Grand Motors banner
Auto otpad Sole banner Led Shop banner
Knežević Enterijer banner Faber auto delovi banner

2010 Meksiko

Avatar korisnika
cvilijams
Poruka: 502
Član foruma od: utorak, 23. feb. 2010. u 15:55h
Lokacija: Zemun
Kontakt:

Re: 2010 Meksiko

Poruka od cvilijams » četvrtak, 18. mar. 2010. u 14:16h

Ja kada sam to napisao vi mi obrisaste post jer sam navodno vredjao Amere,ali nema veze bitno je da ima jos ljudi koji se slazu samnom.

POZZZZ
CarSoundSystem

Avatar korisnika
Talladega_500
Yankee
Poruka: 11193
Član foruma od: četvrtak, 4. jun 2009. u 03:16h
Lokacija: Helloooo Wisconsin!

Re: 2010 Meksiko

Poruka od Talladega_500 » petak, 19. mar. 2010. u 15:19h

fancy piše:Ako si govorio o Kimiju ovim zaista gubiš kredibilitet u diskusiji.
Subjektivan si jer ti je svet sužen samo na posmatranje kroz američki objektiv. Moraš se pomiriti da svet postoji i izvan severnoameričkog kontinenta i da nije sve u zvezdama i prugama (stars & stripes).
Komentar se odnosio na Blocka, ne Raikonena.
Znaci ja sam subjektivan zato sto kazem da Block zasluzuje sansu, a kad neko kaze da ne zasluzuje da vozi WRC samo zato sto je Amerikanac, sta je tacno to (osim mrznje)? Bas me interesuje.
fancy piše:Kimi Raikkonen je u Formuli 1 bio aktivan 9 godina i za to vreme napravio ime i respekt koji malo koji živi vozač u F1 ima. Sve da do kraja karijere vozi skejtbord on će biti ništa manje nego legenda, šampion i vozač koji nikad nije imao apsolutno nikakvih kalkulacija do suludo brze vožnje do samih (pa čak i preko!) granica bolida koje je vozio
Raikkonen je imao i rezultate iza sebe u F1. Rezultate koje nema u WRC niti verujem da ce ikada imati.
Njemu svaka cast za ono sto je uradio u F1 (uvek mi je bio jedan od omiljenih u F1), ali on kad izadje na reli stazu on je samo jos jedan u nizu rookie, sve ono sto je uradio u F1 se zaboravlja.
fancy piše:Voleo bih da ova izjava ostane zapamćena pa da se osvrnemo na nju na kraju WRC sezone. Iako Block vozi Focusa a Kimi C4 (tako da bih, prirodno, više voleo bolji plasman Forda od Citroena), nekako mi se čini da je takav ishod ipak malo verovatan. No, videćemo ;)
Block vozi samo odredjene relije i vozi za privatan tim.
Raikkonen vozi punu sezonu i vozi za fabricki tim.
I pored toga siguran sam da ce Block biti bolje plasiran na kraju sezone.
When I die, I want to be buried faced down so that anyone who doesn't like me can kiss my ass.

Avatar korisnika
cvilijams
Poruka: 502
Član foruma od: utorak, 23. feb. 2010. u 15:55h
Lokacija: Zemun
Kontakt:

Re: 2010 Meksiko

Poruka od cvilijams » petak, 19. mar. 2010. u 15:30h

Ja verujem da nece.
CarSoundSystem

Avatar korisnika
Talladega_500
Yankee
Poruka: 11193
Član foruma od: četvrtak, 4. jun 2009. u 03:16h
Lokacija: Helloooo Wisconsin!

Re: 2010 Meksiko

Poruka od Talladega_500 » subota, 27. mar. 2010. u 16:33h

Kada Raikkonen uradi nesto u WRC, ja cu mu zasluzeno cestitati.

Do tada on je za mene samo jos jedan rookie.
When I die, I want to be buried faced down so that anyone who doesn't like me can kiss my ass.

Avatar korisnika
cvilijams
Poruka: 502
Član foruma od: utorak, 23. feb. 2010. u 15:55h
Lokacija: Zemun
Kontakt:

Re: 2010 Meksiko

Poruka od cvilijams » subota, 27. mar. 2010. u 17:42h

Pa i Ken Block treba prvo nesto negde da uradi,a Kimi je vec uradio u F1 pa je samim tim popularniji kod sponzora sada kada je u WRC-u.Ne vredi porediti Kimija sa Kenom jer je uspesniji vozac od njega u svakom slucaju(za sada a mozda i zauvek).
CarSoundSystem

Avatar korisnika
Talladega_500
Yankee
Poruka: 11193
Član foruma od: četvrtak, 4. jun 2009. u 03:16h
Lokacija: Helloooo Wisconsin!

Re: 2010 Meksiko

Poruka od Talladega_500 » subota, 27. mar. 2010. u 17:59h

I Block je takodje za mene jos samo jedan rookie. Samo sto Block ima reli iskustvo (dosta je uspesan u Americkim relijima), ali i to je nebitno za WRC. I Block i Raikkonen su za mene samo dva nova rookie, ono sto su uradili u drugim i nizerazrenim takmicenjima mi nista ne znaci.

Raikkonen je uspesniji vozac generalno, ali uspesniji reli vozac nije sigurno. Evo pre svega nekoliko sedmica je 5. godinu za redom pobedio Rally in the 100 Acre Wood (Rally America). U Rally America je 2 puta zavrsavao kao 2. u generalnom plasmanu.

Slika
When I die, I want to be buried faced down so that anyone who doesn't like me can kiss my ass.

Avatar korisnika
Markedjani
Predsednik kluba
Predsednik kluba
Poruka: 21068
Član foruma od: petak, 10. okt. 2008. u 11:14h
Lokacija: Bg-Cerak

Re: 2010 Meksiko

Poruka od Markedjani » subota, 27. mar. 2010. u 18:32h

Pošto je ovo preraslo u puko prepucavanje tema se zaključava.
Slika
Venetia Red, '81 Ford Taunus 1.3
Diamond White, '91 Ford Sierra 2.0 DOHC 4x4
Vozim besan auto od 1000 maraka!

Zaključana

Povratak na „WRC“