Grand Motors banner
Auto otpad Sole banner Led Shop banner
Knežević Enterijer banner Faber auto delovi banner

Fokus karavan 2009, 10

Ovde dobijate savete za kupovinu Forda... koji Ford,do koliko para,vredi li taj auto itd itd.
Odgovori
SinisaSM
Poruka: 30
Član foruma od: ponedeljak, 10. feb. 2020. u 19:54h
Lokacija: Sremska Mitrovica

Fokus karavan 2009, 10

Poruka od SinisaSM » utorak, 11. feb. 2020. u 21:07h

Jos jednom pozdrav svima. Kao sto naslov kaze u planu je kupovina drugog auta. Iako je meni velika zelja Mondeo morao sam da popustim zeni jer i ona vozi. Posle tolikog kukanja kako je to jako velik auto i da je registacija skupa :D dogovor je pao na Fokus. Uspeo sam da je ubedim da bude karavan, a zbog te famozne registracije odabrali smo 1.6 ali da ne bude najslabija verzija. Gledao sam da imaju solidnu opremu, ne mora bas sve ali su stvari poput maglenki, automatske klime i grejanja soferke pozeljni. Kako i udaljenost igra "bitnu" ulogu meni su trenutno za oko zapala ova dva automobila:
https://www.polovniautomobili.com/auto- ... v-titanium
https://www.polovniautomobili.com/auto- ... -titan-nav
Vidim da mnogi mogu cak i sa slika da provale neke falinke i mane, a mozda je neko vec imao priliku da pogleda neki od ova dva automobila pa me interesuju vasa misljenja. Da li ih uopste treba uzeti u razmatranje, meni kao laiku izgledaju skroz OK. Na sta konkretno kod Fokusa treba obratiti paznju, sta je najkriticnije kod polovnjaka? Slobodno pisite svaki savet koji mislite da ce mi dobro doci, nisam bas u zurbi ali bi bilo lepo da uskoro resim taj "problem" i da se ponovimo :jeeej:
Takodje ako mislite da bih trebao da obratim paznju na jos neki auto iz oglasa otvoren sam za predloge. Samo da nije bas 300 km daleko mrgreen :ford: :ford: :ford:

SinisaSM
Poruka: 30
Član foruma od: ponedeljak, 10. feb. 2020. u 19:54h
Lokacija: Sremska Mitrovica

Re: Fokus karavan 2009, 10

Poruka od SinisaSM » ponedeljak, 19. apr. 2021. u 13:36h

Jel moze da se obrise ova tema da bezveze ne pravi guzvu na forumu?

Odgovori

Povratak na „Koji Ford da kupim“