Grand Motors banner
Auto otpad Sole banner Led Shop banner
Knežević Enterijer banner Faber auto delovi banner

Majstor za BRC gas u Novom Sad-u

LPG, TNG, plin, AutoGas.
Odgovori
Avatar korisnika
Wizard
Poruka: 17
Član foruma od: sreda, 30. jan. 2019. u 18:09h
Lokacija: Petrovaradin
Kontakt:

Majstor za BRC gas u Novom Sad-u

Poruka od Wizard » utorak, 25. maj 2021. u 09:48h

Puno pozdrava svima. Imam pitanje:
Da li ima majstora za BRC gas u pitanju je "FABRICKI" ugradjen gas?
Treba mi majstor koji mi nece reci da treba sve promenim uklucujuci i bocu koja je stavljena pre dve godine.
Servis DORA u Bele njive oce samo da menja sve bez i da pogleda bilo šta. thumbsdownh
Remember my child, without innocence the cross is only iron. Hope is only an illusion, and Ocean Soul's nothing but a name... :beer:

Avatar korisnika
van
VIP
Poruka: 8992
Član foruma od: petak, 10. okt. 2008. u 09:33h
Lokacija: Пао с' Марса

Re: Majstor za BRC gas u Novom Sad-u

Poruka od van » utorak, 25. maj 2021. u 10:03h

Већина аутомобила користе STAG плинске рачунаре и дизне и компоненете различитих произвођача HANA , WALTEK , ... . Разлог ? Па јефтиније је и доступније . Рачунар , дизне и испаривач су неки 200-250 евра , цена великог сервиса м није 100 дуката . Ја сам прешао 150 000 , са једно равизио системе због лошег плина , у виду новог испаривача и дизни и 150 евра . 150 евра , на 150 000 км , мислим да је добар однос трошкова одржавања и пређених км
Постоје сигурно разлози зашто тај BRC није популаран . Ја могу да кажем само искуство мог пријатеља са осмаком волвоом . Скуп , и зеза .
Отишао код Бабића , овај му уградио за дупло мање пара и ауто је радио како треба .

Avatar korisnika
Wizard
Poruka: 17
Član foruma od: sreda, 30. jan. 2019. u 18:09h
Lokacija: Petrovaradin
Kontakt:

Re: Majstor za BRC gas u Novom Sad-u

Poruka od Wizard » utorak, 25. maj 2021. u 12:42h

Moj BRC radi 11 godina nakucao je 135000 km. Sad je pocelo da se oseti razlika u snazi izmedju hladnog motora i toplog, snaga mu je manja kad je motor posteno zagrejan inace ranije nije postojala razlika isto je isao i na gas i na benzin. Tako da nemam razloga da menjam ceo sistem zbog jednog dotrajalog dela. Mislim nije iphone ili macbook da ga bacim kad mu ogrebem plastiku vec Ford. STAG imamo u sluzbenim kolima i ne vozimo ga na gas jel je kilav do zla boga. Takav je od prvog dana, svi majstori kazu da dobro radi i da je to tako kod njih. Ali sve u svemu treba mi majstor koji ce prvo pogledati pa reci treba to i to da se menja a, ne odmah pre i nego sto im doteram kola da mi kazu treba sve to iscupati i staviti novo. Ode ovo u offtopic
Remember my child, without innocence the cross is only iron. Hope is only an illusion, and Ocean Soul's nothing but a name... :beer:

Avatar korisnika
dule0911

 
Poruka: 13582
Član foruma od: utorak, 17. feb. 2009. u 03:07h
Lokacija: Thun - Leštane

Re: Majstor za BRC gas u Novom Sad-u

Poruka od dule0911 » utorak, 25. maj 2021. u 13:02h

Ne znam kakvi su, ali su mi blizu pa cesto prolazim pored njih, zato sam zapamtio:
http://www.brc.rs/
https://goo.gl/maps/82EjtjqnM4sYmY5T8

Znam da ti nisu blizu ali eto, mozda da pozoves i pitas da li imaju predstavnike u NS.
Fiesta!!

Avatar korisnika
Wizard
Poruka: 17
Član foruma od: sreda, 30. jan. 2019. u 18:09h
Lokacija: Petrovaradin
Kontakt:

Re: Majstor za BRC gas u Novom Sad-u

Poruka od Wizard » utorak, 25. maj 2021. u 13:12h

Hvala, znao sam da postoji i BG-u samo nisam mogao da se setim gde su. Imacu ih u vidu ako ne uspem da resim ovde u NS-u.
Remember my child, without innocence the cross is only iron. Hope is only an illusion, and Ocean Soul's nothing but a name... :beer:

Avatar korisnika
911s [SK]
old-and-rare Fords fan
Poruka: 11519
Član foruma od: petak, 10. okt. 2008. u 10:33h
Lokacija: Beograd

Re: Majstor za BRC gas u Novom Sad-u

Poruka od 911s [SK] » utorak, 25. maj 2021. u 13:35h

Licenca za BRC dijagnostiku košta preskupo i samo nekoliko servisa je ima, što je dovelo do monopolizacije i preskupih cena usluga i delova.
Inače ugradnja BRC sistema je par desetina % skuplja od npr AC Stag ili Lovato, ali su zbog gore pomenutog monopola delovi za servis skuplji i do nekoliko stotina %.
Inače je super sistem ali je jedina mana servisna mreža kod nas.
Everything we do, it's driven by you!
Ford weist den Weg.

"When it comes to defining Ford models, never say "never"! Somewhere, somehow, there was usually an exception to prove the rules..." Graham Robson
Van piše: ...за све те буђаве фордове

Avatar korisnika
van
VIP
Poruka: 8992
Član foruma od: petak, 10. okt. 2008. u 09:33h
Lokacija: Пао с' Марса

Re: Majstor za BRC gas u Novom Sad-u

Poruka od van » sreda, 26. maj 2021. u 09:02h

Пре 10ак година , мени су у том BRC сервису у Лештанима тражили близу 800-900 евра за уградњу гаса на зетеку , а уградио сам за 500 код Бабића . Обашка какав је СТАГ систем ,да ли је лош или није , мање је битно , више је битно да је Влада Бабић супер тип , да ће решити све проблеме одмах , ако је то физички могуће и ако нема неких делова за замену често него само чачка мапу и штелује неће ни да наплати . Тада 1000 дин за част решава моје моралне дилеме .
То да ти неко среди проблем ефикасно и па самим тим и релативно јефтино , вреди више него чињеница колико је квалитетан или добар систем. .

Avatar korisnika
Enio

 
Poruka: 1048
Član foruma od: nedelja, 5. okt. 2014. u 09:11h
Lokacija: Temerin

Re: Majstor za BRC gas u Novom Sad-u

Poruka od Enio » četvrtak, 27. maj 2021. u 20:17h

NOVI SAD,  AKMC021, Petefi Šandora 169,  021/506-854, 063/521-346

On je ovlašteni serviser za BRC u NS-u. Ja kod njega servisiranje fiestu koja isto ima tvornički plin. Dečko je skroz korektan

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

This is just a dream, for now:
Novi Mezimac 2.0 A8 "V"

Slika

Odgovori

Povratak na „AutoGas sistemi“