Grand Motors banner
Auto otpad Sole banner Led Shop banner
Knežević Enterijer banner Faber auto delovi banner

Zvucnici fiesta 2010 godiste

Playeri, zvučnici, pojačala, kondenzatori, povezivanja, instalacije...
Odgovori
WladaFiesta
Poruka: 14
Član foruma od: petak, 1. feb. 2019. u 12:30h
Lokacija: Beograd

Zvucnici fiesta 2010 godiste

Poruka od WladaFiesta » nedelja, 15. dec. 2019. u 17:26h

Zdravo ljudi,

od kada sam kupio fiestu imam problem sa zvucnicima jer su ja mislim svi probijeni i imam visak para pa bih hteo to da promenim, znaci u autu imam dva napred i dva tvitera na vratima i dva pozadi, ali kako da znam koje da kupim ? Da li ima neko na forumu ko se bavi time da oteram auto i da mi zameni to i kaze mi sta da kupim, jer ja se ne razumem u to niti znam nesto da cackam oko toga hahahaha

Avatar korisnika
Markedjani
Predsednik kluba
Predsednik kluba
Poruka: 21071
Član foruma od: petak, 10. okt. 2008. u 11:14h
Lokacija: Bg-Cerak

Re: Zvucnici fiesta 2010 godiste

Poruka od Markedjani » sreda, 18. dec. 2019. u 17:19h

Najprostija varijanta je da se kupe originalni Fordovi zvučnici polovni za tu Fiestu, pošto Fiesta (generalno Ford iz tih godina) koristi neku čudnu dimenziju i tu bez adaptera ne pašu klasični okrugli zvučnici od 165-170mm.

A što se tiče zamene zvučnika... ako im doneseš originalne zvučnike za tu Fiestu, promeniće ti bilo koji Fordov servis bez ikakvih problema. (pošto se u tom slučaju promena svodi na skidanje tapacira i odvrtanje 4 šrafa za zvučnike)

Probaj recimo da nabaviš originalne zvučnice kod sledećih osoba (samo im reci da ti trebaju zvučnici za Fiestu mk6 2010 godište)... Sole iz Mladenovca 0692244666, Robert iz Temerina 0628962372, Danko iz Zemuna 0642460046 i ima tu još raznoraznih brojeva ali oni mi prvi padaju na pamet da imaju takvu fiestu za delove.
Slika
Venetia Red, '81 Ford Taunus 1.3
Diamond White, '91 Ford Sierra 2.0 DOHC 4x4
Vozim besan auto od 1000 maraka!

Odgovori

Povratak na „Sound“