Grand Motors banner
Auto otpad Sole banner Led Shop banner
Knežević Enterijer banner Faber auto delovi banner

Chat (free talk) - Bez tehničkih pitanja!

Ovde pišete o svemu što nije našlo mesto u ostalim kategorijama i što nema neke preterane veze sa Fordom.
Avatar korisnika
sasa_f1
Poruka: 9880
Član foruma od: sreda, 4. maj 2011. u 23:32h
Lokacija: Beograd

Re: Chat (free talk) - Bez tehničkih pitanja!

Poruka od sasa_f1 » sreda, 1. jun 2022. u 13:55h

Mozda kais nije bio propisno dotegnut.

Avatar korisnika
speccko
Poruka: 490
Član foruma od: utorak, 24. jul 2018. u 17:55h
Lokacija: Vrbnica/Vienna
Kontakt:

Re: Chat (free talk) - Bez tehničkih pitanja!

Poruka od speccko » sreda, 1. jun 2022. u 14:00h

Ako je neko dokon, drugarev sinovac je na ovoj listi za neki najlepsi gol:
Samo treba kliknuti na BROJ 2. Naravno ako smatrate da gol nije ocajan, a mislim da nije. Nema registracije samo klik. Sorry za spam i hvala ko hoce

https://eurogol.rs/?fbclid=IwAR01oIKeuW ... 6uCCGnwjEk

Almighty.shO
Poruka: 1780
Član foruma od: utorak, 17. nov. 2015. u 17:29h

Re: Chat (free talk) - Bez tehničkih pitanja!

Poruka od Almighty.shO » sreda, 1. jun 2022. u 14:28h

sasa_f1 piše:
sreda, 1. jun 2022. u 13:55h
Mozda kais nije bio propisno dotegnut.
Pa onda im to ne ide u prilog kao dobra reklama. Nije to prvi Fokus koji je bio tamo na velikom servisu.
Ali ae, mnogo je to cudnih stvari :)
Sad makar znam sta je ugradjeno i kako a da promene ima, ima itekako (na bolje, narvno).
Ford Focus 1.6 TDCi 109ks 2005 god

Avatar korisnika
FM III
Vremenski policajac
Poruka: 8117
Član foruma od: četvrtak, 9. dec. 2010. u 01:19h
Lokacija: Beograd-Skojevsko Naselje-Okolina Prokuplja

Re: Chat (free talk) - Bez tehničkih pitanja!

Poruka od FM III » sreda, 1. jun 2022. u 17:58h

speccko piše:
sreda, 1. jun 2022. u 14:00h
Ako je neko dokon, drugarev sinovac je na ovoj listi za neki najlepsi gol:
Samo treba kliknuti na BROJ 2. Naravno ako smatrate da gol nije ocajan, a mislim da nije. Nema registracije samo klik. Sorry za spam i hvala ko hoce

https://eurogol.rs/?fbclid=IwAR01oIKeuW ... 6uCCGnwjEk
Lepo gol, ima moj glas, mali je talentovan thumbsuph
Koliko ima godina?
Focus mk 3.5 1.5 TDCI 88 kW (120 ks) 2016. god. 2021-
Panter black Ford Mondeo MK3 2.0 TDDI 115KS 2002. 2010-2021
NE BRŽE OD ŽIVOTA!
(23:48:25) Iosis: njeeeh saću ja van iz ćenife pa za komp

Avatar korisnika
fordicmk3
Poruka: 1441
Član foruma od: petak, 17. jan. 2014. u 17:02h
Lokacija: Bečmen

Re: Chat (free talk) - Bez tehničkih pitanja!

Poruka od fordicmk3 » sreda, 1. jun 2022. u 18:58h

Almighty.shO piše:
sreda, 1. jun 2022. u 14:28h
sasa_f1 piše:
sreda, 1. jun 2022. u 13:55h
Mozda kais nije bio propisno dotegnut.
Pa onda im to ne ide u prilog kao dobra reklama. Nije to prvi Fokus koji je bio tamo na velikom servisu.
Ali ae, mnogo je to cudnih stvari :)
Sad makar znam sta je ugradjeno i kako a da promene ima, ima itekako (na bolje, narvno).

Meni se oni iskreno ne svidjaju. Nisam odrzavao auto tamo, ali sam sa drugarom isao da pitam sta bi moglo da bude sa mojim autom, na sta sam dobio odgovor da oni te motore ne rade :blink: :blink: :lele:
Pa prijatelji, sta radite ako ne radite forda, focus mk2.5 je upitanju.
Nekako mi nisu ulili neko poverenje da su okej servis.

Okej ja znam da dosta ljudi ovde ima pozitivna iskustva sa njima, sve je to super. Ali eto, meni je to malo ispalo bezveze
[20180419_150601257_i_OS.jpg](https://postimg.cc/image/j7941e0y3/)
FM III piše:Vidim ja koliko ste obojca zainteresovani za školu kada visite ovde na forumu hahahaha

Avatar korisnika
skolioza
Poruka: 1334
Član foruma od: nedelja, 24. maj 2015. u 18:26h

Re: Chat (free talk) - Bez tehničkih pitanja!

Poruka od skolioza » sreda, 1. jun 2022. u 21:14h

Ne bih da ispada da ih branim ali mozda tu nema dovoljno informacija-nama su skoro rekli da nece da rade servis za focusa mk1 i meni je bilo isto kao sok negativan medjutim neko je objasnio da nema delova kvlatitetnih da se nadje vise i da oni ne zele da guraju bilo kakve druge u auto sto je razumljivo i odlucili su da ga vise ne rade.Mozda je slicno i za taj slucaj.Treba traziti dodatne informacije zasto i kako.Sigurno postoji razlog zasto nesto ne zele da popravljaju ili servisiraju.Za sve sto mi se desavalo sa autom a imao sam prilike da pitam dobio sam detaljno objasnjenje i priliku da sam nesto promenim ako se ne slazem sa njima.Konkretno za fokusa nisam ja razgovara nego sam obavesten o situaciji a pasa nije postavio pitanje zbog cega i eto negativnog misljenja o njima.Za svako zasto ima zato.
Ford Mondeo 2.0 tdci 110kw/150hp 2015god dizel automatik (2021-....)
Kia Sportage 1.6 97kw/132hp 2018god benzinjara (2020-2021)
Kia Cee'd 1.4 73kw/100hp 2015god benzinjara (2017-2020)
Ford Focus 1.8tddi 66kw/110hp 2001god dizel(2015-2017)

Avatar korisnika
speccko
Poruka: 490
Član foruma od: utorak, 24. jul 2018. u 17:55h
Lokacija: Vrbnica/Vienna
Kontakt:

Re: Chat (free talk) - Bez tehničkih pitanja!

Poruka od speccko » sreda, 1. jun 2022. u 21:59h

FM III piše:
sreda, 1. jun 2022. u 17:58h
speccko piše:
sreda, 1. jun 2022. u 14:00h
Ako je neko dokon, drugarev sinovac je na ovoj listi za neki najlepsi gol:
Samo treba kliknuti na BROJ 2. Naravno ako smatrate da gol nije ocajan, a mislim da nije. Nema registracije samo klik. Sorry za spam i hvala ko hoce

https://eurogol.rs/?fbclid=IwAR01oIKeuW ... 6uCCGnwjEk
Lepo gol, ima moj glas, mali je talentovan thumbsuph
Koliko ima godina?
Ma ovo glasanje je ko nadje vise ljudi :) , nema veze sa golom, nazalost.. ali sto da ne probam da pomognem. broj 7 makazice dao gol, realno, najbolji je a fazon nema nijedan glas skoro...a prvi za sad je devojcica neka, ono, klasican gol...
Iskreno, nisam video klinca jedno7,8 godina...tad ima cini mi se oko 5. Tako da sad je tu negde, 13/14 :)

Hvala!!!

Almighty.shO
Poruka: 1780
Član foruma od: utorak, 17. nov. 2015. u 17:29h

Re: Chat (free talk) - Bez tehničkih pitanja!

Poruka od Almighty.shO » sreda, 1. jun 2022. u 22:29h

fordicmk3 piše:
sreda, 1. jun 2022. u 18:58h
Meni se oni iskreno ne svidjaju. Nisam odrzavao auto tamo, ali sam sa drugarom isao da pitam sta bi moglo da bude sa mojim autom, na sta sam dobio odgovor da oni te motore ne rade :blink: :blink: :lele:
Pa prijatelji, sta radite ako ne radite forda, focus mk2.5 je upitanju.
Nekako mi nisu ulili neko poverenje da su okej servis.
Okej ja znam da dosta ljudi ovde ima pozitivna iskustva sa njima, sve je to super. Ali eto, meni je to malo ispalo bezveze
Ako cemo iskreno, zbog tih dobrih preporuka sa ovog foruma sam i otisao kod njih. Jeste,ima vec godina, ali sad kad premotam film pa i nisam bio nesto preterano zadovoljan.
Nekako odnos prema musteriji je bio nikakav, ne bih rekao bezobrazan ali ae. Ne ocekujem da mi neko ceska jajca dok ispijam Vinjak XO, ali ono malo ljubaznosti nije na odmet.
Elem, drugo cega se secam da sam skoro ceo jebeni dan cekao da odrade veliki servis iako sam imao zakazano + sam presao 200km da bih dosao do njih. Prvo sam proveo par sati u cekaonici i napolju, a onda kad su rekli da cu poceti raditi rekli su mi da prosetam malo, a ona Pinosava u pickovcima, jos napolju bilo +45.
Overall sve ostalo sam napisao.
Tad sam bio i to je to.

EDIT:
Sad sam bas pregledao moje stare poruke ovde. Jbg, tad sam napisao da sam zadovoljan odradjenim. Je*em ga...
Sad definitivno nisam kad sam odradio neku retrospektivu svega i video sta je uradjeno nakon njihovog velikog servisa.
Dobro kazu.. time will tell, i evo ga..

EDIT #2:
Sad je i nebitno sve... NEXT!
Ford Focus 1.6 TDCi 109ks 2005 god

Nikola312
Poruka: 1113
Član foruma od: utorak, 25. okt. 2016. u 11:13h

Re: Chat (free talk) - Bez tehničkih pitanja!

Poruka od Nikola312 » sreda, 1. jun 2022. u 22:42h

Meni generalno nije jasno da su ljudi spremni da voze po 200 km do bilo kog servisa kao da voze Buick, a ne "narodski" (namerno nisam napisao "narodni" :)) auto kao što je Ford. Kako su automobili u poslednjih 20ak godina manje-više konfekcija, mislim da svaki iole pismen lokalni majstor može da reši 95% kvarova.

Avatar korisnika
macaneli
VIP
Poruka: 9633
Član foruma od: petak, 10. okt. 2008. u 23:52h
Lokacija: sremska mitrovica - Genova

Re: Chat (free talk) - Bez tehničkih pitanja!

Poruka od macaneli » sreda, 1. jun 2022. u 22:53h

Kao sto meni nije jasno zasto ljudi traze savete na forumu, a isto imaju lokalne majstore.....
ima se,moze se - nema se,mora se....

I'm gonna go build my own forum, with blackjack and hookers. In fact, forget the forum ! Ah, screw the whole thing

I ja sam vodio u Dascaru :-)®

zvanicni zastupnik za eonon za jugoistocni deo evrope i balkan :-)

Avatar korisnika
911s [SK]
old-and-rare Fords fan
Poruka: 11515
Član foruma od: petak, 10. okt. 2008. u 10:33h
Lokacija: Beograd

Re: Chat (free talk) - Bez tehničkih pitanja!

Poruka od 911s [SK] » sreda, 1. jun 2022. u 23:00h

Nikola312 piše:
sreda, 1. jun 2022. u 22:42h
...mislim da svaki iole pismen lokalni majstor može da reši 95% kvarova.
Pa u tome je i problem.
95% majstora je (funkcionalno) nepismeno.
Kao i uostalom kod svih zanimanja za koje nije potrebno nikakvo školovanje.
Everything we do, it's driven by you!
Ford weist den Weg.

"When it comes to defining Ford models, never say "never"! Somewhere, somehow, there was usually an exception to prove the rules..." Graham Robson
Van piše: ...за све те буђаве фордове

Nikola312
Poruka: 1113
Član foruma od: utorak, 25. okt. 2016. u 11:13h

Re: Chat (free talk) - Bez tehničkih pitanja!

Poruka od Nikola312 » sreda, 1. jun 2022. u 23:14h

macaneli piše:
sreda, 1. jun 2022. u 22:53h
Kao sto meni nije jasno zasto ljudi traze savete na forumu, a isto imaju lokalne majstore.....
Ljudi traže savete uglavnom pre nego što odu kod majstora ili zato što neće da plate majstora.

Avatar korisnika
macaneli
VIP
Poruka: 9633
Član foruma od: petak, 10. okt. 2008. u 23:52h
Lokacija: sremska mitrovica - Genova

Re: Chat (free talk) - Bez tehničkih pitanja!

Poruka od macaneli » sreda, 1. jun 2022. u 23:16h

Majstoru se treba platiti da bi ekonomija zivela
Svako treba da zaradi da bi preziveo,tako i mehanicari
ima se,moze se - nema se,mora se....

I'm gonna go build my own forum, with blackjack and hookers. In fact, forget the forum ! Ah, screw the whole thing

I ja sam vodio u Dascaru :-)®

zvanicni zastupnik za eonon za jugoistocni deo evrope i balkan :-)

Avatar korisnika
fordicmk3
Poruka: 1441
Član foruma od: petak, 17. jan. 2014. u 17:02h
Lokacija: Bečmen

Re: Chat (free talk) - Bez tehničkih pitanja!

Poruka od fordicmk3 » sreda, 1. jun 2022. u 23:21h

skolioza piše:
sreda, 1. jun 2022. u 21:14h
Ne bih da ispada da ih branim ali mozda tu nema dovoljno informacija-nama su skoro rekli da nece da rade servis za focusa mk1 i meni je bilo isto kao sok negativan medjutim neko je objasnio da nema delova kvlatitetnih da se nadje vise i da oni ne zele da guraju bilo kakve druge u auto sto je razumljivo i odlucili su da ga vise ne rade.Mozda je slicno i za taj slucaj.Treba traziti dodatne informacije zasto i kako.Sigurno postoji razlog zasto nesto ne zele da popravljaju ili servisiraju.Za sve sto mi se desavalo sa autom a imao sam prilike da pitam dobio sam detaljno objasnjenje i priliku da sam nesto promenim ako se ne slazem sa njima.Konkretno za fokusa nisam ja razgovara nego sam obavesten o situaciji a pasa nije postavio pitanje zbog cega i eto negativnog misljenja o njima.Za svako zasto ima zato.

Ovo je relativno mlad auto, tada kd sam pitao je bio star 11 godina. Objasnio sam sta je problem sa motorom da se cuje neko kliktanje kad se upali i da se to posle krace voznje smanji.
Objasnio sve i dobio odgovor kako ne rade te motore. Upitanju je 1.6 ti- vtc motor

Ipak je to poznatiji servis koji radi fordova vozila, malo je glupo ovo radimo ovo ne radimo. Nisam doterao mercedesa ili bmw-a, opela, nego forda thumbsdownh
[20180419_150601257_i_OS.jpg](https://postimg.cc/image/j7941e0y3/)
FM III piše:Vidim ja koliko ste obojca zainteresovani za školu kada visite ovde na forumu hahahaha

Avatar korisnika
skolioza
Poruka: 1334
Član foruma od: nedelja, 24. maj 2015. u 18:26h

Re: Chat (free talk) - Bez tehničkih pitanja!

Poruka od skolioza » četvrtak, 2. jun 2022. u 08:52h

Slazem se da deluje neozbiljno bez obzira da li razlozi opravdani ili ne
Ford Mondeo 2.0 tdci 110kw/150hp 2015god dizel automatik (2021-....)
Kia Sportage 1.6 97kw/132hp 2018god benzinjara (2020-2021)
Kia Cee'd 1.4 73kw/100hp 2015god benzinjara (2017-2020)
Ford Focus 1.8tddi 66kw/110hp 2001god dizel(2015-2017)

Avatar korisnika
acadimke
Poruka: 1623
Član foruma od: utorak, 17. apr. 2012. u 16:55h
Lokacija: Novi Sad - Futog
Kontakt:

Re: Chat (free talk) - Bez tehničkih pitanja!

Poruka od acadimke » četvrtak, 2. jun 2022. u 17:43h

Ja mislim da majstori biraju mušterije, okreću se više onim ljudima koji nemaju pojma o autu pa sa njima lakše rade.



Poslato sa YAL-L21 pomoću Tapatoka

Fokus mk1 tddi 90 ks 2001

Avatar korisnika
911s [SK]
old-and-rare Fords fan
Poruka: 11515
Član foruma od: petak, 10. okt. 2008. u 10:33h
Lokacija: Beograd

Re: Chat (free talk) - Bez tehničkih pitanja!

Poruka od 911s [SK] » četvrtak, 2. jun 2022. u 19:31h

Ja mislim da bi svi mi ovde iskreno bez da se lažemo radije bili u mogućnosti da nemamo pojma o kolima i vozimo Fokusa 4 nego da vozimo Fokusa 1 i imamo pojma o kolima.
Nego je najgore kad čovek samog sebe laže pa mu nešto drugi krivi....
Everything we do, it's driven by you!
Ford weist den Weg.

"When it comes to defining Ford models, never say "never"! Somewhere, somehow, there was usually an exception to prove the rules..." Graham Robson
Van piše: ...за све те буђаве фордове

Avatar korisnika
dax92

 
Poruka: 7473
Član foruma od: ponedeljak, 11. apr. 2011. u 13:12h
Lokacija: Beograd (Ostruznica)

Re: Chat (free talk) - Bez tehničkih pitanja!

Poruka od dax92 » petak, 3. jun 2022. u 01:23h

:doh:
Ja ne bih... Bez laganja samog sebe.
Focus ST170
Focus SVT
Markedjani piše:druže ford je to... mogu da uđem kroz pod ko dingospo hahahaha
macaneli piše:ide bolje zato sto mk1 ima dusu lol
totti piše:Vidi... Ti bi sa tvojom kornjačom mogao da igraš kolo oko ove, ne bih se potezao ni na 20 metara lol

Avatar korisnika
911s [SK]
old-and-rare Fords fan
Poruka: 11515
Član foruma od: petak, 10. okt. 2008. u 10:33h
Lokacija: Beograd

Re: Chat (free talk) - Bez tehničkih pitanja!

Poruka od 911s [SK] » petak, 3. jun 2022. u 03:18h

Pa jel ti tog tvog Fokusa 1 voziš svaki dan, na posao, na pijacu, decu u vrtić, hrani te taj Fokus hlebom ili lažeš mene, sebe ili tog Fokusa? :)
Everything we do, it's driven by you!
Ford weist den Weg.

"When it comes to defining Ford models, never say "never"! Somewhere, somehow, there was usually an exception to prove the rules..." Graham Robson
Van piše: ...за све те буђаве фордове

Avatar korisnika
van
VIP
Poruka: 8986
Član foruma od: petak, 10. okt. 2008. u 09:33h
Lokacija: Пао с' Марса

Re: Chat (free talk) - Bez tehničkih pitanja!

Poruka od van » petak, 3. jun 2022. u 08:45h

Ја бих више волео да возим фокуса мк1 и да знам шта му је , него да возим фокуса мк4 , да не знам ништа и да идем код мајстора . Овај услов важи све док тај фокус мк1 служи добро и не зеза . И идем на посао , и вучем материјал и возим породицу и децу и идем на одмор њиме .
Аутомобили су прецењени , канте за транспорт од тачке А до тачке Б . Неко је емотивнији према тим кантама када су дуже код њега , али то не мења чињеницу да су канте . Постоје милион паменијих начина да се потроше паре у животу , него на аутомобил . Та оспеднутост аутомобилима је дух времена када није било аутомобила толико , сви су жудели да их имају и осећају се слободни . Времена се мењају брже него дух претходних времена

Avatar korisnika
911s [SK]
old-and-rare Fords fan
Poruka: 11515
Član foruma od: petak, 10. okt. 2008. u 10:33h
Lokacija: Beograd

Re: Chat (free talk) - Bez tehničkih pitanja!

Poruka od 911s [SK] » petak, 3. jun 2022. u 16:20h

Slažem se da je automobil precenjena stvar za običnog konzumenta ali onda ta precenjenost ne važi samo za novac potrošen na njega već i na vreme a i na trud, a pošto znanje oko kola nije palo s Marsa niti se iko sa njim rodio to je onda obično iskorišćenje viška slobodnog vremena koje je za običnog radnog čoveka u korelaciji sa manjkom para.
Everything we do, it's driven by you!
Ford weist den Weg.

"When it comes to defining Ford models, never say "never"! Somewhere, somehow, there was usually an exception to prove the rules..." Graham Robson
Van piše: ...за све те буђаве фордове

Almighty.shO
Poruka: 1780
Član foruma od: utorak, 17. nov. 2015. u 17:29h

Re: Chat (free talk) - Bez tehničkih pitanja!

Poruka od Almighty.shO » petak, 3. jun 2022. u 19:40h

Nikola312 piše:
sreda, 1. jun 2022. u 22:42h
Meni generalno nije jasno da su ljudi spremni da voze po 200 km do bilo kog servisa
Poenta je druga. Ako u okruzenju nema nikoga ko radi forda, onda i nije problem otici.
Bolje da odvezem tamo gde rade samo forda pa da budem siguran da je uradjeno kako treba (mada je i to sad sve relativno), nego kod nekoga ko se razume u sve i jedan auto koji postoji na planeti.

I eto, tad sam bio i nikad vise. Od tog dana, do dana danasnjeg, sve radim sam sa drugarom u njegovoj radionici.
Ford Focus 1.6 TDCi 109ks 2005 god

Avatar korisnika
dax92

 
Poruka: 7473
Član foruma od: ponedeljak, 11. apr. 2011. u 13:12h
Lokacija: Beograd (Ostruznica)

Re: Chat (free talk) - Bez tehničkih pitanja!

Poruka od dax92 » petak, 3. jun 2022. u 21:09h

911s [SK] piše:
petak, 3. jun 2022. u 03:18h
Pa jel ti tog tvog Fokusa 1 voziš svaki dan, na posao, na pijacu, decu u vrtić, hrani te taj Fokus hlebom ili lažeš mene, sebe ili tog Fokusa? :)
Ne vozim ga svaki dan prvenstveno zato sto nisam svaki dan kod kuce. I dalje, taj ST je prevezao svasta delova, materijala, bio u Holandiji i svuda po Balkanu, a vecinu servisiranja sam samostalno radio.
Focus me ne hrani, ali hrani Scania. Nju vozim u servis radi odrzavanja jer nemam uslove za to kod kuce. Alati, dizalice su skuplji i veci pa nemam prostora ni racunice da to opremam. Ali to ne menja cinjenicu da sve sto mogu, vrlo rado uradim sam, a i te kako se interesujem i ucim o njoj ne zato sto moram nego zato sto zelim.

Znas i sam da se za vrednost Scanie moze uzeti aktuelni, novi Focus
Tako da je prilicno jasno da vozim focusa mk1 zato sto zelim.
Focus ST170
Focus SVT
Markedjani piše:druže ford je to... mogu da uđem kroz pod ko dingospo hahahaha
macaneli piše:ide bolje zato sto mk1 ima dusu lol
totti piše:Vidi... Ti bi sa tvojom kornjačom mogao da igraš kolo oko ove, ne bih se potezao ni na 20 metara lol

Avatar korisnika
911s [SK]
old-and-rare Fords fan
Poruka: 11515
Član foruma od: petak, 10. okt. 2008. u 10:33h
Lokacija: Beograd

Re: Chat (free talk) - Bez tehničkih pitanja!

Poruka od 911s [SK] » petak, 3. jun 2022. u 21:49h

Treba čovek nekad da bude svestan sebe i svog okruženja i konteksta tog okruženja kroz prizmu neke diskusije. A ti u ovom slučaju to sve debelo mašiš ili te iz nekog razloga vredja to što indirektno kažem da su vozači/vlasnici Fokusa 1 sirotinja što se jelte dalje odražava i na odnos servisa prema tim vozačima i vlasnicima. Ja se izvinjavam onima koji se osete uvređenim.
Everything we do, it's driven by you!
Ford weist den Weg.

"When it comes to defining Ford models, never say "never"! Somewhere, somehow, there was usually an exception to prove the rules..." Graham Robson
Van piše: ...за све те буђаве фордове

Avatar korisnika
Nedeljkovic
Poruka: 4494
Član foruma od: sreda, 27. apr. 2016. u 22:34h
Lokacija: Lazarevac

Re: Chat (free talk) - Bez tehničkih pitanja!

Poruka od Nedeljkovic » petak, 3. jun 2022. u 23:31h

To da li je neko sirotinja jer vozi auto od 2 ili 20k je apsolutna zabluda. Kada je pao sneg idem ulicom i gledam kola od po 10-15k prekrivena snegom na letnjim gumama

To kakav auto vozis je stvar prioriteta a ne toga da li imas ili nemas novca za bolji, pogotovu u vremenu kredita

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

Ford Mondeo Mk4 1.8TDCi (2012 - 2020)
Ford Focus Mk2.5 1.6TDCi (2018 - ...)

Odgovori

Povratak na „Off topic & Free time“