Grand Motors banner
Auto otpad Sole banner Led Shop banner
Knežević Enterijer banner Faber auto delovi banner

novi clan porodice mk4 konacno

Nakon što predstavite sebe, predstavite naravno i vašeg ljubimca.
Avatar korisnika
Zelj@
Poruka: 528
Član foruma od: nedelja, 19. jun 2011. u 20:56h
Lokacija: H-Novi

Re: novi clan porodice mk4 konacno

Poruka od Zelj@ » četvrtak, 3. okt. 2019. u 21:50h

Neša piše:
četvrtak, 3. okt. 2019. u 19:07h
Да ли је и колико мондео мк4 боље звучно изолован од претходника?
Пошто мк3 је мало танак по том питању..овај мој заостаје по том питању за пасатом б5,5 и б6
Drasticna je razlika,em je motor tisi,em je zvucna izolacija bolja (sto je i bilo za ocekivati)

Avatar korisnika
stxigor
Poruka: 24
Član foruma od: četvrtak, 6. jan. 2011. u 19:59h

Re: novi clan porodice mk4 konacno

Poruka od stxigor » ponedeljak, 7. okt. 2019. u 19:10h

Zdravo, nije me bilo neko vreme (imao majstore kuci), u voznji mk4 se oseca da je bas poprilicno tezi u odnosu na starijeg brata mk3, ali je i dosta tisi narocito pri brzinama preko 120km/h. Ne znam kako je kod vasih auta ali mi se cini da ima malo tezi servo volan i cini mi se da je mk3 malo ostriji na ubrzanju. Moj stari mk3 nije imao kontrolu proklizavanja dok je to sad serijska oprema i to treba iskljuciti da bi se osetilo kako se auto prosto lepi za put u krivinama. Jako tesko je mondea naterati da prokliza bez kontrole :woohoo: .Auto sam nasao na netu na aukcijama autoricardo.ch, limarijski ima malo ogrebotina i tu i tamo je zafarban (ipak je 2007 godiste) ali motor mehanika enterijer mirise na novo. cini mi se da se tek razradjuje. Posto je ovaj benzinac za gradske uslove malo veci potrosac (kreni stani rezim i ladno 12 pa i vise) odmah mu je legao gasni uredjaj stag 4 q box ,iako je moj mehanicar bio protiv zbog male km.
Slika

Slika

Slika

Slika
Slika

Odgovori

Povratak na „Automobili članova“