjujes da je nebitno za vozaca da li je zensko ili musko. joj tale... u vrzinom si kolu.
I am Indy 8)

Avatar korisnika
Talladega_500
Yankee
Poruka: 11192
Član foruma od: četvrtak, 4. jun 2009. u 03:16h
Lokacija: Helloooo Wisconsin!

Re: Hailie Deegan

Poruka od Talladega_500 » četvrtak, 20. jun 2019. u 18:22h

Rekao sam da Patrick ima 2 Top 10 vise nego Guthrie iako je vozila skoro 160 trka vise.

Deegan vozi nizerazrednu amatersku seriju gde vozi jos nekoliko zena (Brittney Zamora, Natalie Decker). Nikad ona nece dogurati od Cupa.

Franchitti je bio najuspesniji od svih open wheel vozaca koji su se oprobali u NASCAR-u. U tom period ih je bilo barem 4-5 koji su u roku od godinu-dve stigli u NASCAR. Neki su bili ok (Montoya, Hornish), ali kada je Franchitti propao tako su i prestali napadi Indy vozaca u NASCAR-u.

Rekao sam da je nebitno da li su vozaci muskarci ili zene nakon sto sto odredjeni novinari (i ti) izmisljate neke "nagrade" za Danicu samo zato sto je zena. Mozda sam gore pogresio, mozda sam pogresno rekao da timovi nece rizikovati sa drugim zenama. Ono sto sam hteo da kazem je da timovi vise nece zaposljavati zene samo da ih prodaju kao sex symbol i samo na osnovu toga privuku sponzore (kao sto je jasno bio cilj sa Danicom).
When I die, I want to be buried faced down so that anyone who doesn't like me can kiss my ass.

Avatar korisnika
kyle
Poruka: 1652
Član foruma od: petak, 9. feb. 2018. u 15:06h
Lokacija: The Greatest Spectacle in Racing

Re: Hailie Deegan

Poruka od kyle » četvrtak, 20. jun 2019. u 18:31h

hahahaha
I am Indy 8)

Avatar korisnika
Talladega_500
Yankee
Poruka: 11192
Član foruma od: četvrtak, 4. jun 2009. u 03:16h
Lokacija: Helloooo Wisconsin!

Re: Hailie Deegan

Poruka od Talladega_500 » četvrtak, 20. jun 2019. u 18:47h

:wtf:
When I die, I want to be buried faced down so that anyone who doesn't like me can kiss my ass.

Avatar korisnika
kyle
Poruka: 1652
Član foruma od: petak, 9. feb. 2018. u 15:06h
Lokacija: The Greatest Spectacle in Racing

Re: Hailie Deegan

Poruka od kyle » petak, 21. jun 2019. u 01:08h

Talladega_500 piše:
četvrtak, 20. jun 2019. u 18:22h
Rekao sam da Patrick ima 2 Top 10 vise nego Guthrie iako je vozila skoro 160 trka vise.
Talladega_500 piše:
četvrtak, 20. jun 2019. u 16:44h
Ti si se uhvatio da je najbolje zena zbog 2 bedna Top 10 tokom 190+ trka.
eto sta si reko. slago si.

Deegan vozi nizerazrednu amatersku seriju gde vozi jos nekoliko zena (Brittney Zamora, Natalie Decker). Nikad ona nece dogurati od Cupa.

Franchitti je bio najuspesniji od svih open wheel vozaca koji su se oprobali u NASCAR-u. U tom period ih je bilo barem 4-5 koji su u roku od godinu-dve stigli u NASCAR. Neki su bili ok (Montoya, Hornish), ali kada je Franchitti propao tako su i prestali napadi Indy vozaca u NASCAR-u.

Rekao sam da je nebitno da li su vozaci muskarci ili zene nakon sto sto odredjeni novinari (i ti) izmisljate neke "nagrade" za Danicu samo zato sto je zena. Mozda sam gore pogresio, mozda sam pogresno rekao da timovi nece rizikovati sa drugim zenama. Ono sto sam hteo da kazem je da timovi vise nece zaposljavati zene samo da ih prodaju kao sex symbol i samo na osnovu toga privuku sponzore (kao sto je jasno bio cilj sa Danicom).
dve opaske iz ovoga:

* hvalio si se kako je Toni Stjuart uspeo iz Indycara u Nascaru. a onda si reko da je neki vozac (Frankiti) zatvorio vrata. zasto mislis da se nece pojaviti novi Toni Stjuart?

* znaci sad zene delis na sexy a spore i ruzne a brze. znaci Danica ipak nije zatvorila vrata SVIM zenama. a sad ti postavljam pitanje u koju od te dve grupe spada Hailie Deegan? a da reko si da nikad nece dogurati do Cupa. znaci ovu prvu. a kako si to zakljucio kad mala ima tek 17 godina i 3 pobede u NASCAR K&N Pro Series West zbog cega je i dospela u medije i ja saznao za nju a ne zato sto je bila na nekoj naslovnici modnog magazina. :)
I am Indy 8)

Avatar korisnika
Talladega_500
Yankee
Poruka: 11192
Član foruma od: četvrtak, 4. jun 2009. u 03:16h
Lokacija: Helloooo Wisconsin!

Re: Hailie Deegan

Poruka od Talladega_500 » petak, 21. jun 2019. u 02:09h

U pravu si za ovo za Patrick, nisam gledao sta pisem. Hteo sam da kazem da ima 7 Top 10 u 190+ trka ili 2 Top 10 vise u 160 trka vise od Guthrie.

NASCAR se znacajno promenio od perioda kada je Tony Stewart vozio. Nekada su timovi bili strpljivi i odredjeni vozaci su dobijali sanse godinama iako nisu imali rezultate. Danas sponzori nemaju strpljenja za bilo-sta, imas prakticno kratak period da se dokazes ili letis. Pa eto Franchitti je izgubio mesto u timu posle 10-ak trka. Danas je takodje sve manje voznih mesta. U vreme Stewarta je redovno bilo 5-6 vozaca koji se nisu mogli ni kvalifikovati, a danas NASCAR ne moze da popuni ni standardnih 40 mesta. U takvim uslovima niko nece gubiti vreme sa Indy vozacem.

Ja zene delim na isto kao sto delim sve vozace - na one koje dobro voze i one koje lose voze. Sam podatak koliko postujem Jennifer Cobb i Janet Guthrie bi ti to trebalo odavno reci. Ali volim vozace (a samim tim i zene) koje su voznjom i talentom dogurale nesto u karijeri, a ne zbog marketinga.

Ja sam znao ko je Deegan i pre neko sto si otvorio ovu temu jer pratim i slabije serije. Ali je ne vidim kao vozaca koji ce nesto vise postici. Takmici se u K&N East i West. Relativno je dobra u West jer je tu konkurencija daleko losija, ali zato u East (koji je verovatno najjaca K&N serija) je daleko losija. Evo gledam njene rezultate u East u 2019. sezoni - 10., 12., i dva 16. mesta. Mnogo vise mi se svidja njen klupski kolega Derek Kraus. Ima 17 godina i vec je debitovao u Truck seriji sa relativno dobrim rezultatima.

Slika

Slika
When I die, I want to be buried faced down so that anyone who doesn't like me can kiss my ass.

Avatar korisnika
kyle
Poruka: 1652
Član foruma od: petak, 9. feb. 2018. u 15:06h
Lokacija: The Greatest Spectacle in Racing

Re: Hailie Deegan

Poruka od kyle » petak, 21. jun 2019. u 08:34h

Talladega_500 piše:
petak, 21. jun 2019. u 02:09h
U pravu si za ovo za Patrick, nisam gledao sta pisem. Hteo sam da kazem da ima 7 Top 10 u 190+ trka ili 2 Top 10 vise u 160 trka vise od Guthrie.
samo jos da kazem ovo pa da stavimo tacku. u F1 Fandjo ima najbolji procenat pobeda/nastupa pa nije zvanicno najuspesniji vozac nego je to Sumaher. isto je i sa tvojom Guthrie ima bolji procenat top 10/nastupa od Danice ali je Patrik zvanicno najuspensija zena u istoriji Nascara. jer ima vise top 10 kao sto Sumaher ima vise pobeda (i nebitno je iz kolko pokusaja). ad acta
NASCAR se znacajno promenio od perioda kada je Tony Stewart vozio. Nekada su timovi bili strpljivi i odredjeni vozaci su dobijali sanse godinama iako nisu imali rezultate. Danas sponzori nemaju strpljenja za bilo-sta, imas prakticno kratak period da se dokazes ili letis. Pa eto Franchitti je izgubio mesto u timu posle 10-ak trka. Danas je takodje sve manje voznih mesta. U vreme Stewarta je redovno bilo 5-6 vozaca koji se nisu mogli ni kvalifikovati, a danas NASCAR ne moze da popuni ni standardnih 40 mesta. U takvim uslovima niko nece gubiti vreme sa Indy vozacem.
ali zasto je onda Frankiti zatvorio vrata kad se ipak Nascar promenio. Usput Montoja i Almendinger su ostali daleko duze (9 i 12 godina). Hornis 9 godina.
Ja zene delim na isto kao sto delim sve vozace - na one koje dobro voze i one koje lose voze. Sam podatak koliko postujem Jennifer Cobb i Janet Guthrie bi ti to trebalo odavno reci. Ali volim vozace (a samim tim i zene) koje su voznjom i talentom dogurale nesto u karijeri, a ne zbog marketinga.


ova prva nema nikakve rezultate (cak nije ni vozila u Cupu) a druga nije napravila vise od Danice.

ali bitno da je Danica zato sto je lepa ostvarivala najbolje rezultate :rotfl: Jos samo da mi objasnis kako to lepota utice na performanse? :rotfl:

i zasto onda bliznakinje Cope (koje su po meni 'vruce') nisu bolje prosle (nisu ni stigle do Cupa).
I am Indy 8)

Avatar korisnika
Talladega_500
Yankee
Poruka: 11192
Član foruma od: četvrtak, 4. jun 2009. u 03:16h
Lokacija: Helloooo Wisconsin!

Re: Hailie Deegan

Poruka od Talladega_500 » petak, 21. jun 2019. u 16:41h

samo jos da kazem ovo pa da stavimo tacku. u F1 Fandjo ima najbolji procenat pobeda/nastupa pa nije zvanicno najuspesniji vozac nego je to Sumaher. isto je i sa tvojom Guthrie ima bolji procenat top 10/nastupa od Danice ali je Patrik zvanicno najuspensija zena u istoriji Nascara. jer ima vise top 10 kao sto Sumaher ima vise pobeda (i nebitno je iz kolko pokusaja). ad acta
Ides do beskaja opet. Fangio ima 24 pobede, a Schumacher 91. Ogromna razlika. Dok Patrick ima 7 Top 10, a Guthrie 5. Da kojim slucajem Patrick ima hajmo reci 30-ak Top 10 onda bi se apsolutno slozio da je najbolja zena.
ali zasto je onda Frankiti zatvorio vrata kad se ipak Nascar promenio. Usput Montoja i Almendinger su ostali daleko duze (9 i 12 godina). Hornis 9 godina.
Ok, obe stvari su igrale ulogu. Ali i dalje smatram da je Franchitti kojim slucajem bolje vozio da cak i danas, kada su mesta limitirana, vise timova bi se odlucila za open wheel vozace.
ova prva nema nikakve rezultate (cak nije ni vozila u Cupu) a druga nije napravila vise od Danice.
Kao sto sam rekao dosta puta ranije, meni je impresivnije sto Cobb vodi svoj tim sa minimalnim finansijama sponzora nego sto je Danica sa sampionskim autom zavrsavala kao 35. I takodje mi je impresivnije sto je Guthrie sa losim autom u vreme kada su vladale predrasude prema zenama uopste vozila NASCAR. U pravu si za jedno - Guthrie nije napravila vise od Danice. Samo sto je Guthrie vozila za los tim bez sponzora, a Danica za sampionskim tim sa skupocenim sponzorom. Jel ti sada jasno koliko su rezultati Danice u NASCAR-u jadni i pored toga sto joj je pruzena sampionska oprema?
ali bitno da je Danica zato sto je lepa ostvarivala najbolje rezultate :rotfl: Jos samo da mi objasnis kako to lepota utice na performanse? :rotfl:
Lepota ne utice na performance i Danica nikada nije dovedena jer je eto neko mislio da ume da vozi. Dovedena je samo radi marketinga. Procitaj onu pricu koju sam napisao o njoj za autorepublika, sve je lepo objasnjeno. NASCAR je jednostavno u tom period poceo da se siri i trebala im je nova baza fanova. Isto kao sto se sirio tokom 1990-ih na ostale delove Amerike i trebali su im vozaci koji ce predstavljati drzave koje nisu u tradicionalnom juznjackom delu. Tu poziciju je odlicno popunio Jeff Gordon (rodjen u Kaliforniji).
Onda se neko u marketingu setio da mogu da privuku jos vecu zensku publiku ako imaju zenskog vozaca ...
When I die, I want to be buried faced down so that anyone who doesn't like me can kiss my ass.

Avatar korisnika
kyle
Poruka: 1652
Član foruma od: petak, 9. feb. 2018. u 15:06h
Lokacija: The Greatest Spectacle in Racing

Re: Hailie Deegan

Poruka od kyle » petak, 21. jun 2019. u 19:12h

Talladega_500 piše:
petak, 21. jun 2019. u 16:41h
samo jos da kazem ovo pa da stavimo tacku. u F1 Fandjo ima najbolji procenat pobeda/nastupa pa nije zvanicno najuspesniji vozac nego je to Sumaher. isto je i sa tvojom Guthrie ima bolji procenat top 10/nastupa od Danice ali je Patrik zvanicno najuspensija zena u istoriji Nascara. jer ima vise top 10 kao sto Sumaher ima vise pobeda (i nebitno je iz kolko pokusaja). ad acta
Ides do beskaja opet. Fangio ima 24 pobede, a Schumacher 91. Ogromna razlika.
nema veze koja je razlika evo drugi po broju pobeda je sada Hamilton sa 78 i on ima bolji ratio od Sumahera (0,33>0,29), ali je Sumaher zvanicno najuspesniji pobednik.

Lepota ne utice na performance i Danica nikada nije dovedena jer je eto neko mislio da ume da vozi. Dovedena je samo radi marketinga.
ma da samo radi marketinga pa sto onda one dve bliznakinje koje su vrelije sto ih niko nije doveo u Cup. i to bi bila jos veca senzacija jer su bliznakinje. ali verovatno niko nije hteo da ulozi u njih kad nemaju pojma da voze. dok je Danica itekako znala da vozi i nije slucajno ostvarila one rezultate u Indycaru sto su joj bili i ulazna karta za Nascar.

e da samo da jos dodam ok dovedena je zbog marketinga (realno niko od nje nije ni ocekivao da bude sampionka osim vas dvoje koji mislite da su zene=muskarci), ali da bi prodavala taj marketing ona mora dobro i da vozi da bude donekle primecena. izdrzala je kolko je bila i upisala se kao najuspesnija zena i tu.
I am Indy 8)

Avatar korisnika
Talladega_500
Yankee
Poruka: 11192
Član foruma od: četvrtak, 4. jun 2009. u 03:16h
Lokacija: Helloooo Wisconsin!

Re: Hailie Deegan

Poruka od Talladega_500 » petak, 21. jun 2019. u 20:42h

Jel ti razumes da je Aric Almirola (jedan veoma prosecan vozac) imao vise Top 10 u prvih 18 trka sa #10 autom nego sto je Danica imala u 6 godina? Niko od nje nije ocekivao da bude sampion, ali cak i prosecan vozac bi sa autom Stewart-Haasa skupio 10-ak Top 10 finisa u sezoni.

Kazes "da bi prodavala marketing morala je dobro da vozi i da bude primecene" ... Ok, jel dobro vozila? Naravno da nije. Jel bila primecene? Jeste bila primecena, ali samo kad bi se slupala i svadjala sa drugim vozima.
When I die, I want to be buried faced down so that anyone who doesn't like me can kiss my ass.

Avatar korisnika
kyle
Poruka: 1652
Član foruma od: petak, 9. feb. 2018. u 15:06h
Lokacija: The Greatest Spectacle in Racing

Re: Hailie Deegan

Poruka od kyle » petak, 21. jun 2019. u 22:54h

a jel ti razumes da je Almirola musko a Patrik zensko i da Patrik dolazi iz formule indy odakle ni jedan muskarac nije napravio uspesnu tranziciju a kamoli ce jedna zena.

i mi smo ovde raspravljali o najuspesnijoj zeni u Nascaru a to je Danica Patrik. ove sve ostale teme sto si naco samo da bi skreno paznju.

Talladega_500 piše:
ponedeljak, 17. jun 2019. u 16:41h
Kad se biraju najbolji vozaci ne gleda se samo statistika na papiru i ignorise sve drugo. Zapitaj se zasto skoro niko ne stavlja Jimmie Johnsona medju 5 najboljih vozaca u istoriji iako je statisticki verovatno najbolji vozac u poslednjih 40+ godina.
Talladega_500 piše:
ponedeljak, 17. jun 2019. u 17:43h
Gotovo svaka ozbiljna lista ce u top 5 vozaca staviti Richard Petty, David Pearson, Dale Earnhardt, Jeff Gordon i Cale Yarborough. Jedino sto se razlikuje kod lista je redosled tih vozaca, ali imena u top 5 se ne menjaju.
hahahaha hahahaha

ovo mi je najbolje a ja i dalje cekam tu ijednu listu da mi pokazes gde Jimmie Johnson nije u top 5 :)
I am Indy 8)

Avatar korisnika
Talladega_500
Yankee
Poruka: 11192
Član foruma od: četvrtak, 4. jun 2009. u 03:16h
Lokacija: Helloooo Wisconsin!

Re: Hailie Deegan

Poruka od Talladega_500 » petak, 21. jun 2019. u 23:10h

I ja i dalje cekam da mi kazes koje to prednosti muskarci imaju nad zenama u auto-sportu i zbog cega bi ih razdvajao.

A za Johnsona sam ti rekao listu, ali eto ti je ne priznajes jer je "stara".
When I die, I want to be buried faced down so that anyone who doesn't like me can kiss my ass.

Avatar korisnika
Vlada pop
Poruka: 900
Član foruma od: subota, 30. apr. 2016. u 00:26h

Re: Hailie Deegan

Poruka od Vlada pop » subota, 22. jun 2019. u 09:50h

Koji ste kraljevi vas dvojica :)
Focus 1.8 TDCi 74 kW 2004 karavan

Avatar korisnika
macaneli
VIP
Poruka: 9633
Član foruma od: petak, 10. okt. 2008. u 23:52h
Lokacija: sremska mitrovica - Genova

Re: Hailie Deegan

Poruka od macaneli » subota, 22. jun 2019. u 09:56h

Nejebica
ima se,moze se - nema se,mora se....

I'm gonna go build my own forum, with blackjack and hookers. In fact, forget the forum ! Ah, screw the whole thing

I ja sam vodio u Dascaru :-)®

zvanicni zastupnik za eonon za jugoistocni deo evrope i balkan :-)

Avatar korisnika
kyle
Poruka: 1652
Član foruma od: petak, 9. feb. 2018. u 15:06h
Lokacija: The Greatest Spectacle in Racing

Re: Hailie Deegan

Poruka od kyle » subota, 22. jun 2019. u 18:22h

Talladega_500 piše:
petak, 21. jun 2019. u 23:10h
I ja i dalje cekam da mi kazes koje to prednosti muskarci imaju nad zenama u auto-sportu i zbog cega bi ih razdvajao.
ma eto nemaju bas nikakve stvarno je slucajno sto ni jedna zena nije uspela do sada.
A za Johnsona sam ti rekao listu, ali eto ti je ne priznajes jer je "stara".
ako ta lista postoji pokazi mi je.
I am Indy 8)

Avatar korisnika
Talladega_500
Yankee
Poruka: 11192
Član foruma od: četvrtak, 4. jun 2009. u 03:16h
Lokacija: Helloooo Wisconsin!

Re: Hailie Deegan

Poruka od Talladega_500 » subota, 22. jun 2019. u 18:38h

Nije uspeo ni jedan crnac. Ili Azijat. Vodeci se tvojom logikom onda belci imaju neku prednost i nad njima i eto Bubba Wallace je fantastican vozac posto je crnac i zavrsio kao 2. na Daytoni 500 prosle sezone i treba da imaju posebnu nagradu specificno za crne vozace ... lol
When I die, I want to be buried faced down so that anyone who doesn't like me can kiss my ass.

Avatar korisnika
kyle
Poruka: 1652
Član foruma od: petak, 9. feb. 2018. u 15:06h
Lokacija: The Greatest Spectacle in Racing

Re: Hailie Deegan

Poruka od kyle » subota, 22. jun 2019. u 19:19h

crnci su muskarci i eno ti Hamiltona u F1 koji dominira. a reci mi kad je bila poslednja zena samo vozila auto F1 u trci a da ne pitam kad se neka nekad popela na podijum?


a gde je lista koju tvrdis da si video? ako mi je ne pokazes obican si lazov.
I am Indy 8)

Avatar korisnika
Talladega_500
Yankee
Poruka: 11192
Član foruma od: četvrtak, 4. jun 2009. u 03:16h
Lokacija: Helloooo Wisconsin!

Re: Hailie Deegan

Poruka od Talladega_500 » subota, 22. jun 2019. u 19:35h

Pricamo o NASCAR-u. Pitam te jel trebaju imati specificne nagrade za crnce i Azijate jer ni njih nema u NASCAR-u kao sto nema zena? I crnci su atletski bolje gradjeni od belaca isto kao sto su muskarci od zena.

Lista ti je u onim DVD-ovima.
When I die, I want to be buried faced down so that anyone who doesn't like me can kiss my ass.

Odgovori

Povratak na „Nascar“