Grand Motors banner
Auto otpad Sole banner Led Shop banner
Knežević Enterijer banner Faber auto delovi banner

Audi A4 B6 2.0 benz savet

Ovde pišete o svemu što nije našlo mesto u ostalim kategorijama i što nema neke preterane veze sa Fordom.
Odgovori
Acko
Poruka: 2
Član foruma od: četvrtak, 22. okt. 2020. u 08:53h

Audi A4 B6 2.0 benz savet

Poruka od Acko » četvrtak, 22. okt. 2020. u 09:15h

Pozdrav ljudi treba mi vase misljenje, radi se o A4 B6 2002 godiste sa benzinskim motorom 2.0 130 konja. Auto je uvezen iz Svajcarske sa dosta jakom opremom (full kozni enterijer, el podizaci napred i pozadi, automatska klima, bord kompjuter itd itd) E sad auto navodno ima 181+ hiljada na satu(ne izgleda pohabano tako je moguce da je stvarno toliko presao) Cist benzinac nema plin, automatik. Lepo radi u mestu sto kazu samo sapuce. To gleda jedan moj rodjak (covek 60 godina), e sad na znam da oni trose ulje posto sam ja do skoro vozio A6 c5 sa 2.8 motorom 193ks i narsvno da je troskario ali nista preterano , inace sipao sam u njega 10w40. Recite mi samo kako da vidim tj po cemu da li je ovaj a4 pri kraju i na sta da obratim paznju? Otvarao sam cep od ulja ne pusi niti izbacuje ulje, merac sam vadio ista prica nema nicega. Sta dalje i realno da li je to bas tolika macka u dzaku. Naravno sve polovno je macka u dzaku samo je pitanje hoce li biti veca ili manja i koliko ce ogrebati. Izvinite ako je post malo duzi🖐😁

Avatar korisnika
van
VIP
Poruka: 8995
Član foruma od: petak, 10. okt. 2008. u 09:33h
Lokacija: Пао с' Марса

Re: Audi A4 B6 2.0 benz savet

Poruka od van » četvrtak, 22. okt. 2020. u 10:06h

Купиш мерач компресије , премериш компресију , па ако је ок , онда гледаш даље .

Odgovori

Povratak na „Off topic & Free time“