Grand Motors banner
Auto otpad Sole banner Led Shop banner
Knežević Enterijer banner Faber auto delovi banner

Sierra 1986 2/3 4/5

Ovde dobijate savete za kupovinu Forda... koji Ford,do koliko para,vredi li taj auto itd itd.
Odgovori
Avatar korisnika
Petar030
Poruka: 2
Član foruma od: subota, 8. sep. 2018. u 22:45h
Lokacija: Bor

Sierra 1986 2/3 4/5

Poruka od Petar030 » subota, 8. sep. 2018. u 23:44h

Vozio sam mesec dana i oduševio sam se. Pre toga mazdu 626 coupe 1989.
Mazda mi taman odgovara, sjedinio sam se sa autom, ali u sierru nekako udobnije, zadnja vuča, preglednost, neka čudna osobina.
Planiram da kupim, da doteram sve u fabričko stanje i da napravim neke izmene koje se tiču voznih karakteristika.
Enterijer drugi,a spolja kako je iz fabrike, tako samo da se prepakuje i izgled dotera na stock.

Vozio sam, ništa neznam o održavanju, šta su mane, na šta obratiti pažnju, koliko se kreću cene novih delova motora, agregata motora, tipa anlaser, alternator, servo pumpa, pumpa za gorivo, i tako te standardne stvari.

Sada nov zakon nalaže da sve bude stock, kulturica.
I treba, što se tiče limarije, plastika, farbanja, električne instalacije to mogu sam, ali kod mehanike ništa neznam. Samo znam da radim mali servis.

Kakvi su to coswort rs motori, jer imaju sierre te motore, kakav je pristup delova u srbiji za uopšteno sierine motore i te fabrički pojačane.

Interesuju me samo benzinci, nikada nisam vozio auto na dizel, osim kad sam polagao 2006-te na golfa keca dizela.
Imaš alat, daš alat, nemaš alat

Avatar korisnika
van
VIP
Poruka: 8986
Član foruma od: petak, 10. okt. 2008. u 09:33h
Lokacija: Пао с' Марса

Re: Sierra 1986 2/3 4/5

Poruka od van » sreda, 12. sep. 2018. u 07:37h

Најмалађа сијера има 25 година , а преко нета се може наћи све од делова . Исправан сијера косворт кошта као нов ауто .Све које су биле исправне су продате негде у иностранству , а било их је веома мало

Odgovori

Povratak na „Koji Ford da kupim“