Grand Motors banner
Auto otpad Sole banner Led Shop banner
Knežević Enterijer banner Faber auto delovi banner

ford usb/mp3/sd-sdhc changer

Playeri, zvučnici, pojačala, kondenzatori, povezivanja, instalacije...
Avatar korisnika
sasa_f1
Poruka: 9905
Član foruma od: sreda, 4. maj 2011. u 23:32h
Lokacija: Beograd

Re: ford usb/mp3/sd-sdhc changer

Poruka od sasa_f1 » subota, 14. apr. 2012. u 13:44h

Stoji sve to...ali neko jednostavno ne gotivi da mu pola bude cd plejer a pola rupa, iliti blenda. Ja sam prvi hteo da menjam plejer zbog usb-a, zbog prikljucka za pojacalo,zbog svega, ali jednostavno kad promenis nije to to. Fabrika je fabrika, i mene lepse izgleda sa fabrickim CD plejerom. Tako da je ovo dobra i cini mi se povoljna stvar za ljude sa ovakvim stavom.

Avatar korisnika
BokiRS
Neizleciv
Neizleciv
Poruka: 4449
Član foruma od: petak, 10. okt. 2008. u 08:18h
Lokacija: Beograd

Re: ford usb/mp3/sd-sdhc changer

Poruka od BokiRS » subota, 14. apr. 2012. u 13:45h

Slazem se cika Bole ali jedini problem u toj varijanti su komande na volanu
Chip tuning za Ford-ove
viewtopic.php?f=94&t=19067

Avatar korisnika
sasa_f1
Poruka: 9905
Član foruma od: sreda, 4. maj 2011. u 23:32h
Lokacija: Beograd

Re: ford usb/mp3/sd-sdhc changer

Poruka od sasa_f1 » subota, 14. apr. 2012. u 14:07h

E da,i to sam zaboravio... Mada se da prevezati sa nekim plejerima, ali oni ne kostaju ovoliko koliko je Bole naveo za ove sto je on video.

Avatar korisnika
mbole
Poruka: 14492
Član foruma od: ponedeljak, 6. jun 2011. u 23:09h
Lokacija: Bataja

Re: ford usb/mp3/sd-sdhc changer

Poruka od mbole » subota, 14. apr. 2012. u 14:12h

Hmmm, da... komande na volanu. Ja ih nemam, pa nisam obracao paznju.
Vidim da pise da podrzavaju komande, ali nigde ne videh koje, kakve, sa cim je "kompaKtibilan"...
Mogao bi verovatno da se pazari nekakav adapter, al to je zavitlancija.
Mondeo, Mk2, 1998, 1.8TD, Ghia, naftarica je naravno karavan

Avatar korisnika
BokiRS
Neizleciv
Neizleciv
Poruka: 4449
Član foruma od: petak, 10. okt. 2008. u 08:18h
Lokacija: Beograd

Re: ford usb/mp3/sd-sdhc changer

Poruka od BokiRS » subota, 14. apr. 2012. u 14:25h

imaju da se kupe adapteri ali kostaju koliko i player i plus moraju da se traze preko interneta posto ih kod nas u velikoj vecini slucajeva nije moguce nabaviti.
Chip tuning za Ford-ove
viewtopic.php?f=94&t=19067

RS_cabrio
Ljubitelj životinja
Poruka: 3352
Član foruma od: sreda, 4. mar. 2009. u 17:59h
Lokacija: Beograd

Re: ford usb/mp3/sd-sdhc changer

Poruka od RS_cabrio » subota, 14. apr. 2012. u 16:44h

Ajd da se prikljucim mozda neko ima ideju. nemam USB na mom playeru a posto je u pitanju Alpine car mobile mlatimudija station(kako su to vec nazvali) napravljeno je da mozete da kacite module, npr zadnju kameru,navigaciju,bluetooth,USB... pa me interesuje dal neko zna gde bi kod nas mogao da nadjem modul da bi mogao da koristim USB. Dosadno je rezati diskove,pogotovo kad je u pitanju jedna il dve pesme sto je najcesce slucaj. U pitanju je http://www.crutchfield.com/S-TXFhuG7NYw ... -D105.html

Grafit
Poruka: 378
Član foruma od: četvrtak, 17. nov. 2011. u 21:02h
Lokacija: Republika Srpska, Banja Luka

Re: ford usb/mp3/sd-sdhc changer

Poruka od Grafit » subota, 14. apr. 2012. u 17:01h

mbole piše:Pre par dana odoh sa drugarom da njegovoj cerki pazarimo neotebook, i gledam u radnji (Comtrade u Uscu) LG-eve CD playere. Od 9.000 do 10.000 din, svi imaju USB prikljucak (ovaj od 10.000 dolazi sa USB-om od 4GB), cak svi snimaju sa radia ili CD-a na USB. DVD player, doduse sa relativno malim ekranom od 3" je oko 18.000. Meni se svidja kako izgledaju (nisu mnogo sareni). Tako da mislim da se jednostavno ne isplati zezanje sa ovim. 75$ plus tranport bar jedno 20 plus carina i PDV jos bar 20... ispadne skuplje. Ovako, nov player, u garanciji, blenda je reda 600-2000 din, prikacis i teraj. LG je sasvim pristojna firma (sve sto imam od njih nikada nije pravilo probleme).
Post je u smislu toga da je trenutno "najbolja" opcija vezano za uređaj iz teme, a za naše prostore.

Svakako da ima više opcija i mogućnosti, svako će se prikloniti opciji koja mu nekako odgovara.
Meni lično je zanimljiv i iskoristljiv uređaj, ali i precijenjen ( naročito sa naše tačke "gledišta" :) ). Mislim da sada ne bi trebalo da potpada pod carinjenje i oporezivanje, vrijednosna kvota je povećana.

Avatar korisnika
Ljubavnik1
Poruka: 337
Član foruma od: sreda, 21. mar. 2012. u 19:04h
Lokacija: Berlin

Re: ford usb/mp3/sd-sdhc changer

Poruka od Ljubavnik1 » subota, 14. apr. 2012. u 18:13h

sasa_f1 piše:Stoji sve to...ali neko jednostavno ne gotivi da mu pola bude cd plejer a pola rupa, iliti blenda. Ja sam prvi hteo da menjam plejer zbog usb-a, zbog prikljucka za pojacalo,zbog svega, ali jednostavno kad promenis nije to to. Fabrika je fabrika, i mene lepse izgleda sa fabrickim CD plejerom. Tako da je ovo dobra i cini mi se povoljna stvar za ljude sa ovakvim stavom.
mbole piše:Hmmm, da... komande na volanu. Ja ih nemam, pa nisam obracao paznju.
Vidim da pise da podrzavaju komande, ali nigde ne videh koje, kakve, sa cim je "kompaKtibilan"...
Mogao bi verovatno da se pazari nekakav adapter, al to je zavitlancija.
Upravo se o tome i radi...ima za male pare ovi dvd-playeri 1 din, ali to nije to, pogotovo ona ruzna blenda i rupa u tabli.... :bljak: E, sad jedina zamena da se nadje neki 2 din dvd payer, al to je opet pitanji da li moze, da li odgovaraju dzekovi ili kako vec :D Ako neko zna neki sajt na kome ima 2 din playeri, moze link na pp ili ovde thumbsuph
Samo par miliona ljudi imaju tu sreću da žive u Srbiji!!!.....Ostali nemaju tu sreću, ali imaju sve drugo!!!
Mišljenja su kao ekseri: što više udaramo po njima, to dublje prodiru.

Avatar korisnika
Ljubavnik1
Poruka: 337
Član foruma od: sreda, 21. mar. 2012. u 19:04h
Lokacija: Berlin

Re: ford usb/mp3/sd-sdhc changer

Poruka od Ljubavnik1 » subota, 14. apr. 2012. u 19:14h

Dakle ja sam pronasao odlicnu ponudu, sad sam zvao coveka i pricao sa njim 5 minuta...Radi se o uredjaima marke pionir ima 1 dini i 2 din ima i one kamere sto se kace na soferku i snimaju voznju... Mene konkretno zanima ovaj 2 din, on je preprodavac i prodaje na veliko, uredjaje donosi iz grcke...cena jednog uredjaja od 2 din je 230e a na vise znaci nas 2-3-4 200e, cena 1 din 60e, kamere 40e....Iskreno mislim da je ovo idealna ponuda, meni ne pada na pamet da dajem tipa 500-600e za ovakve uredjaje, ali ovo ebem li ga sta je...On insistira da se placa licno, znaci da se dodje kod njega, da se proveri uredjaj pa tek onda kes, stp je sigurno po meni. On je iz bg-a dorcel. Evo i neke slike:
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika

Sta mislite o ovome, ja sam za...ako hoce jos neko mogli bi da se dogovorimo pa da kupimo zajedno, dobijamo popust ?
Samo par miliona ljudi imaju tu sreću da žive u Srbiji!!!.....Ostali nemaju tu sreću, ali imaju sve drugo!!!
Mišljenja su kao ekseri: što više udaramo po njima, to dublje prodiru.

Avatar korisnika
BojanM
BOFH
BOFH
Poruka: 7123
Član foruma od: četvrtak, 5. avg. 2010. u 14:19h
Lokacija: Kladovo

Re: ford usb/mp3/sd-sdhc changer

Poruka od BojanM » subota, 14. apr. 2012. u 19:22h

Cena na stranu, ali ovaj 2DIN uređaj je klasičan Kung-Fu Kinez koji sa japanskim Pioneer-om teško da ima čak i rodbinske veze...
pozdrav, Bojan

Slika
Anybody going slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac... -- George Carlin

Avatar korisnika
milan_gt
Poruka: 11693
Član foruma od: subota, 17. jul 2010. u 17:43h
Lokacija: Uzice - Bela Zemlja

Re: ford usb/mp3/sd-sdhc changer

Poruka od milan_gt » subota, 14. apr. 2012. u 19:22h

mislim da smo vec pricali da ce ti biti dosta nisko i da ce ti menjac smetati..a vrlo verovatno neces moci lepo da ga uklopis jer se rupa od radia siri prema gore..

sent from white land..

RS_cabrio
Ljubitelj životinja
Poruka: 3352
Član foruma od: sreda, 4. mar. 2009. u 17:59h
Lokacija: Beograd

Re: ford usb/mp3/sd-sdhc changer

Poruka od RS_cabrio » subota, 14. apr. 2012. u 19:31h

Kakve su mu te kamere za 40 eur?

Avatar korisnika
Ljubavnik1
Poruka: 337
Član foruma od: sreda, 21. mar. 2012. u 19:04h
Lokacija: Berlin

Re: ford usb/mp3/sd-sdhc changer

Poruka od Ljubavnik1 » subota, 14. apr. 2012. u 19:48h

Naravno da nije pravi :bravo: , covek je rekao kopija, ali dobra kopija thumbsuph Ne znam vise ni sam sta da radim, al me ono sra.. od transmitera uzasno nervira, a da rezem cd svakih 5 dana ne ide :( a, i oni nasli skroz dole da postavljaju, bolje u patos da su stavili :)
@Milane znam da smo pricali, cekaj pa i onaj nas fabricki se siri na gore isto kao i ovaj, mislis da bi vireo u gornjem delu tj u sirini ?
kamera link: http://www.kupujemprodajem.com/Auto-kam ... id=5911797
Tu ima sve.
Samo par miliona ljudi imaju tu sreću da žive u Srbiji!!!.....Ostali nemaju tu sreću, ali imaju sve drugo!!!
Mišljenja su kao ekseri: što više udaramo po njima, to dublje prodiru.

Avatar korisnika
milan_gt
Poruka: 11693
Član foruma od: subota, 17. jul 2010. u 17:43h
Lokacija: Uzice - Bela Zemlja

Re: ford usb/mp3/sd-sdhc changer

Poruka od milan_gt » subota, 14. apr. 2012. u 20:10h

mora fiting na licu mesta pre placanja..

sent from white land..

Avatar korisnika
totti
Poruka: 8536
Član foruma od: ponedeljak, 1. nov. 2010. u 11:54h
Lokacija: Novi Beograd

Re: ford usb/mp3/sd-sdhc changer

Poruka od totti » subota, 14. apr. 2012. u 20:16h

Ko je bio u Grčkoj na moru ´90-ih godina, zna da su crnci nudili po plažama sve od Pioneer-a...
I šta znači dobra kopija? Ovom na kutiji čas piše 7 inča, čas 6.2 inča, čas je model 2162, čas 2362 :doh:
Slika

Avatar korisnika
Ljubavnik1
Poruka: 337
Član foruma od: sreda, 21. mar. 2012. u 19:04h
Lokacija: Berlin

Re: ford usb/mp3/sd-sdhc changer

Poruka od Ljubavnik1 » subota, 14. apr. 2012. u 20:23h

Mislim ja da ste vi svi u pravu...ebes kopije cin cun nja thumbsuph Odustao sam definitivno od toga, sad sam odgledao jedan klip i definitivno sam se odlucio za ovo, samo sto ja nemam takav radio nego je noviji model pise ford 6000cd... Preko koga bi mogao da narucim ovo ?
Samo par miliona ljudi imaju tu sreću da žive u Srbiji!!!.....Ostali nemaju tu sreću, ali imaju sve drugo!!!
Mišljenja su kao ekseri: što više udaramo po njima, to dublje prodiru.

RS_cabrio
Ljubitelj životinja
Poruka: 3352
Član foruma od: sreda, 4. mar. 2009. u 17:59h
Lokacija: Beograd

Re: ford usb/mp3/sd-sdhc changer

Poruka od RS_cabrio » subota, 14. apr. 2012. u 20:29h

Bojane, na sta lici nismak ako se kamera stavi u cosak,tamo negde gde je nalepnica?

Avatar korisnika
BojanM
BOFH
BOFH
Poruka: 7123
Član foruma od: četvrtak, 5. avg. 2010. u 14:19h
Lokacija: Kladovo

Re: ford usb/mp3/sd-sdhc changer

Poruka od BojanM » subota, 14. apr. 2012. u 20:33h

RS nisam nikada probao, imam osećaj da bi više hvatala unutrašnjost kola nego put, mada otkud znam.

@Ljubavnik1: poslaću ti link na PP da ne reklamiram firmu ovde... mada nije teško naći na google-u.
pozdrav, Bojan

Slika
Anybody going slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac... -- George Carlin

RS_cabrio
Ljubitelj životinja
Poruka: 3352
Član foruma od: sreda, 4. mar. 2009. u 17:59h
Lokacija: Beograd

Re: ford usb/mp3/sd-sdhc changer

Poruka od RS_cabrio » subota, 14. apr. 2012. u 20:41h

Jel te mrzi da probas? neko manje napadno mesto da manje smeta. Imam navigaciju. Alternativa je da kupujem drugu navigaciju onu u retrovizoru,ali je to mnogo zezanje bezveze

Avatar korisnika
Ljubavnik1
Poruka: 337
Član foruma od: sreda, 21. mar. 2012. u 19:04h
Lokacija: Berlin

Re: ford usb/mp3/sd-sdhc changer

Poruka od Ljubavnik1 » subota, 14. apr. 2012. u 21:24h

@Ljubavnik1: poslaću ti link na PP da ne reklamiram firmu ovde... mada nije teško naći na google-u.[/quote]

Ladno nisam ni znao da ovo ima da se poruci kod nas...jeste da je cena malo jaca, ali u sustini isto dodje...Hvala Bojane thumbsuph
Samo par miliona ljudi imaju tu sreću da žive u Srbiji!!!.....Ostali nemaju tu sreću, ali imaju sve drugo!!!
Mišljenja su kao ekseri: što više udaramo po njima, to dublje prodiru.

Avatar korisnika
BojanM
BOFH
BOFH
Poruka: 7123
Član foruma od: četvrtak, 5. avg. 2010. u 14:19h
Lokacija: Kladovo

Re: ford usb/mp3/sd-sdhc changer

Poruka od BojanM » subota, 14. apr. 2012. u 21:39h

No frks thumbsuph

@RS Cabrio: Pa ne mrzi me, samo kad krenem negde da ne zaboravim kamericu... ;)
pozdrav, Bojan

Slika
Anybody going slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac... -- George Carlin

RS_cabrio
Ljubitelj životinja
Poruka: 3352
Član foruma od: sreda, 4. mar. 2009. u 17:59h
Lokacija: Beograd

Re: ford usb/mp3/sd-sdhc changer

Poruka od RS_cabrio » subota, 14. apr. 2012. u 21:51h

idealan si za test.identicno vozilo.mada evo pisem iz kola ne bih znao gde da ga namestim iskreno.daj neku ideju.navigacija mi zauzima centralno mesto

Avatar korisnika
BojanM
BOFH
BOFH
Poruka: 7123
Član foruma od: četvrtak, 5. avg. 2010. u 14:19h
Lokacija: Kladovo

Re: ford usb/mp3/sd-sdhc changer

Poruka od BojanM » subota, 14. apr. 2012. u 22:23h

Sinovac, pa ja ti već rekoh da ja kameru smestim obično u gornji desni ćošak šoferke... dakle u vrhu iznad nalepnice. Možda smeta jedino suvozaču, ali retko kada vozim nekoga. :) Sasvim se lepo vidi snimak, ne smeta ništa (dođe u liniju sa A stubom pa ne zaklanja pogled...) ... šta bi više :D
pozdrav, Bojan

Slika
Anybody going slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac... -- George Carlin

Avatar korisnika
milan_gt
Poruka: 11693
Član foruma od: subota, 17. jul 2010. u 17:43h
Lokacija: Uzice - Bela Zemlja

Re: ford usb/mp3/sd-sdhc changer

Poruka od milan_gt » subota, 14. apr. 2012. u 22:27h

ne smeta sve dok ne pocnes jos jedan krov da pakujes :)

sent from white land..

RS_cabrio
Ljubitelj životinja
Poruka: 3352
Član foruma od: sreda, 4. mar. 2009. u 17:59h
Lokacija: Beograd

Re: ford usb/mp3/sd-sdhc changer

Poruka od RS_cabrio » subota, 14. apr. 2012. u 23:25h

e prevideo sam to, znas da ne slusam pazljivo vrlo cesto.Ajd onda laksa varijanta uslikaj samo dok stoji kamera. Gde si smotao kabl? Ja i na tom stubu imam instrumente, mozda bi bilo natrpano.

Odgovori

Povratak na „Sound“