Grand Motors banner
Auto otpad Sole banner Led Shop banner
Knežević Enterijer banner Faber auto delovi banner

Auto do 1000e

Ovde dobijate savete za kupovinu Forda... koji Ford,do koliko para,vredi li taj auto itd itd.
Avatar korisnika
911s [SK]
old-and-rare Fords fan
Poruka: 11519
Član foruma od: petak, 10. okt. 2008. u 10:33h
Lokacija: Beograd

Re: Auto do 1000e

Poruka od 911s [SK] » utorak, 22. okt. 2013. u 00:26h

Nisu svi motori u Sierrama DOHC.
Everything we do, it's driven by you!
Ford weist den Weg.

"When it comes to defining Ford models, never say "never"! Somewhere, somehow, there was usually an exception to prove the rules..." Graham Robson
Van piše: ...за све те буђаве фордове

Avatar korisnika
Markedjani
Predsednik kluba
Predsednik kluba
Poruka: 21127
Član foruma od: petak, 10. okt. 2008. u 11:14h
Lokacija: Bg-Cerak

Re: Auto do 1000e

Poruka od Markedjani » utorak, 22. okt. 2013. u 00:38h

ama kakve vi probleme imate sa delovima za Sierru dohc ?

Sve što mi je trebalo našao sam u krugu od 3km... gazela komerc,euroauto ili euro07.
Slika
Venetia Red, '81 Ford Taunus 1.3
Diamond White, '91 Ford Sierra 2.0 DOHC 4x4
Vozim besan auto od 1000 maraka!

Avatar korisnika
911s [SK]
old-and-rare Fords fan
Poruka: 11519
Član foruma od: petak, 10. okt. 2008. u 10:33h
Lokacija: Beograd

Re: Auto do 1000e

Poruka od 911s [SK] » utorak, 22. okt. 2013. u 00:44h

Pa ti k'o da voziš Mustanga a živiš u Detroitu hahahaha hahahaha
Everything we do, it's driven by you!
Ford weist den Weg.

"When it comes to defining Ford models, never say "never"! Somewhere, somehow, there was usually an exception to prove the rules..." Graham Robson
Van piše: ...за све те буђаве фордове

Avatar korisnika
Zorole
Poruka: 201
Član foruma od: utorak, 17. mar. 2009. u 15:09h
Lokacija: Leskovac

Re: Auto do 1000e

Poruka od Zorole » utorak, 22. okt. 2013. u 23:13h

Drustvo ja kupio auto thumbsuph Posle mesec dana trazenja auta, i gledanja svakog dana po dva sata u oglase :wtf: Nekoliko njih sam pogledao i na licu mesta i bio porazen cinjenicom da ljudi u opisu pisu jedno, a da je stvarnost nesto sasvim drugo. Mozda sam i ja trazio dlaku u jajetu, ali sam bio svestan da ne mogu naci NOV auto rulest Trazio sam polovan auto u dobrom stanju. Posto sam imao ogranicena sredstva a pucao na novija godista, i naravno bio prinudjen da gledam samo krseve, resio sam da povećam godinu proizvodnje na 20+. I sad u nedelju u Nisu na auto pijaci slucajno mi je za oko zapao jedan auto koji je zadovoljio sve kriterijume: dobra šasija, dobar motor, dobri trapovi... Ostalo i ako ima, to su sitnice. Posle vožnje sa vlasnikom i njegove priče gde sam se uverio da je fer kupio sam Mercedes 190 1.8 '91. atestiran plin. Odlicno radi i na benzin i na plin. Cena 1100e registrovan do marta 2014. Ulaganja 2 zimske gume, termodavac, pk kais, provera ulja u diferencijalu, servu, menjacu... Mogu i slike da postavim samo ne mogu da se setim kako se zove onaj program za upload cekicko Hvala svima na savetima :clap:
...sine moj, sto puta ti kazem: nece nista na silu, uzmi veci cekic...

Odgovori

Povratak na „Koji Ford da kupim“