Grand Motors banner
Auto otpad Sole banner Led Shop banner
Knežević Enterijer banner Faber auto delovi banner

Pomoć, S-max osvetljenje!

Ostalo što se tiče struje, prekidači, releji, instalacije...

Moderator: Dragomir

Odgovori
zez
Poruka: 269
Član foruma od: ponedeljak, 5. avg. 2019. u 15:38h
Lokacija: Cerak-Bgd

Pomoć, S-max osvetljenje!

Poruka od zez » nedelja, 12. jan. 2020. u 20:04h

Elem, počelo je da mi se gasi i pali pozadinsko svetlo na celoj tabli i kilometar sat.
Prekontrolisao sam sve osigurače i ošmirglao ih (uh gomila ih je i plus nezgodan položaj) pošto su bili crni koliko su oksidirali.
Međutim i dalje se pali i gasi samo sad su ti intervali duži tj kad se ugasi duže bude ugašeno i kad se upali bude duže ugaseno do sledećeg gašenja ili bolje reći gubitka kontakta!
Čitao sam na forumu da ume da bude prekidač i dimer međutim meni kad ga čuknem, pritisnem, mrdnem ne gubi kontakt al to nemora ništa da znači naravno.
Ima li neko neki predlog, šemu el instalacije i šemu prekidača da ga mostim deo po deo i na kraju ako ne budem uspeo ili nemao vremena od ovih mojih talibana a ima ih 3, preporuka za nekog električara? Po mogućstvu vidikovac i okolina jer nebi da idem negde dalje za kvar koji nemožeš da budeš siguran da je otklonjen do kraja pa da se vraćam 10 puta kod majstora!

Sent from my View using Tapatalk


zez
Poruka: 269
Član foruma od: ponedeljak, 5. avg. 2019. u 15:38h
Lokacija: Cerak-Bgd

Re: Pomoć, S-max osvetljenje!

Poruka od zez » petak, 6. mar. 2020. u 20:27h

REŠENO! Do kilometar sata je bio problem! Hladan lem takozvani, prvo sam za probu stavio drugi km-sat i sve je šljakalo ok. A onda je krenula jurnjava za nekim ko bi prelemio ili preduvao sat. Za divno čudo ovi serviseri mobilnih su gadljivi na pare pa sam posao odradio u rs čip tjuning, doduše malo su me farbali da su morali da menjaju i neki čip ili procesor i da zbog toga košta 5.000 al istini za volju odradili su posao i za sad sve radi. Doduše čini mi se da su kazaljku za temp i gorivo vratili malo više u minus pa mi nestoji gde je i bila al to će da isprave nadam se!
Sve ostalo ok!!

Sent from my View using Tapatalk


Odgovori

Povratak na „Instalacije“