Grand Motors banner
Auto otpad Sole banner Led Shop banner
Knežević Enterijer banner Faber auto delovi banner

Ford Focus misljenja

Pre nego što napišete svoju prvu poruku u ostatku foruma, molimo vas da se ovde predstavite.
Zaključana
Nemanja018
Poruka: 1
Član foruma od: nedelja, 4. dec. 2022. u 05:42h

Ford Focus misljenja

Poruka od Nemanja018 » nedelja, 4. dec. 2022. u 06:03h

Pozdrav svima! Pre tri dana sam kupio Ford Focus 1.0¶ecoboost, 2014 godiste. Vozio sam svasta do sada najvise Bmw i sa E60 sam presao na Focus. Kako imam ovaj auto tri dana vec imam dva kvara na njemu, prvi je sa zapusenom pumpom za ulje u kojoj se nabio kais koji je izlizan jer ima plivajuci kais. Drugi problem koji sada imam to je pupma goriva ona napred pored motora, izbacio greske P0089 i P0090 pa je i usao u safe mod znaci jedva se vuce po putu dok ne resim to. Svakako nisam se ovde javio radi pomoci oko resavanja tih problema, vec me zanima da li ima ovde neko sa istim motorom ko je u sustini zadovoljan sa njim? Jako me zanima misljenje vlasnika istih auta jer planiram u ovaj da ulozim puno para, distancere, felne R19, zatmnim stakla i tako dalje... U slucaju da je motor tezak shit i da nema nade, molim vas napisite koji Fordov motor iskljucivo benzinac je savrsen, ako ne savrsen bar jedan od najboljih?

Poslato sa ANY-NX1 pomoću Tapatoka


Avatar korisnika
Lale
Domacin foruma
Domacin foruma
Poruka: 2756
Član foruma od: subota, 11. apr. 2009. u 20:22h
Lokacija: Kikinda

Re: Ford Focus misljenja

Poruka od Lale » nedelja, 4. dec. 2022. u 08:32h

Još nam ovde napiši odakle si da bi predstavljanje bilo po pravilu foruma, a pitanje postavi u odgovarajućen delu ....recimo ovde

https://www.fordclubserbia.org/forum/viewforum.php?f=53
Slika Slika

Zaključana

Povratak na „Predstavljanje članova“