Grand Motors banner
Auto otpad Sole banner Led Shop banner
Knežević Enterijer banner Faber auto delovi banner

Prodajem auto i kupcu preporucim RSD servis kao najbolji

Sve što ima veze sa Fordom a nije našlo mesto u drugim temama.

Moderator: ace1

Avatar korisnika
Dule.M
Poruka: 121
Član foruma od: petak, 15. apr. 2011. u 14:33h
Lokacija: BG-Vozdovac

Re: Prodajem auto i kupcu preporucim RSD servis kao najbolji

Poruka od Dule.M » utorak, 25. avg. 2020. u 11:14h

MBole ma upravu si ali mi se i dalje ne razumemo.
Poenta je sto sam bre ja preporucio RSD gde su ga ovi pregledali u sitna creva.Nije kriv servis bez obzira sto to meni nije odgovaralo (jeste malo ovo sa krsem i tim sitnicama preterano).On se nudio da povede majstora ja navalio ovi su najbolji.Da je doveo majstora pola od ovog ne bi video niti bi gledao.Sad ne da bi ja hteo nekog da prevarim ovo ni ja nisam znao i ako imam kanal u garazi nikad nisam sisao u njega sem da nesto pokupim ako mi upadne.
Sad smo se valjda razumeli.
Bio sam pre u RSDu upoznao se sa Dragomirom koji mi je resio neko trzanje za 1000din sto su mi na dva mesta trazili po par stotina evra tj jedan rekao zamajac a drugi majstor dizne tako da sam imao lepo iskustvo sa njima.Jedino je Dragomir tu prisao profesionalno sa dijagnostikom i otklonio kvar dok su ovi majstori gledali nesto iz daljine i davali svoje konstatacije.
Znaci poenta je gde se ja uhvatih za RSD jer sam misljenja da bi na drugom mestu bolje prosao(ne bi ga toliko zagledali).I ja sad gledam sa strane prodavca a ne sa strane kupca valjda je to normalno.
Realno i kad bi mene sa svim ovim informacijama izbombardovali ja kao laik bi se zamislio da li da kupim.To ti dodje slicno kao kad sam skoro bio kod drugara mehanicara koji momku kaci auto na dijagnostiku posle kupovine i kaze koliko ti pise da je presao,ovaj odgovara 185k kaze na kompu pise da je presao 225k.Momak kaze jbg al me zajebo.Pa jel bi ga kupio sa 225k.Kaze ne bih.Pa zato je vratio.Ja kazem budi srecan da je vracen 40k a ne 200k i vise.
Slika

Avatar korisnika
mbole
Poruka: 14394
Član foruma od: ponedeljak, 6. jun 2011. u 23:09h
Lokacija: Bataja

Re: Prodajem auto i kupcu preporucim RSD servis kao najbolji

Poruka od mbole » utorak, 25. avg. 2020. u 11:32h

thumbsuph
Mondeo, Mk2, 1998, 1.8TD, Ghia, naftarica je naravno karavan

Odgovori

Povratak na „Svaštara“