Grand Motors banner
Auto otpad Sole banner Led Shop banner
Knežević Enterijer banner Faber auto delovi banner

Mondao MK3 2002 2.0 Duratec Karavan

Nakon što predstavite sebe, predstavite naravno i vašeg ljubimca.
Odgovori
ilijar10
Poruka: 22
Član foruma od: nedelja, 3. jul 2016. u 16:49h

Mondao MK3 2002 2.0 Duratec Karavan

Poruka od ilijar10 » petak, 28. jul 2017. u 13:24h

Dobar dan, pa da predstavim i Ja taj auto, o kojem toliko raspravljamo u delu kvarovi i popravke :)
Kupili smo ga sasvim slucajno, za strasno jeftine novce, ali nije to pravi razlog, nego sto nam se SVIDEO, mnogo :)

Nekih 180.000 km na satu
Uvezen iz Italije, pre 7-8 godina
Kupljen od prvog vlasnika iz Srbije
Servisna knjizica i sva propratna dokumentacija o automobilu
Oprema: GHIA paket (El. retrovizori, sedista, grejaci sedista, full koza,klima digitalna, jos uvek ne znam sta sve ima, i sta nema od opreme).
Estetika: Jos na slikama smo videli da nije full, ali kada smo videli uzivo, polupan branik, malo udarena hauba, uvijena ona greda ispred hladnjaka(hladnjaci citavi), i jos kojekakva sitna i malo veca ulubljenja na prednjim blatobranima. Nista sto se ne moze ispraviti, i bice ispravljeno (hvala bogu pa plasticni).
Akumulator njegov, ali los, ici ce novi. Predlog koliko Ampera?

Posto je cena bila smesna, pitao sam vlasnika da li auto uopste PALI? KAze pali, radi, registracija istekla pre 2,3 dana. Pitam ga sta ima skriveno, zasto je ta cena? Kaze ima 3 ili 4 auta, ovim su klinci sleteli po snegu sa puta i udarili u drvo (tako su ga i razbili), i trosi malo ulja. Pricam Ja sa bratom, i reko idemo mi po to odmah ujutru, jer smo sa covekom pricali oko 10 uvece. Nazovem drugara sa kombijem, prikolica i palimo mi tamo (ni ne znamo za kozu i ostalo), a kada smo dosli, ono, auto pali super, ni ne dimi toliko, KOZA, muzika odlicna, ma nema sta, uzimamo , pa makar celu generalnu radili :)

Cim smo stigli, branik sam Ja povario, samo jos uvek nije ofarban... Ali sredice se cela estetika, samo polako
Sada slike, pa se pisemo ispod jos :)

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Odgovori

Povratak na „Automobili članova“