Grand Motors banner
Auto otpad Sole banner Led Shop banner
Knežević Enterijer banner Faber auto delovi banner

gasenje auta cim se da gas za kretanje, mondeo 2008, dizel

Odeljak za mehaničke kvarove.
Pravila foruma
Svako pitanje koje traži rešenje problema, a koje ne sadrži u naslovu teme: model auta, godinu proizvodnje,tip ubrizgavanja, zapreminu i snagu motora, biće obrisano bez opomene. U poruci napisati kratak i sažet problem.

Moderator: Dragomir

Odgovori
nikolabio
Poruka: 3
Član foruma od: utorak, 20. apr. 2021. u 20:52h

gasenje auta cim se da gas za kretanje, mondeo 2008, dizel

Poruka od nikolabio » utorak, 20. apr. 2021. u 21:02h

zdravo, nov sam clan na forumu. isao sam kod mnogih majstora u okolini bg i nisam resio problem. vozim forda mondea, dizel 2008. auto je u fenomenalnom stanju, osim problema koji me muci skoro dve godine. auto pali fenomenalno, bez verglanja, ali cim se ubaci u prvu i da gas, hoce da se ugasi. i tako nekoliko outa, dok se ne ugreje i posle moze da se vozi. zna da se ugasi u voznji i zakljuca mi volan i moram brzo da upalim, da ne bih napravio nesto. problem je bio pre 2 ili 3 god, kad je sipan dozel, iz kante koja je ocigledno imala prljavstinu i pokvarila aito skroz. rezervoar je morao da se vadi i cisti i menjane si dve dizne, revulator protoka goriva itd. da li se nekom desavalo ovo i da li zna sta je u oitanju i kako da se resi? auto bih prodao jer sam, izgubio sve zivce, ali ne mogu dok ne resim problem. pomagajte.

Avatar korisnika
ljuba power
Poruka: 2612
Član foruma od: nedelja, 11. mar. 2018. u 13:20h
Lokacija: Novi Sad
Kontakt:

Re: gasenje auta cim se da gas za kretanje, mondeo 2008, dizel

Poruka od ljuba power » utorak, 20. apr. 2021. u 21:15h

očigledno je problem u dovodu goriva ili zadanom pritisku goriva.treba proveriti sve, vezano za dovod goriva, pritisak,...verovatno si menjao filter nafte ali nije naodmet opet proveriti kvalitet i prohodnost istog.ja bih krenuo odatle i sa dobrom dijagnostikom to se rešava za dan.koji motor je u pitanju

Avatar korisnika
FM III
Vremenski policajac
Poruka: 8140
Član foruma od: četvrtak, 9. dec. 2010. u 01:19h
Lokacija: Beograd-Skojevsko Naselje-Okolina Prokuplja

Re: gasenje auta cim se da gas za kretanje, mondeo 2008, dizel

Poruka od FM III » sreda, 21. apr. 2021. u 09:08h

Da li si možda bio u RSD Ford servis u Pinosavi ili Ford servis Vukašinović u Surčinu, oni su najbolji u BG.
Focus mk 3.5 1.5 TDCI 88 kW (120 ks) 2016. god. 2021-
Panter black Ford Mondeo MK3 2.0 TDDI 115KS 2002. 2010-2021
NE BRŽE OD ŽIVOTA!
(23:48:25) Iosis: njeeeh saću ja van iz ćenife pa za komp

Odgovori

Povratak na „Kvarovi i popravke“