Grand Motors banner
Auto otpad Sole banner Led Shop banner
Knežević Enterijer banner Faber auto delovi banner

Computer Service Center (Popust za sve clanove)

Sve informacije o radu kluba možete potražiti ovde.
Odgovori
palamudin
Poruka: 26
Član foruma od: subota, 11. okt. 2008. u 15:55h
Lokacija: Beograd

Computer Service Center (Popust za sve clanove)

Poruka od palamudin » subota, 12. sep. 2009. u 16:34h

E ovako, posto nisam aktivan na forumu ama ich zadnjih 5-6 meseci (maltene od osnivanja :) ) a PRVI sam bio da se za clanove omogucje popusti gde god mozhe...
Ovim putem vas obavashtavam (poshto otvaram servis i prodaju rachunara) da SVI clanovi FordClub Serbia foruma imaju pravo na kupovinu racunarske opreme za +5% od nabavne cene u koju cje imati uvid :)

Realno kada se malo saberem od troshkova otvaranja i adaptacije prostora mocji cu da ponudim i odlozheno placjanje i poklone.. za sada samo popust (to je ekvivalent 10% popusta u maloprodajnim radnjama)
Postoje i neke dodatne pogodnosti vezane za placjanje al to na PM.

Sto se tiche servisnih usluga svi chlanovi imaju popust od 50% na sve usluge (ukjuchujucji i dolazak na kucjnu adresu i odvozhenje/dovozhenje rachunara)

Neke priblizhnije informacije mocji cjete da dobijete na web sajtu (koji josh nije upovan, bicje obaveshtenje kada bude, narednih 10dana verovatno) ....


Eto, najmanje sto mogu da uchinim za zajednicu koja mi je pomogla kad je trebalo :)..... pritom moja sierra i dalje radi kako valja :)


Ako administratori smatraju da ovo treba da bude obaveshtenje u nekoj drugoj formi ili na drugom mestu da stoji, slobodno pomerajte i preformulishite kako mislite da treba... poenta je sledecja
Popust 50% na serviserske usluge (rachunari ne Ford :D )
Popust (odokativno) 10% na racunarske komponente...

Pozdrav...

Avatar korisnika
Iosis
VIP
Poruka: 8399
Član foruma od: sreda, 28. jan. 2009. u 20:44h
Lokacija: Doboj

Re: Kompjuteri

Poruka od Iosis » subota, 12. sep. 2009. u 17:50h

Svaka cast!
Totally addicted to Ford!
The name Iosis is a Greek word meaning "the process by which a base metal becomes gold".
Boris88 piše:Ja se brinem sto mi auto truli a decko predstavlja sedista :lele: i sakloni :P

Avatar korisnika
Dusan64
Poruka: 5283
Član foruma od: ponedeljak, 23. feb. 2009. u 19:52h

Re: Kompjuteri

Poruka od Dusan64 » subota, 12. sep. 2009. u 17:50h

A ja bas u fazi kupovine novog kompa... :D

Pa daj da vidim neku ponudu,mozda si skup,pa dzabe popust! :D :D

palamudin
Poruka: 26
Član foruma od: subota, 11. okt. 2008. u 15:55h
Lokacija: Beograd

Re: Kompjuteri

Poruka od palamudin » subota, 12. sep. 2009. u 18:01h

nemerem biti skup kad kupujesh s uvidom u nabavne cene :)
reci cifru dokle idesh pa da ti sklapam konfiguraciju ili mozda imash vecj neshto na umu.... za koje potrebe, kucjna, gamerska, malo vamo malo tamo, HTPC :) ima kombinacija do sutra ...
primer.
procesor PhenomII x4 920 kod mene 12486
kod najjeftinije konkurencije i to preko IT-sveta 12903 (i to ako rachunaju evro 93.5 a ne 99.2 kao sto dobavljachi racunaju...)


znachi chistih 450 djunti razlika ili ti 5 E a ako placjash u evrima tek onda ima pogodnosti, jer ne moram da se jebavam sa njihovim bezobraznim kalkulacijama evra (kao sto rekoh cene ga 99.2 sto je abnormalno) vecj kupujem za evre a tada ovaj isti procesor koshta 11769 cisto da vidite razliku u ceni... i tako je za vecjinu komponenti ;)
Rezime
za evre 11769.219
za dinare 12486
Konkurencija 12903 (best case scenario)

Naravno ako ne mogu da nabavim po ceni koja je nizha od konkurencije sigurno cju vas uputiti tamo di se mozhe uzeti jeftinije (ili cju ja uzeti da se ne cimate) ..... cheerz :D

Naravno na sve pazarene uredjaje imate garanciju dobavljacha od onoliko godina koliko zaista daju a ne one Deskove fore gde je sve godinu dana u garanciji (mada ih razumem a i mozhe im se :( )
Poslednja izmena: palamudin, na dan subota, 12. sep. 2009. u 18:34h. Ukupno izmenjeno 2 puta.

Avatar korisnika
peca
VIP
Poruka: 2470
Član foruma od: petak, 10. okt. 2008. u 15:10h
Lokacija: Beograd - Mirijevo
Kontakt:

Re: Kompjuteri

Poruka od peca » subota, 12. sep. 2009. u 18:25h

Nisam znao da smo kolege ;) ...

Pa znash kako kazu, nek je sa srecu ;) ...
milan_gt piše:ja gledam auto kao celinu i najbolja i najteza stvar je postici da ima ono nesto a da ne mozes uperiti prstom na to nesto..a to je dosta teze uraditi nego zamazati felne u neku drecucu boju..
ssf01 piše:skontao sam... da moze covek bi cipovao i vedrana da bolje koristi dzoger :D
ssf01 piše:Auuu am cu sutra brisat ov femunkdd e probud uf

palamudin
Poruka: 26
Član foruma od: subota, 11. okt. 2008. u 15:55h
Lokacija: Beograd

Re: Kompjuteri

Poruka od palamudin » subota, 12. sep. 2009. u 18:33h

fala.... bicje party kad svechano otvorim servis... inache lokacija je krunska 19A

Avatar korisnika
Dusan64
Poruka: 5283
Član foruma od: ponedeljak, 23. feb. 2009. u 19:52h

Re: Kompjuteri

Poruka od Dusan64 » subota, 12. sep. 2009. u 18:37h

Pogledaj na ITsvetu Gerilu,ponuda Gigatrona.. Tako nesto bih ja uzeo. Znaci dobar procesor sa dosta rama,velikim hardom,i pristojnom grafickom... I voleo bih monitor za te pare,smucilo mi se da buljim u CRT...

Evo da se ne cimas da trazis...

355 €Gigatron : GERILA
Kućište Midi Tower 400W
Matična ploča Asus AM2+ M2N68-AM SE2
Procesor AMD Phenom X3 8650 2.3GHz
Hard disk 400GB SATA300 7200 rpm
Optički uređaj DVDRW
RAM memorija 4GB DDR2 800MHz
Monitor Acer 19” Wide HD
Grafička karta nVidia 9500GT 1GB HDMI

A Peco od tebe popust?!

Avatar korisnika
911s [SK]
old-and-rare Fords fan
Poruka: 11519
Član foruma od: petak, 10. okt. 2008. u 10:33h
Lokacija: Beograd

Re: Kompjuteri

Poruka od 911s [SK] » subota, 12. sep. 2009. u 18:46h

Pohvalno, pohvalno, nema šta!!! :)
Everything we do, it's driven by you!
Ford weist den Weg.

"When it comes to defining Ford models, never say "never"! Somewhere, somehow, there was usually an exception to prove the rules..." Graham Robson
Van piše: ...за све те буђаве фордове

Avatar korisnika
Turbo Force
Rostilj majstor
Poruka: 386
Član foruma od: sreda, 15. okt. 2008. u 16:14h
Lokacija: Beograd/Vozdovac

Re: Kompjuteri

Poruka od Turbo Force » subota, 12. sep. 2009. u 19:53h

Ja sam skorije planirao da zamenim ovaj stari komp za neku atom-ion platformu koja ce raditi 24h mada ovi core i5 procesori iz intela me sve vise vuku na greh( da potrosim pare).

palamudin
Poruka: 26
Član foruma od: subota, 11. okt. 2008. u 15:55h
Lokacija: Beograd

Re: Kompjuteri

Poruka od palamudin » subota, 12. sep. 2009. u 20:07h

ja uvek preporuchujem novu platformu, evo imam nesrecjnika pored nogu (klijentov rachunar) crkla plocha 939 chipset... mozh da sedne i da plache jer nema ni polovno valjano a kamoli novo :(

Daklem u ovom trenutku i5/i7 za bogate am3 za siromashne...
Za 500E mozhe da se napravi rachunar koji cje raditi bez kompleksa narednih 2-3 godine 4jezgra gtx250 graficka 4gbrama plocha koja prima am2/am3 ili chisto am3 (al onda mora dd3) kako god...
Ko daje 350 vredi da se istegne makar do 450... ako ne onda se pravi kompromis... Ili zver od zastarelih komponenti ili srednjak nove platforme pa upgrade kada vreme dozvoli.. meni u makini kuca q6600 na x38 platformi i gtx260... staro a jako ko zver... (pritom ovaj gtx260 je razocharenje teshko)


Da ne ostane neodgovoreno... to iz gigatrona ima razloga zashto je jeftino (kod mene 20-30E manje koshta sve to)... sve (sem procesora koji su novi) je zastarela tehnologija... pobogu uvaljuju Nforce630 chipset za AMD :-| to je odavno prohujalo :)

Avatar korisnika
Dusan64
Poruka: 5283
Član foruma od: ponedeljak, 23. feb. 2009. u 19:52h

Re: Kompjuteri

Poruka od Dusan64 » subota, 12. sep. 2009. u 20:18h

Razumem da je ploca raspala,a i cena joj je takva.. Ali za te pare mislim da je sasvim solidan komp,vise da dajem necu,treba para i za neki motor za onog mog jadnog eskorta... :D

A sta je osim ploce zastarelo? Memorija ko memorija,graficka je ok,procesor je dobar..

Ako za te pare imas nesto bolje pisi ti slobodno.. :D

Inace i meni je riknula ploca,zato i kupujem novi,jadnicak je odradio svoje.. Mada je poprilicno cudno crkla. Nekad jednostavno nije hteo da se upali,kliknem dugme nista,ostavim ga malo on se upali i radi normalno ceo dan... A nekad nece,pa nece...

palamudin
Poruka: 26
Član foruma od: subota, 11. okt. 2008. u 15:55h
Lokacija: Beograd

Re: Kompjuteri

Poruka od palamudin » subota, 12. sep. 2009. u 20:38h

Grafickoj karti te kategorije APSOLUTNO nishta ne znachi 1gb rama :) bolje uzmi jachu s' manje memorije nego ovo.... a sem sto je plocha losha (u osnovi kochi racunar u samom startu, to je ko da si reko nema veze shto je dizel motor... izgleda ko RS :) ) u osnovi to je pristojan rachunar ... ako te tako neshto interesuje za 370E mozhes dobiti takav rachunar i fullHD monitor od 21.5 inchi.... ili za 320-330 takvu makinu iz gigatrona ali sa AMD chipsetom i ATI grafickom pa da rade zajedno u crossfire rezhimu... time cjesh dobiti vishe za manje..

Avatar korisnika
Dusan64
Poruka: 5283
Član foruma od: ponedeljak, 23. feb. 2009. u 19:52h

Re: Kompjuteri

Poruka od Dusan64 » subota, 12. sep. 2009. u 23:39h

Kad sam bio mladji i zanimao sam se za te stvari..ali sad... U cemu da rade? :D

Kako bre ne znaci,zar ne rece vise za manje? Ortak jedan ima 9500GT 512MB i ludacki radi graficka,ne znam da li postoji nesto sto nije igrao sa svim maximumima mogucim...

Poslusao bih ja tebe,ali ne mogu bas da biram,gledao sam da sklapam komp i otprilike mi ispadne ista ova cifra samo bez monitora,ne znam kako,ali tako je...

Reci ti meni jel si poceo sa radom,da svratim ja ovih dana,da popricamo ko ljudi?

I moram da te pitam za garanciju..?

Avatar korisnika
peca
VIP
Poruka: 2470
Član foruma od: petak, 10. okt. 2008. u 15:10h
Lokacija: Beograd - Mirijevo
Kontakt:

Re: Kompjuteri

Poruka od peca » subota, 12. sep. 2009. u 23:47h

Mislim da ti je bolje da pazarish neshto na intelovoj platformi, jer su se njihove platforme, bar u mom iskustvu pokazale jedno5x bolje od amd-a ;) ...

Nije nepoznato da quad amd radi kao dual - core intel ;) ...

A razlika u ceni nije drasticna ;) ...

P.s. kad ja otvorim servis, bice i tu popusta ;) ...
Poslednja izmena: peca, na dan sreda, 25. nov. 2009. u 17:17h. Ukupno izmenjeno 1 put.
milan_gt piše:ja gledam auto kao celinu i najbolja i najteza stvar je postici da ima ono nesto a da ne mozes uperiti prstom na to nesto..a to je dosta teze uraditi nego zamazati felne u neku drecucu boju..
ssf01 piše:skontao sam... da moze covek bi cipovao i vedrana da bolje koristi dzoger :D
ssf01 piše:Auuu am cu sutra brisat ov femunkdd e probud uf

Avatar korisnika
Dusan64
Poruka: 5283
Član foruma od: ponedeljak, 23. feb. 2009. u 19:52h

Re: Kompjuteri

Poruka od Dusan64 » nedelja, 13. sep. 2009. u 00:05h

Secam se dana kad sam imao AMD Athlon 1.8Ghz 32bit... To je bila zver,mislim da je cak bio brzi i od Intel-a 2.8Ghz 64bit koji mi je u racunaru koji je izdahnuo..
Jeste da mi pored Athlona nije bila potrebna grejalica u sobi i da je na kraju i izgoreo,ali zato dok je radio radio je... I zato bih se vratio Amd-u,ali kao sto kazem prestao sam da pratim te stvari i sad stvarno ne znam sta je bolje..
Nekako mi Amd ima lepse ime... Phenom... :D lol

Inace otvoren sam za sve predloge..

palamudin
Poruka: 26
Član foruma od: subota, 11. okt. 2008. u 15:55h
Lokacija: Beograd

Re: Kompjuteri

Poruka od palamudin » nedelja, 13. sep. 2009. u 02:18h

Amd jeste slabiji od Intela, nema zbora, mana mu je skupocja. Amd se priblizhio preformansama sa novim phenomII procesorom koji zaista radi daleko brzhe od starih modela.

Sto se garancije tiche, naravno da postoji i to uvoznichka garancija (nedo bog da prestanem sa radom i dalje imash pokrivenost garancijom i to kod uvoznika koji ne mozhe da vrda :) )

Realno kao sto ti rekoh ta graficka je sminka, 9600 je tata za nju a posto uzimash AMD platformu imaj na umu da su ATI i AMD sada isto, zasto bi uzimao Nforce podlogu i grafiku za rad sa konkurentskim brendom... Necje to nikakav problem da pravi (bozhe sacuvaj) ali necjesh iskoristi pun potencijal, Novi phenomi i atloni su koncepcijski dizajnirani da rade u saglasju sa crossfire kartama. Kupovinom 4670 ili slicne karte stichesh mogucjnost da uposlish integrisanu graficku kartu na plochi (koje su sada maltene standard) zarad postizanja boljih preformansi. Probao te govorim sa sigurnoschju... (pritom 4650 i 4670 su bolje karte od 9500 koja je 8600 u drugom ruhu). Recimo jedan 3850 cje raditi BUKVALNO duplo brzhe od te karte a mozhe da se nadje za iste pare...

Moje licno misljenje je da ako pravish kompromis sa novcem idesh na platformu koju mozhes da nadogradish a ne da se zakopash u pesak sada i da bacish racunar za 3 godine. Daklem ako je AMD pravac idi AM3 ako je Intel pravac idi na i5. Sto se tiche sedenja i dogovora, javi se na PP ili na mob (koji si dobio na PP pa da diskutujemo, sve karte su na stolu)

Pozdrav...

Edit: Samo da napomenem to je stari Phenom x3 koji si nikako ne mozhe porediti sa novim modelima, i tu stoji konkretna preporuka kolege a to je da to radi sporije od Intela .... Posebno shto vecjina programa nije optimizovana za rad sa 3 jezgra pa koristi samo 2 :) ....

palamudin
Poruka: 26
Član foruma od: subota, 11. okt. 2008. u 15:55h
Lokacija: Beograd

Re: Kompjuteri

Poruka od palamudin » četvrtak, 1. okt. 2009. u 14:56h

Edit....

Avatar korisnika
FiestaRS
VIP
Poruka: 4298
Član foruma od: subota, 11. okt. 2008. u 17:57h
Lokacija: Novi Sad
Kontakt:

Re: Kompjuteri

Poruka od FiestaRS » petak, 2. okt. 2009. u 18:46h

Daj ime radnje! pa da pomerimo u temu (obaveshtenja)
Slika

palamudin
Poruka: 26
Član foruma od: subota, 11. okt. 2008. u 15:55h
Lokacija: Beograd

Re: Kompjuteri

Poruka od palamudin » petak, 2. okt. 2009. u 23:23h

Computer Service Center je ime firme, ali chekam papirologiju, zavlache me neshto sa PIB-om mater im $%bem....
Inache sajt cje biti ovih dana podignut, hteo sam da ispishem mailove i kontakt al setih se robota pa sam zato izeditovao post, nije mi do spama odmah na pozhetku 8)

Odgovori

Povratak na „Obaveštenja“