Grand Motors banner
Auto otpad Sole banner Led Shop banner
Knežević Enterijer banner Faber auto delovi banner

Kodi tv

Ovde pišete o svemu što nije našlo mesto u ostalim kategorijama i što nema neke preterane veze sa Fordom.
Odgovori
Avatar korisnika
dzajko75
Poruka: 189
Član foruma od: nedelja, 5. jan. 2014. u 21:07h
Lokacija: Jagodina

Kodi tv

Poruka od dzajko75 » nedelja, 8. jul 2018. u 09:10h

Sinoc bio kod radnog kolege i gledamo svetsko prvenstvo i u jednom trenutku ja vidim neki uredjaj ispod tv-a, pitam ga sta je ovo on kaze android box.I tako mi on objasnjava to je kodi free liste pro liste bla bla bla.E sad nije ni on znao da mi objasni sve ali uglavnom kaze da je doso neki njegov rodjak instalirao mu te pro liste jer kako kaze na free liste oce da koci nece sve kanale da otvori i opet bla bla bla.

Mene zanima ako se neko susretao sa time kako rodjak njemu salje te pro liste da gleda tv kanale?
Gde je direktorka?
Direktorka je na rucku trenutno.
Kad sidje sa tu rucku neka mi se javi...

Avatar korisnika
Djole
Master of Tanjirača
Master of Tanjirača
Poruka: 4873
Član foruma od: nedelja, 6. dec. 2009. u 21:39h
Lokacija: Valjevo

Re: Kodi tv

Poruka od Djole » nedelja, 8. jul 2018. u 10:15h

Ja imam na racunaru instaliran kodi,ne gledam tv samo filmove nekad. U principu instaliras aplikaciju bilo na windows ili android imas po yt krs upustava i videa kako da podesis u zavisnosti koji adon hoces. To nekad radi super nekad zeza,linkovi se cesto menjaju samim ti i adoni tako da mene bi to nerviralo.
:ford2: Mondeo MK3, Ghia X - TDCi - 96KW viewtopic.php?f=6&t=19766&start=125

zolee
Poruka: 523
Član foruma od: sreda, 30. dec. 2009. u 23:20h
Lokacija: Sombor

Re: Kodi tv

Poruka od zolee » nedelja, 8. jul 2018. u 10:42h

Ne znam da li ovde sme o piratskim programima a da ne padne ban.
Naci ces odgovore na google. Ukucaj samo live tv kodi srbija pa se snalazi dalje.
U svakom slucaju, prvo instaliraj kodi.
Dodaci tj., te liste su ti potpuno iste dal radis na windowsu ili androidu.


Sent from my SM-G935F using Tapatalk


maxa
Poruka: 271
Član foruma od: ponedeljak, 3. apr. 2017. u 01:19h

Re: Kodi tv

Poruka od maxa » nedelja, 8. jul 2018. u 11:25h

To su liste ili u obicnom textualnom formatu sa m3u ext ( ako se dobro secam ) koji kad otvoris imas linkove do kanala koji se strimuju preko neta ili je lista ustvari jedan link koji ima vise kanala i koji se ubaci u program koji podrzava strimovanje video sadrzaja tipa vlc player, kodi i onda se dobiju svi kanali sa te liste.
U sustini kodi je univerzalni kucni medija centar ( software ), sto znaci da mozes gledati slike, slusati muziku, pustati youtube na tv-u ( koji nije smart ), gledati online filmove...
Ja ga koristim na svemu sto moze: desktop, laptop, android, raspberry pi i zero...
Imas besplatne liste po netu koje nisu stabilne i kvalitetne toliko a imas i one koje se placaju ali koje su pouzdanije.


Avatar korisnika
dzajko75
Poruka: 189
Član foruma od: nedelja, 5. jan. 2014. u 21:07h
Lokacija: Jagodina

Re: Kodi tv

Poruka od dzajko75 » nedelja, 8. jul 2018. u 12:10h

Djole piše:
nedelja, 8. jul 2018. u 10:15h
Ja imam na racunaru instaliran kodi,ne gledam tv samo filmove nekad. U principu instaliras aplikaciju bilo na windows ili android imas po yt krs upustava i videa kako da podesis u zavisnosti koji adon hoces. To nekad radi super nekad zeza,linkovi se cesto menjaju samim ti i adoni tako da mene bi to nerviralo.
Instalirao sam na samsung tabletu i radi malo pa pocne da koci, ima slika nema ton ili ukoci pa onda ocitava ponovo i nastavi tamo gde je stalo.Mene zanima samo odakle taj rodjak njemu salje te kanale da ne zezaju kako ti kazes.Mislim na te pro liste koje ako hoces moras da uplatis tom tamo nekom da ti posalje neke kodove i to pici kao da imas kablovsku.
Gde je direktorka?
Direktorka je na rucku trenutno.
Kad sidje sa tu rucku neka mi se javi...

maxa
Poruka: 271
Član foruma od: ponedeljak, 3. apr. 2017. u 01:19h

Re: Kodi tv

Poruka od maxa » nedelja, 8. jul 2018. u 14:10h

Neko te liste prodaje jer ih i taj kupuje od nekog drugog a taj drugi kupuje od nekog treceg i tako u krug...
A mogu se naci stvarno neke kvalitetne liste. Buraz recimo iznajmljuje stb ( mag ) sa unetom listom u tom uredjaju, koji prikljucuje na tv i ima cak mnogo vise kanala od kablovske. Istovremeno tu listu moze uneti u kodi, android...i ima sve kanale. Samo mora imati brzi net jer sve ide preko neta.
U svakom slucaju besplatne liste mozes naci na netu ali nije to to, to vise ne radi nego sto radi. Za pro se treba platiti, tipa od 7 - 15€.

Avatar korisnika
Daki_81
Poruka: 2600
Član foruma od: subota, 23. mar. 2013. u 17:56h
Lokacija: Beograd / Voždovac

Re: Kodi tv

Poruka od Daki_81 » nedelja, 8. jul 2018. u 14:43h

I ja ga imam na telefonu i kompu (free liste) nije loše premda zeza povremeno na arenama i SK kanalima...

Sent from my Xiaomi Redmi 5 Plus using Tapatalk

/ Focus / 2007. / 1.6 TDCi /

Avatar korisnika
duratecHE
Poruka: 4276
Član foruma od: petak, 5. sep. 2014. u 12:31h
Lokacija: Gornji Milanovac
Kontakt:

Re: Kodi tv

Poruka od duratecHE » sreda, 8. avg. 2018. u 01:16h

IMa li neko link za domaće...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Avatar korisnika
Daki_81
Poruka: 2600
Član foruma od: subota, 23. mar. 2013. u 17:56h
Lokacija: Beograd / Voždovac

Re: Kodi tv

Poruka od Daki_81 » sreda, 8. avg. 2018. u 07:56h

Nemam link ali imam 2 add-onsa pa mogu da ti pošaljem na mail (daj adresu na pp)

Sent from my Xiaomi Redmi 5 Plus using Tapatalk

/ Focus / 2007. / 1.6 TDCi /

Odgovori

Povratak na „Off topic & Free time“