Grand Motors banner
Auto otpad Sole banner Led Shop banner
Knežević Enterijer banner Faber auto delovi banner

Fokus TDCI 2004

Nakon što predstavite sebe, predstavite naravno i vašeg ljubimca.
Odgovori
Avatar korisnika
dax92

 
Poruka: 7482
Član foruma od: ponedeljak, 11. apr. 2011. u 13:12h
Lokacija: Beograd (Ostruznica)

Fokus TDCI 2004

Poruka od dax92 » ponedeljak, 18. apr. 2011. u 22:48h

Ono zbog cega sam dosao na ovoj forum se i desilo. Pre 2 dana sam kaparisao jednog stvarno odlicnog Fokusa. U pitanju je 1.8 TDCI 74 kW; 2004 je godiste, presao 130287 km. Koliko bih rekao, kilometraza je realna, sto po stanju automobila i spolja i iznutra, kao i ostalih automobila na placu.
Cak je bio Fiat Stilo sa 240 000km sto je na nasim placevima retkost. Posle kaparisanja sam pricao sa deckom, i kaze da njihov gazda ne dozvoljava da se dira kilometraza prilikom uvoza, kao i da se nista oko njega ne dira. Decko je bio stvarno ok, i mislim da necu zaliti sto sam ga kupio.
Da se vratim na auto :D Ima 3 vrata, klima, fabrici CD radio, 4 jastuka, 16" felne :wub: , maglenke, kozni volan... Ne secam se sta sve ima! :D
Za sad samo jedna slika da vas zaintrigiram! :P

Slika
Focus ST170
Focus SVT
Markedjani piše:druže ford je to... mogu da uđem kroz pod ko dingospo hahahaha
macaneli piše:ide bolje zato sto mk1 ima dusu lol
totti piše:Vidi... Ti bi sa tvojom kornjačom mogao da igraš kolo oko ove, ne bih se potezao ni na 20 metara lol

Avatar korisnika
dule0911

 
Poruka: 13582
Član foruma od: utorak, 17. feb. 2009. u 03:07h
Lokacija: Thun - Leštane

Re: Fokus TDCI 2004

Poruka od dule0911 » ponedeljak, 18. apr. 2011. u 22:51h

Ova boja mi nije najlepsa na Focusu, ali posto predpostavljam koje felne ima (5 duplih krakova?) onda mora da izgleda dobro :D
Samo proveri koju dimenziju gume ima, mozda mi se cini sa slike da je malo vislji nego sto bi trebalo da bude. 205/50R16 je njegova fabricka dimenzija.

Sa srecom i neka te dugo sluzi :beer:
Fiesta!!

Avatar korisnika
dax92

 
Poruka: 7482
Član foruma od: ponedeljak, 11. apr. 2011. u 13:12h
Lokacija: Beograd (Ostruznica)

Re: Fokus TDCI 2004

Poruka od dax92 » ponedeljak, 18. apr. 2011. u 23:12h

Nisu te. Voleo bih da su te bile, ali steta... :( Na njemu su samo petokrake felne. A dimenzija guma je upravo ta koju si naveo. Mada, kako sam gledao felnu i gumu, lagano moze 195 50 r16 (bar mi se tako cini...) :)
A Kad dodje kod mene, slikacu malo bolje cim ga operem (isti dan kad ga dovezem) :D . Meni se boja jako svidela, pogotovo zato sto je dosta retka.
Hvala!
Focus ST170
Focus SVT
Markedjani piše:druže ford je to... mogu da uđem kroz pod ko dingospo hahahaha
macaneli piše:ide bolje zato sto mk1 ima dusu lol
totti piše:Vidi... Ti bi sa tvojom kornjačom mogao da igraš kolo oko ove, ne bih se potezao ni na 20 metara lol

Avatar korisnika
karadima
Poruka: 25
Član foruma od: ponedeljak, 25. okt. 2010. u 22:20h
Lokacija: Beograd

Re: Fokus TDCI 2004

Poruka od karadima » ponedeljak, 18. apr. 2011. u 23:51h

Cestitke.
Odlican auto. Udoban i stabilan na putu , sto je najbitnije.
I naravno , super boja :D
... "ljudozder se iskreno raduje svakom coveku"

Avatar korisnika
makinjo
Poruka: 313
Član foruma od: ponedeljak, 6. dec. 2010. u 22:09h
Lokacija: Futog

Re: Fokus TDCI 2004

Poruka od makinjo » utorak, 19. apr. 2011. u 00:28h

Daj reklamiraj taj posteni plac da jos neko od nas kupi jednog tako lepog :ford: . Koja je bila cena ako nije tajna? Inace jako lep auto a sto se tice boje stvarno najlepsa thumbsuph

Avatar korisnika
dax92

 
Poruka: 7482
Član foruma od: ponedeljak, 11. apr. 2011. u 13:12h
Lokacija: Beograd (Ostruznica)

Re: Fokus TDCI 2004

Poruka od dax92 » utorak, 19. apr. 2011. u 01:52h

Dan kad sam ja gledao, bilo je na placu jos 2 Fokusa. Jedan karavan iste ove boje, 2001 god 1.6 benzin, ali presao 210 000. Mislim da je 3000 njemu cena. I drugi je otisao isti dan. Dok sam ja gledao kola, zena neka se zainteresovala za njega, i kupila ga.
Ako nekog zanima, plac je u ulici Pozeska 2, kod hipodroma.
A ovaj moj mozda jos stoji u oglasima po ceni od 4650, medjutim, covek nam je spustio na 4200. Ako je neko cuo da je detetu lift prikljestio ruke, to je dete od coveka od kog sam kupio kola. Zbog toga i jeste toliko spustio cenu, bilo mu hitno.
Focus ST170
Focus SVT
Markedjani piše:druže ford je to... mogu da uđem kroz pod ko dingospo hahahaha
macaneli piše:ide bolje zato sto mk1 ima dusu lol
totti piše:Vidi... Ti bi sa tvojom kornjačom mogao da igraš kolo oko ove, ne bih se potezao ni na 20 metara lol

Avatar korisnika
dax92

 
Poruka: 7482
Član foruma od: ponedeljak, 11. apr. 2011. u 13:12h
Lokacija: Beograd (Ostruznica)

Re: Fokus TDCI 2004

Poruka od dax92 » utorak, 19. apr. 2011. u 21:38h

Focus ST170
Focus SVT
Markedjani piše:druže ford je to... mogu da uđem kroz pod ko dingospo hahahaha
macaneli piše:ide bolje zato sto mk1 ima dusu lol
totti piše:Vidi... Ti bi sa tvojom kornjačom mogao da igraš kolo oko ove, ne bih se potezao ni na 20 metara lol

Avatar korisnika
Indijanac
Poruka: 283
Član foruma od: subota, 20. mar. 2010. u 15:57h
Lokacija: Bajina Basta

Re: Fokus TDCI 2004

Poruka od Indijanac » utorak, 19. apr. 2011. u 22:24h

Prelep fokus.Ovde moze izgleda i veci profil gume,ako ti je do udobnost,a ja bi mu stavio i sedamneske.

Avatar korisnika
911s [SK]
old-and-rare Fords fan
Poruka: 11519
Član foruma od: petak, 10. okt. 2008. u 10:33h
Lokacija: Beograd

Re: Fokus TDCI 2004

Poruka od 911s [SK] » utorak, 19. apr. 2011. u 22:36h

Svi oni ne daju da se dira kilometraža, kao što ni država ne da da se dira oko broja šasije, ili kao što žena ne da da se dira u tazbinu... :)
Everything we do, it's driven by you!
Ford weist den Weg.

"When it comes to defining Ford models, never say "never"! Somewhere, somehow, there was usually an exception to prove the rules..." Graham Robson
Van piše: ...за све те буђаве фордове

Avatar korisnika
macaneli
VIP
Poruka: 9653
Član foruma od: petak, 10. okt. 2008. u 23:52h
Lokacija: sremska mitrovica - Genova

Re: Fokus TDCI 2004

Poruka od macaneli » utorak, 19. apr. 2011. u 22:55h

lol
ima se,moze se - nema se,mora se....

I'm gonna go build my own forum, with blackjack and hookers. In fact, forget the forum ! Ah, screw the whole thing

I ja sam vodio u Dascaru :-)®

zvanicni zastupnik za eonon za jugoistocni deo evrope i balkan :-)

Avatar korisnika
dax92

 
Poruka: 7482
Član foruma od: ponedeljak, 11. apr. 2011. u 13:12h
Lokacija: Beograd (Ostruznica)

Re: Fokus TDCI 2004

Poruka od dax92 » utorak, 19. apr. 2011. u 23:39h

Mislio sam da ce moj otac reci da su previse tanke gume (kako bi on to strucno rekao), medjutim, nije nista komentarisao. Cak me zacudio sto je pristao da kupimo kola sa 3 vrata, jer je bio strogo protiv toga! Ipak sam bio bolji trgovac od njega! :jeeej:
Nece biti vecih felni sigurno. Jedino cemo za zimu nabaviti celicne felne 14" ili 15" jos bolje. Mogu mu se staviti i 18", ali onda guma \30 ide :D
U cetvrtak cemo ga preuzimati, registrovati, i ide kod mene, pa ce tad biti i nesto vise podataka, kao i slika. Postajem sve nestrpljiviji!! :woohoo:

A stvarno, ne bih rekao da su dirali kilometrazu... Majstor ga pregledao i mehanicki, kaze da nije presao vise... Jedino da se nekako proveri jel dirana kilometraza preko dijagnostika... Ne znam jel to moze na Fordovima..? Cak unutra ima onaj miris automobila koji je tek izasao iz fabrike! :wub:
Focus ST170
Focus SVT
Markedjani piše:druže ford je to... mogu da uđem kroz pod ko dingospo hahahaha
macaneli piše:ide bolje zato sto mk1 ima dusu lol
totti piše:Vidi... Ti bi sa tvojom kornjačom mogao da igraš kolo oko ove, ne bih se potezao ni na 20 metara lol

Avatar korisnika
dule0911

 
Poruka: 13582
Član foruma od: utorak, 17. feb. 2009. u 03:07h
Lokacija: Thun - Leštane

Re: Fokus TDCI 2004

Poruka od dule0911 » sreda, 20. apr. 2011. u 00:17h

Lepo deluje, samo iskreno meni se ove felne ne svidjaju... Nekako mu fabricke mnogo mnogo lepse stoje, ili su mi samo ove felne ruzne.
Sto mu je mokro zadnje sediste?
Fiesta!!

Avatar korisnika
dax92

 
Poruka: 7482
Član foruma od: ponedeljak, 11. apr. 2011. u 13:12h
Lokacija: Beograd (Ostruznica)

Re: Fokus TDCI 2004

Poruka od dax92 » sreda, 20. apr. 2011. u 01:33h

Ne znam sta je ovde na slici sa sedistem... Kad sam ga gledao, nije nista bilo... :wtf: Videcu kad ga dovezem i pretresem.
A meni su felne ok. Mada bi bile lepse one sa 5 duplih krakova, naravno 16"... :wub:
Focus ST170
Focus SVT
Markedjani piše:druže ford je to... mogu da uđem kroz pod ko dingospo hahahaha
macaneli piše:ide bolje zato sto mk1 ima dusu lol
totti piše:Vidi... Ti bi sa tvojom kornjačom mogao da igraš kolo oko ove, ne bih se potezao ni na 20 metara lol

Avatar korisnika
underwood
Poruka: 88
Član foruma od: utorak, 7. sep. 2010. u 02:26h
Lokacija: Kraljevo

Re: Fokus TDCI 2004

Poruka od underwood » sreda, 20. apr. 2011. u 11:33h

Dobro bre, nagrdiste felne k'o šiptar prase....
skroz su ok, naravno fabričke su sigurno lepše ali nisu ni ove upropastile liniju auta..... a i bolje su nego čelične :haha:

Avatar korisnika
macaneli
VIP
Poruka: 9653
Član foruma od: petak, 10. okt. 2008. u 23:52h
Lokacija: sremska mitrovica - Genova

Re: Fokus TDCI 2004

Poruka od macaneli » sreda, 20. apr. 2011. u 12:13h

i ove su fabricke ali su lepse one druge :rotfl:
ima se,moze se - nema se,mora se....

I'm gonna go build my own forum, with blackjack and hookers. In fact, forget the forum ! Ah, screw the whole thing

I ja sam vodio u Dascaru :-)®

zvanicni zastupnik za eonon za jugoistocni deo evrope i balkan :-)

Avatar korisnika
fancy
Poruka: 2265
Član foruma od: četvrtak, 27. nov. 2008. u 13:46h
Lokacija: 11090
Kontakt:

Re: Fokus TDCI 2004

Poruka od fancy » sreda, 20. apr. 2011. u 12:36h

Ma felne su sasvim OK, pogotovo što "one druge" (duple) ima 95% Focusa, tako da ove čak i dodaju na ekskluzivnosti lol
...od 1992, 7 Fordova, trenutno: '08 Hypnotic silver Mondeo 2.0 TDCi Titanium X

Avatar korisnika
dax92

 
Poruka: 7482
Član foruma od: ponedeljak, 11. apr. 2011. u 13:12h
Lokacija: Beograd (Ostruznica)

Re: Fokus TDCI 2004

Poruka od dax92 » četvrtak, 21. apr. 2011. u 23:19h

fokus smesten u garazu veceras! :clap: Sutra pranje, i slikanje!
Focus ST170
Focus SVT
Markedjani piše:druže ford je to... mogu da uđem kroz pod ko dingospo hahahaha
macaneli piše:ide bolje zato sto mk1 ima dusu lol
totti piše:Vidi... Ti bi sa tvojom kornjačom mogao da igraš kolo oko ove, ne bih se potezao ni na 20 metara lol

Avatar korisnika
dax92

 
Poruka: 7482
Član foruma od: ponedeljak, 11. apr. 2011. u 13:12h
Lokacija: Beograd (Ostruznica)

Re: Fokus TDCI 2004

Poruka od dax92 » petak, 22. apr. 2011. u 22:38h

Kao sto sam i obecao, danas opran (radio sam od pola 10 jutros do pola 8 uvece :woohoo: ), stizu slike...

Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika

Naravno, nemam ja mira, i moram odmah da rastavljam sve, da cistim... :vid budale:
Podizao sam skroz tepih iz gepeka, izpod zadnjih sedista, rastavjao rucicu menjaca, oblogu rucne, cistio svetlu plastiku na A, B i C stubovima...
Slika
MIslim da se vidi razlika pre i posle ovde! :jeeej:
Slika
Ispod zadnjih sedista je bilo prilicno cisto, ali mora da bude savrseno cisto!
Slika

Slika
Morao sam i leziste rezervnog tocka da ocistim, bilo je malo vode unutra (ne znam odakle je usla :wtf: ), pa je pocela da se hvata prljavstina, a i kuka za vucu, rezervni tocak i alat je poceo da korodira...
Slika
Odmah sam dohvatio smirglu i trljaj. Nisam hteo mnogo da se zadrzavam oko nje, da bih ostalo stigao da uradim, pa je ovakav bio kranji rezultat...
Slika

Ovih dana planiram rucno da ga poliram u garazi, posto ima nekih ostataka sa parkinga :ozid: na vratima, pa hocu to da sredim.
I ne znam sta da radim sa ovim branikom... To je jedina stvar zbog koje se nerviram, a ne znam da li moze nekako bez komplet farbanja branika... :wtf:
Slika Slika
Focus ST170
Focus SVT
Markedjani piše:druže ford je to... mogu da uđem kroz pod ko dingospo hahahaha
macaneli piše:ide bolje zato sto mk1 ima dusu lol
totti piše:Vidi... Ti bi sa tvojom kornjačom mogao da igraš kolo oko ove, ne bih se potezao ni na 20 metara lol

Avatar korisnika
Iosis
VIP
Poruka: 8399
Član foruma od: sreda, 28. jan. 2009. u 20:44h
Lokacija: Doboj

Re: Fokus TDCI 2004

Poruka od Iosis » subota, 23. apr. 2011. u 22:23h

Načestitao si mu se mile nove godine! mrgreen Očistio si ga i oprao, k'o nov je. thumbsuph
Totally addicted to Ford!
The name Iosis is a Greek word meaning "the process by which a base metal becomes gold".
Boris88 piše:Ja se brinem sto mi auto truli a decko predstavlja sedista :lele: i sakloni :P

Avatar korisnika
Milanokos
Poruka: 31
Član foruma od: subota, 28. nov. 2009. u 13:32h
Lokacija: Lapovo

Re: Fokus TDCI 2004

Poruka od Milanokos » subota, 23. apr. 2011. u 22:40h

Cestitam na kupovini =)) nema sta vidi se da je focusara vrrr lol btw sto se tice pranja isti smo od pola 10 do 8 uvece provedem kraj automobila kad ga perem i cistim =DDD
Slika

Avatar korisnika
peca
VIP
Poruka: 2470
Član foruma od: petak, 10. okt. 2008. u 15:10h
Lokacija: Beograd - Mirijevo
Kontakt:

Re: Fokus TDCI 2004

Poruka od peca » subota, 23. apr. 2011. u 22:48h

Odličan izbor thumbsuph...

Što se tiče branika mora komplet farbanje...
milan_gt piše:ja gledam auto kao celinu i najbolja i najteza stvar je postici da ima ono nesto a da ne mozes uperiti prstom na to nesto..a to je dosta teze uraditi nego zamazati felne u neku drecucu boju..
ssf01 piše:skontao sam... da moze covek bi cipovao i vedrana da bolje koristi dzoger :D
ssf01 piše:Auuu am cu sutra brisat ov femunkdd e probud uf

Avatar korisnika
dax92

 
Poruka: 7482
Član foruma od: ponedeljak, 11. apr. 2011. u 13:12h
Lokacija: Beograd (Ostruznica)

Re: Fokus TDCI 2004

Poruka od dax92 » subota, 23. apr. 2011. u 22:52h

Iosis piše:Načestitao si mu se mile nove godine! mrgreen Očistio si ga i oprao, k'o nov je. thumbsuph
Danas sam se setio da nisam felne skroz oprao! :ne: Budala!! :vid budale:
A volim da bude cist, i kad god uhvatim vremena, ovako perem kola. Ne daj Boze da postavim slike proslih kola kad sam ih cistio generalno (ex Golf II)!
Milanokos piše:Cestitam na kupovini =)) nema sta vidi se da je focusara vrrr lol btw sto se tice pranja isti smo od pola 10 do 8 uvece provedem kraj automobila kad ga perem i cistim =DDD
Mora tako ako hocemo bas lepo da odradimo posao! :beer:
U ponedeljak ili utorak planiram da ga poliram (opet ode ceo dan! :jeeej: )!

EDIT:
@peca Hvala! Gledao sam ja dugo! :beer: Za branik sam i ja provalio... :( Posto je malo probijen branik na jednom mestu gde je ocesano, i onda bi i to moralo da se sredi, pa farbanje, ali otom potom... Trenutno je na prvom mestu mali servis, da odem u policiju po tablice, i predam za saobracajnu. To ide u utorak, a pre toga cu mozda uraditi i mali servis. Auto tenutno samo stoji u garazi.
Focus ST170
Focus SVT
Markedjani piše:druže ford je to... mogu da uđem kroz pod ko dingospo hahahaha
macaneli piše:ide bolje zato sto mk1 ima dusu lol
totti piše:Vidi... Ti bi sa tvojom kornjačom mogao da igraš kolo oko ove, ne bih se potezao ni na 20 metara lol

Avatar korisnika
dax92

 
Poruka: 7482
Član foruma od: ponedeljak, 11. apr. 2011. u 13:12h
Lokacija: Beograd (Ostruznica)

Re: Fokus TDCI 2004

Poruka od dax92 » ponedeljak, 25. apr. 2011. u 20:45h

danas sam uspeo samo deo da ispoliram. Sutra nastavljam sa radovima, i kacim slike. Nema skoro nikakve razlike na boji i sjaju, ali kad se dodirne, oseti se onaj zastitni sloj. A tek kad se isprska vodom... :wub: Uostalom, sutra stizu slike, pa cete videti!
Focus ST170
Focus SVT
Markedjani piše:druže ford je to... mogu da uđem kroz pod ko dingospo hahahaha
macaneli piše:ide bolje zato sto mk1 ima dusu lol
totti piše:Vidi... Ti bi sa tvojom kornjačom mogao da igraš kolo oko ove, ne bih se potezao ni na 20 metara lol

Avatar korisnika
dax92

 
Poruka: 7482
Član foruma od: ponedeljak, 11. apr. 2011. u 13:12h
Lokacija: Beograd (Ostruznica)

Re: Fokus TDCI 2004

Poruka od dax92 » utorak, 26. apr. 2011. u 18:36h

Danas nije bilo poliranja... Morao sam da cekam za nove tablice, pa mi propao dan... :ozid:
Stizu obecane slike od juce. Ja sam zadovoljan kako je ispalo, pa da vidim sta vi kazete! :D
Prvo i osnovne pre poliranja je da se zastite sve crne plastike, jer ako polir pasta dodje na njih, nece se skinuti do sledeceg poliranja!
Slika
A sad rezultati.... :jeeej:
Slika
Branik ispoliran- krilo NE!
SlikaSlika
A i nove tablice... Moglo je nesto normalno da mi zapadne, ali sta je tu je... Ne bih davao 80 000 za tablice po izboru!
Slika
Focus ST170
Focus SVT
Markedjani piše:druže ford je to... mogu da uđem kroz pod ko dingospo hahahaha
macaneli piše:ide bolje zato sto mk1 ima dusu lol
totti piše:Vidi... Ti bi sa tvojom kornjačom mogao da igraš kolo oko ove, ne bih se potezao ni na 20 metara lol

Avatar korisnika
Iosis
VIP
Poruka: 8399
Član foruma od: sreda, 28. jan. 2009. u 20:44h
Lokacija: Doboj

Re: Fokus TDCI 2004

Poruka od Iosis » utorak, 26. apr. 2011. u 19:03h

Prva slika sa otvorenom haubom je do j! thumbsuph

Dobra slova TŠ! lol
Totally addicted to Ford!
The name Iosis is a Greek word meaning "the process by which a base metal becomes gold".
Boris88 piše:Ja se brinem sto mi auto truli a decko predstavlja sedista :lele: i sakloni :P

Odgovori

Povratak na „Automobili članova“