Grand Motors banner
Auto otpad Sole banner Led Shop banner
Knežević Enterijer banner Faber auto delovi banner

Ford Ka - ugradnja multimedije

Playeri, zvučnici, pojačala, kondenzatori, povezivanja, instalacije...
Odgovori
Avatar korisnika
sneZ
Poruka: 5
Član foruma od: ponedeljak, 25. nov. 2019. u 08:09h

Ford Ka - ugradnja multimedije

Poruka od sneZ » ponedeljak, 14. sep. 2020. u 12:54h

Cao forumasi, imam jedno pitanjce vezano za ugradnju multimedije u Ford Ka (2007), sada imam ovakav fabricki radio
Slika

Da li neko ima iskustva sa tim, s obzirom da je maska preko radija malo cudnog oblika, verovatno bi moralo da se sece nesto lol
Nasla sam na tjubu kako je uradjeno https://www.youtube.com/watch?v=SQpLEnB0TAI i svidja mi se kako izgleda, naravno ja ne bih ostale stvari radila kao i ovaj iz klipa :D medjutim ne znam koliko bi kostalo to zadovoljstvo, ako neko ima iskustva molim za savet i preporuku.

Ugradila bih i parking kameru usput, videla sam na kupujem prodajem ima dosta povoljnih multimedija i kamera, to je koliko sam videla sve nesto kinesko sa Alija, pretpostavljam da i to moze da bude ok u nekom slucaju...

Nadam se da neko ima savet/preporuku gde raditi to i sl. :bravo:

Avatar korisnika
mbole
Poruka: 14443
Član foruma od: ponedeljak, 6. jun 2011. u 23:09h
Lokacija: Bataja

Re: Ford Ka - ugradnja multimedije

Poruka od mbole » ponedeljak, 14. sep. 2020. u 14:03h

Ne samo da se sece, nego i da se dodaju delovi, i to pretezno "unutrasnjice" koje se ne vide spolja.
Ima bas puno rada oko toga, i bojim se da bi kostalo bas pozamasno da ti to neko radi.
U DIY varijatni... sve je moguce... samo zavisi koliko imas znanja i volje da se zezas sa tim.

Obrati paznju na klipu, da su sada gornji deo konzole i maska radia izjedna. Lako je moguce da jednostavno nema dovoljno mesta po visini da se samo isece maska, to jest da bi ostalo pretanko uz gornju ivicu. Plus je pitanje kako izgleda unutra, tj gde su pregrade i ojacanja, gde ima mesta...
Mondeo, Mk2, 1998, 1.8TD, Ghia, naftarica je naravno karavan

Odgovori

Povratak na „Sound“