Grand Motors banner
Auto otpad Sole banner Led Shop banner
Knežević Enterijer banner Faber auto delovi banner

Ford Fiesta lll 1.8d

Nakon što predstavite sebe, predstavite naravno i vašeg ljubimca.
Odgovori
Kostaa
Poruka: 2
Član foruma od: utorak, 21. nov. 2017. u 00:18h

Ford Fiesta lll 1.8d

Poruka od Kostaa » utorak, 21. nov. 2017. u 23:25h

Dedin auto koji idalje vozi povremeno pa se auto nalazi u Loznici gde nam je kuća (a ja sam u Bg-u) tamo će i stajati uglavnom, ali želja i plan je da se sredi i da jednostavno stoji u porodici, zelja je da bude u fabričkom stanju ali sa jačim motorom i da bude solidna zujalica , u njoj je 1.8 dizel motor, e sad u glavi mi se motaju misli da se prebaci na neki jaci benzinski motor nekad u budućnosti ili da se doda turbina na sadašnji motor ali sumnjam, dosta realnije mi deluje prva opcija, pa otvoren sam za preporuke jer sam još mlad i zelen i dosta stvari ne znam ( ko prizna pola mu se prašta)...voleo bih da ostane tu i tamo u fabrickom stanju spolja eventualno neke retro sportske felne (ats u glavi),cak mi maglenke neke padaju na pamet, limarija malo da se sredi... enterijer sedišta bih jurio malo profilisanija (recimo od xr2i) ali sve bih išao u nekom clean stilu da vuče na fabriku ...na kraju znam da će ovo da mi uzme pola života i da ću da preguram često bez hleba hahaha i da će dosta ljudi reći da je besmisleno ulagati u tako nešto jer će mu verovatno felne vredeti vise nego sam on ali j***ga želja, san, poštovanje prema dedi :ford:

Slika



Slika

pmarko
Poruka: 19
Član foruma od: sreda, 22. nov. 2017. u 22:09h
Lokacija: Beograd - Kaluđerica

Re: Ford Fiesta lll 1.8d

Poruka od pmarko » četvrtak, 23. nov. 2017. u 00:45h

Lepa priča i podržavam te! Koje je godište Fiesta? Slažem se za felne, maglenke, limariju, sedišta.. Oko motora, za početak po
meni dovoljno osvežiti ga malo pa ćeš posle videti.

Avatar korisnika
peca
VIP
Poruka: 2470
Član foruma od: petak, 10. okt. 2008. u 15:10h
Lokacija: Beograd - Mirijevo
Kontakt:

Re: Ford Fiesta lll 1.8d

Poruka od peca » petak, 24. nov. 2017. u 02:06h

Ova Fiestica može sasvim fino da se sredi, samo što treba dosta truda, vremena i novca. Što se tiče motora, mislim da ti je najbolje da ovaj osvežiš i da se voziš kao čovek. Drugi motor je kod nas malte ne nemoguće ubaciti (moguće je, ali ti treba dosta dokumenata koje je teško i skupo pribaviti). Ako već hoćeš da se igraš sa snagom motora, jeftinije ti je da ubaciš turbo i intercooler, mada je i to daleko od jeftinog i jednostavnog.
milan_gt piše:ja gledam auto kao celinu i najbolja i najteza stvar je postici da ima ono nesto a da ne mozes uperiti prstom na to nesto..a to je dosta teze uraditi nego zamazati felne u neku drecucu boju..
ssf01 piše:skontao sam... da moze covek bi cipovao i vedrana da bolje koristi dzoger :D
ssf01 piše:Auuu am cu sutra brisat ov femunkdd e probud uf

Odgovori

Povratak na „Automobili članova“