Grand Motors banner
Auto otpad Sole banner Led Shop banner
Knežević Enterijer banner Faber auto delovi banner

Mrcina

Nakon što predstavite sebe, predstavite naravno i vašeg ljubimca.
Odgovori
Avatar korisnika
Dvokrilac
Poruka: 12
Član foruma od: sreda, 31. jan. 2018. u 15:32h
Lokacija: Kragujevac

Mrcina

Poruka od Dvokrilac » nedelja, 16. sep. 2018. u 10:32h

Dobar dan drugari ,juce resio da malo ga sredim,spalo tusiranje i sredjivanje enterijera,nikako da nadjem vremena za to :woohoo:
Matorac 2001g 2.0 od 115 konjica 🚜

Slika

Slika

Slika

Slikano je telefonom ,sad nisu bas neke slike . :oldman:

Slika

Nisam ga vozio mesec i vise pola leta ,imao sam nekih problema,otkinuo mu crevo za girivo na ivicnjak ,sjroz ga iskrivio smrvio,aluminijumsko ispod praga sto ide,verovatno je to neko načeo pre mene nisam ni obratio paznju ispod ,tako da sam jedno jutro zurio na posao i boze moj 😁 vukao ga tako do posla ,srecom blizu.
Nakon toga ga doslepao kuci ,povukao vazduh u sistem itd itd ,pa problem sa prethodnim vlasnicima oko nekih parking kazni itd duga prica,tako da sam se cimao ssa ljudima ,kakvih sve budala ima ali sredio nekako i to,jurio te klince pre mene koji su napravili problem vlasniku itd,isplatio coveku ,uzeo nazad tablice i sredio crevo ,malo problema oko toga ,generalno niko po otpadima to ne skida bacaju sa sve skoljkom itd.
No,spakovao to sredio.startovanje nije bilo vecih problema,nakon vise pokusaja upalio je,izbacen je vazduh iz sistema i radi kao satic.
Nakon toga zamenio par vakum creva koja su istrulela i dotrajala ,tako da sada vuce normalno kako i treba ,ne vuce se kao ranije.sledece je na redu malo zatezanje trapa,i menjanje kaisa,filtera,ulja,nosac motora,kocnice...
Ima da se radi dosta ,malo je zapusten kod prethodnik vlasnika ali dobro sredice se polako.
Punio sam mu akumulator,dok smo ga palili oslabio je,i resetovao sam komp,tako da sam se ubio trazeci kod za radio,imao sam ga negde zapisano(mwdjutim nije taj kod ) ,tako da sam se juce zezao sa tim da izvadim radio van da mu vidim serijski broj i taman hteo da vas pitam za savet oko kodiranja radia u autu kad ono kod zalepljen na njemu hahaha :vid budale:
Slika

Slika

Slika

Ukucao kod i to je to ,radii ziv jeeee 😀
Ima tu prilicno posla oko njega ,sto se i vidi ,nerviraju me ove plastike ,radkape ,treba ubaciti neke felne ,no otom potom ,dok zategnem motor malo,inace presao je nekih 350 k km toliko mu je zabelezeno,nisam proveravao itd
Svasta nesto oko njega treba ali kad budem nasao vremena i novca sredjivace se postepeno,drugi je auto tako da kad sta budem stizao da sredjujem javljacu,samo sam hteo da predstavim moju mrcinu od 17 leta hahaha :oldman:
Pozdrav ziveli,pa se vidimo ,mozda ako stignem i na okupljanju ,ziveli
Slika

Avatar korisnika
Daki_81
Poruka: 2600
Član foruma od: subota, 23. mar. 2013. u 17:56h
Lokacija: Beograd / Voždovac

Re: Mrcina

Poruka od Daki_81 » nedelja, 16. sep. 2018. u 19:46h

Biće još lepog vremena pa polako jedno po jedno

Sent from my Xiaomi Redmi 5 Plus using Tapatalk

/ Focus / 2007. / 1.6 TDCi /

Avatar korisnika
Dvokrilac
Poruka: 12
Član foruma od: sreda, 31. jan. 2018. u 15:32h
Lokacija: Kragujevac

Re: Mrcina

Poruka od Dvokrilac » sreda, 19. sep. 2018. u 12:36h

Ma naravno ,upravo mu zamenio filter vazduha i polen filter kabine ,to sto mogu sam.😀
Sutra ide kod majstora da mu sredim kocnice ,kupio plocice,silen blokove itd
Polako da se sredjuje,posle toga zamena filtera,ulje,nakon toga prelazim na nosac motora ,otom potom.ziveli
Slika

Avatar korisnika
Johnny_CL
Poruka: 458
Član foruma od: petak, 29. jul 2011. u 15:01h

Re: Mrcina

Poruka od Johnny_CL » četvrtak, 20. sep. 2018. u 15:05h

Lijepa mrcina, a ljepše zvuči mrcina nego mrtvak :D
Da te dobro služi
She said it was her or the Ford, since it wouldn't start, i'm stuck with her.
The Interceptor
Y. A. D. - Youth Against Diesel
"Ja bez tebe k'o Ford bez 'rđe. Jednostavno ne ide"

Odgovori

Povratak na „Automobili članova“