Grand Motors banner
Auto otpad Sole banner Led Shop banner
Knežević Enterijer banner Faber auto delovi banner

Veliki pozdrav za sve clanove Ford kluba

Pre nego što napišete svoju prvu poruku u ostatku foruma, molimo vas da se ovde predstavite.
Zaključana
keep on
Poruka: 1
Član foruma od: sreda, 26. feb. 2020. u 11:23h

Veliki pozdrav za sve clanove Ford kluba

Poruka od keep on » ponedeljak, 23. mar. 2020. u 20:13h

Pozdrav svim clanovima Fordove porodice...

Moje ime je Nemanja, dolazim iz Beograda i veliki sam zaljubljenik u kola ( ali i dvotockase :) ) posedujem jedan auto koji nije Ford ali o njemu ovde nije rec nego o Fordu Fiesti 1.4 tdci 2007 godiste. Generalno sam jako odusevljen Fordovima pogotovo sto cesto od ujaka uzimam njegov Mondeo 2.0 tdci, 131 ks 2008 godiste i auto je izvrstan, cak je i bila ideja da ga otkupim od njega ali nazalost auto je prevelik za gradsku sredinu a gledati svako jutro kako po bocnim stranama imam novu recku po crnoj boji je uzasno tako da sam odustao.
Elem igrom slucaja kupio sam fiestu 1.4 tdci i auto me je odusevio najpre sa voznim karakteristikama ali i prostorom u tom segmentu.Jedino mi je bilo tesko da se priviknem na taj osecaj umrtvljenosti kad prebacujem iz prve u drugu, u poscetku je bio haos jer sam navikao da moj auto saltam na 2100 rpm ali to fiesti ne prija i prilagodio sam se pa mi to manje smeta ali bih svakako probao po prvi put da cipujem auto u nadi da ce taj momenat da nestane pa me zanima vase iskustvo u vezi toga posto vidim da je dosta ljudi cipovalo ovaj motor i da kazu da on to lako podnosi.Naravno ne trazim nista spektakularno obzirom da motor nema ni intercooler koji bi mu vrv dobro dosao ali eto cisto ako moze da se nadomesti to malo snage.

Avatar korisnika
FM III
Vremenski policajac
Poruka: 8117
Član foruma od: četvrtak, 9. dec. 2010. u 01:19h
Lokacija: Beograd-Skojevsko Naselje-Okolina Prokuplja

Re: Veliki pozdrav za sve clanove Ford kluba

Poruka od FM III » ponedeljak, 23. mar. 2020. u 20:48h

:dd1: na FCS!
Focus mk 3.5 1.5 TDCI 88 kW (120 ks) 2016. god. 2021-
Panter black Ford Mondeo MK3 2.0 TDDI 115KS 2002. 2010-2021
NE BRŽE OD ŽIVOTA!
(23:48:25) Iosis: njeeeh saću ja van iz ćenife pa za komp

Avatar korisnika
Lale
Domacin foruma
Domacin foruma
Poruka: 2756
Član foruma od: subota, 11. apr. 2009. u 20:22h
Lokacija: Kikinda

Re: Veliki pozdrav za sve clanove Ford kluba

Poruka od Lale » utorak, 24. mar. 2020. u 09:19h

Slika
Slika Slika

Zaključana

Povratak na „Predstavljanje članova“