Grand Motors banner
Auto otpad Sole banner Led Shop banner
Knežević Enterijer banner Faber auto delovi banner

Putni racunar

Pre nego što napišete svoju prvu poruku u ostatku foruma, molimo vas da se ovde predstavite.
Zaključana
Milos1234
Poruka: 1
Član foruma od: nedelja, 21. feb. 2021. u 07:18h

Putni racunar

Poruka od Milos1234 » nedelja, 21. feb. 2021. u 07:24h

Pozdrav svima, nov sam na forumu i zanima me da li neko zna kako da postavim da mi putni računar prikazuje prosečnu potrosnju goriva, jer mi trenutno pokazuje od 0-1000 km. Probao sam da okrenem ključ na 2 i držim dugme kod kilometar sata ali to mi samo restartuje kilometaražu od ovih 0-1000 km i ništa se ne dešava. Unapred hvala

Avatar korisnika
macaneli
VIP
Poruka: 9656
Član foruma od: petak, 10. okt. 2008. u 23:52h
Lokacija: sremska mitrovica - Genova

Re: Putni racunar

Poruka od macaneli » nedelja, 21. feb. 2021. u 09:53h

PRAVILO 0.

Predstavljanje je obavezno!

Pre nego što počnete da koristite forum, potrebno je da u podforumu "Predstavljanje članova" (viewforum.php?f=5) otvorite NOVU TEMU (klikom na istoimeno dugme), i da u njoj napišete par osnovnih detalja o sebi.

Pravo ime i lokacija su obavezni elementi predstavljanja.

Ovi podaci neće biti iskorišćeni ni u kakve zlonamerne svrhe; ne morate (i ne treba!) da ostavljate prezime, ime roditelja, matični broj ili veličinu cipela... Jednostavno se predstavite kao što bi to bio slučaj kada uđete u nečiju kuću ili kada se upoznajete sa novim društvom
ima se,moze se - nema se,mora se....

I'm gonna go build my own forum, with blackjack and hookers. In fact, forget the forum ! Ah, screw the whole thing

I ja sam vodio u Dascaru :-)®

zvanicni zastupnik za eonon za jugoistocni deo evrope i balkan :-)

Zaključana

Povratak na „Predstavljanje članova“