Grand Motors banner
Auto otpad Sole banner Led Shop banner
Knežević Enterijer banner Faber auto delovi banner

Ford Fusion 1.4 tdci by milos fusion

Nakon što predstavite sebe, predstavite naravno i vašeg ljubimca.
Odgovori
milos fusion
Poruka: 6
Član foruma od: nedelja, 5. dec. 2021. u 09:09h

Ford Fusion 1.4 tdci by milos fusion

Poruka od milos fusion » nedelja, 5. dec. 2021. u 10:05h

E pa da krenem ispocetka, od 04.12 ponosan vlasnik fusiona 2005 god (licno uvezo kupljen kao 2006 god) dobro poznat 1.4 tdci 50kw kupljen u vreme crnog petka ima 101500 km hahaha...

Dosta sa salom ovako aito je unutra kao nov malo je klot kozni volan i to ke to retrovizori na kuku, mizika standard nema tempomat, ali kako se bavim dubinskim prajanjem bio je akcenat na agregatu i da moze da se krece po terenu tj gradu da ima, gepek a da nije veliki auto...

Tako da je sve to bas fusiom imao.

Motor trap menjac bukvalno perfektni takodje kocnice, TEHNICKI KE PROSAO BEZ POMOCI FRENDA, gasovi sve sve bas onalo kako treba kazem to mi je i bio cilj dobar, agregat.
Nadam se da nema, zamajac....

Ovo mi je 3 fordic mk4 fiesta. Fokus 66kw i sad fusion.

Iskreno malo mi deluje kilavo kad treba da, krene ali lepo vuce ima mesta imam svoje dece i cak i zenu hahaha..

Limariski dobar generalno imao sam srece lepo je ocuvan ima tragove koriscenja mislim da je hauba cak i farbana jel ima nekw ogrebotine po braniku i malo zguzvano krilo al opet agregat top, malo i uvozim kola ovo mi je prvi tdci i li hdi koji je bio prljav mislim na motor ali suv cak oko turba nike masno.

Hteo sam jedno pitanke, kako se boriti sa bordom hteo bih da ispratim potrosnju??


Slika

Slika

Slika

Slika

Slika
Naravno debeli prsti nov tel i gresaka u kucanju mnogoo

Palo ful dubinsko pranje mrzelo me al aj reko mora time se bavis Milose hahahah sila zakon menja...
Generalno lepo mirno tiho radi menjac precizan to mi svidja mrzim francuse kad im landara menjac,rucica...

Nema promene zvuka kada se pritisne pusri kvacilo,mozda neki drzac motora malo zatrese ali nas malo...

Sledi mali servis

Drugo pitanje neki aditiv da sipam za ispiranje motora da ne? Vidim da ima u kit komercu

Avatar korisnika
Markedjani
Predsednik kluba
Predsednik kluba
Poruka: 21149
Član foruma od: petak, 10. okt. 2008. u 11:14h
Lokacija: Bg-Cerak

Re: Ford Fusion 1.4 tdci

Poruka od Markedjani » nedelja, 5. dec. 2021. u 11:06h

Nemaš bord kompjuter, tako da nećeš se nikako izboriti sa istim :)

Imaš samo informaciju koliko možeš preći km sa količinom goriva u rezervoaru.

Nemaš potrebe za aditiv, sipaj samo neko dobro 5w30 ulje koje ispunjava Fordove standarde i to je to.

Što se tiče kilavosti, ipak je to samo 68ks na preko 1100kg, možeš recimo zarad preventive očistiti maf senzor i da očistiš, zameniš, zatvoriš egr ako je zapušen.
Slika
Venetia Red, '81 Ford Taunus 1.3
Diamond White, '91 Ford Sierra 2.0 DOHC 4x4
Vozim besan auto od 1000 maraka!

milos fusion
Poruka: 6
Član foruma od: nedelja, 5. dec. 2021. u 09:09h

Re: Ford Fusion 1.4 tdci by milos fusion

Poruka od milos fusion » nedelja, 5. dec. 2021. u 11:39h

Auuu pa, on je onda bas klot klot klot hahhaha... Nema veze, svakako ce se sipati pun rezervoar pa testirati.

Nije on toliko kilav nego mi recimo fokus bio startniji ili se nisam navikao na njega mada mi malo cudno se sedi jos nemogu polozaj da, nadjwm da mi pase...

A gde mu je eger i to drugo cuda da ja pogledam u kakvom je to stanju

Odgovori

Povratak na „Automobili članova“