Grand Motors banner
Auto otpad Sole banner Led Shop banner
Knežević Enterijer banner Faber auto delovi banner

Osiguranje

Moderator: ace1

Odgovori
Avatar korisnika
Walsh
Poruka: 407
Član foruma od: nedelja, 14. jul 2013. u 00:52h
Lokacija: Subotica

Osiguranje

Poruka od Walsh » četvrtak, 23. okt. 2014. u 12:29h

E pa ovako.. Trebao bih da izvadim potvrdu da nisam kaznjavan, da nisam imao saobracajnih prekrsaja, udesa itd.. Sad ako ima nekoga od vas ko je vadio to do sada, ako mozete, recite mi gde se vadi potvrda i sta je potrebno za nju? :)
1991 Sierra CLX 2.0 Dohc
2002 Focus 1.8 tdci

Avatar korisnika
BojanM
BOFH
BOFH
Poruka: 7123
Član foruma od: četvrtak, 5. avg. 2010. u 14:19h
Lokacija: Kladovo

Re: Osiguranje

Poruka od BojanM » četvrtak, 23. okt. 2014. u 12:56h

Mislim da samo treba da odeš u MUP koji ti je izdao vozačku dozvolu i tražiš takvu potvrdu. Za kakvo ti osiguranje traže taj papir?
pozdrav, Bojan

Slika
Anybody going slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac... -- George Carlin

Avatar korisnika
Walsh
Poruka: 407
Član foruma od: nedelja, 14. jul 2013. u 00:52h
Lokacija: Subotica

Re: Osiguranje

Poruka od Walsh » četvrtak, 23. okt. 2014. u 13:42h

Matori moj hoce da uzme auto preko mene, na moje ime. Zivi u inostranstvu i treba mu samo potvrda da nisam pravio "picvajza" u saobracaju i da nisam imao sudara... Da bi dobio neki popust.. Znam da treba osiguranje od auta da bi se dobila ta potvrda, sto i imam. Ali nisam siguran da li treba mozda jos nesto pored tog papira? Ako uspem da resim potvrdu mozda mu padne neki Mondeo ili slicno. :)
1991 Sierra CLX 2.0 Dohc
2002 Focus 1.8 tdci

Avatar korisnika
macaneli
VIP
Poruka: 9633
Član foruma od: petak, 10. okt. 2008. u 23:52h
Lokacija: sremska mitrovica - Genova

Re: Osiguranje

Poruka od macaneli » četvrtak, 23. okt. 2014. u 13:52h

ovo prvi put cujem :eek: :wtf:
ima se,moze se - nema se,mora se....

I'm gonna go build my own forum, with blackjack and hookers. In fact, forget the forum ! Ah, screw the whole thing

I ja sam vodio u Dascaru :-)®

zvanicni zastupnik za eonon za jugoistocni deo evrope i balkan :-)

Avatar korisnika
Walsh
Poruka: 407
Član foruma od: nedelja, 14. jul 2013. u 00:52h
Lokacija: Subotica

Re: Osiguranje

Poruka od Walsh » četvrtak, 23. okt. 2014. u 14:17h

macaneli piše:ovo prvi put cujem :eek: :wtf:
Haha :D Verujem.. i ja sam prvi put cuo juce. Sad sam bas pricao sa covekom iz mup-a, kaze da treba osiguranje od auta, nista drugo nije spomenuo..
1991 Sierra CLX 2.0 Dohc
2002 Focus 1.8 tdci

Avatar korisnika
macaneli
VIP
Poruka: 9633
Član foruma od: petak, 10. okt. 2008. u 23:52h
Lokacija: sremska mitrovica - Genova

Re: Osiguranje

Poruka od macaneli » četvrtak, 23. okt. 2014. u 14:23h

i dalje ne razumem sta tvoj tata hoce?Da uzme ovde auto,da uzme u inostranstvu auto,da uzme drugi auto na tvoje ime...
ima se,moze se - nema se,mora se....

I'm gonna go build my own forum, with blackjack and hookers. In fact, forget the forum ! Ah, screw the whole thing

I ja sam vodio u Dascaru :-)®

zvanicni zastupnik za eonon za jugoistocni deo evrope i balkan :-)

Avatar korisnika
Walsh
Poruka: 407
Član foruma od: nedelja, 14. jul 2013. u 00:52h
Lokacija: Subotica

Re: Osiguranje

Poruka od Walsh » četvrtak, 23. okt. 2014. u 14:39h

macaneli piše:i dalje ne razumem sta tvoj tata hoce?Da uzme ovde auto,da uzme u inostranstvu auto,da uzme drugi auto na tvoje ime...
Hoce u inostranstvu da uzme auto. Zvao me je sada opet. Pricao mi je 20 min milion informacija, nisam uspeo sve da pohvatam jer je losa veza. Zivi i radi u Parizu zajedno sa matorom. Kaze da mu treba njegova potvrda da nije kaznjavan da bi uzeo auto na svoje ime. Jer ako ima tu potvrdu dobija popust na nekom porezu kod njih. Hoce da uzme Nemacki auto, a u Francuskoj su bas ostri sto se tice toga. Forsiraju Francuske proizvodnje pa su porezi na marke iz drugih drzava dosta velike... Zato reko, sta ce mu moje potvrde... :punnish: Umesto godinje registracije imaju taj porez kao.. i tehnicki naravno.
1991 Sierra CLX 2.0 Dohc
2002 Focus 1.8 tdci

Odgovori

Povratak na „Tehničke i servisne knjige i dokumentacije“