Grand Motors banner
Auto otpad Sole banner Led Shop banner
Knežević Enterijer banner Faber auto delovi banner

fokus mk2 enterijer

Ovde dobijate savete za kupovinu Forda... koji Ford,do koliko para,vredi li taj auto itd itd.
Odgovori
Avatar korisnika
dados
Poruka: 675
Član foruma od: subota, 18. feb. 2012. u 13:10h
Kontakt:

fokus mk2 enterijer

Poruka od dados » subota, 16. apr. 2016. u 09:31h

pozdrav.. posto sam i dalje u kupovini koja se malo otegla zbog privatnih problema... nastavljam dalje kupovinu :) medjutim obisao sam par modela i par placeva u Subotici.. medjutim izgleda necu imati budzet za restajling model .. jer kako mi se cini drze dosta cenu i za modele 2008 godiste i da je u ok stanju traze po 6000 evra.. a iskreno ne bi da dajem toliki novac za auto star 8 godina :( ili ja mozda imam pogresno misljenje .. tako da verovatno da ce pasti ne restajling model ... e sad ovi modeli sto sam ja gledao vecina ih nema sony ozvucenje i nema multifunkcijski volan.. i kod svih zadnji podizaci stakla su na rucku .. pa eto ako moze samo par saveta i misljenja i

1.) koliko je bitno to sony ozvucenje.. moram da priznam da lepse izgleda ali koilko je kvalitetnije u odnosu na obicno.. i da li mogu sam ili servis da zameni ako hocu sony ili mozda neko drugo.. posto vidim da ima i neko travel ...
2.) da li je skupa investicija ubaciti multifunkcijski volan umesto obicnog
3.) sto se tice grejaca sedista, parking senzora itd.. to je kako mi se cini skoro ne moguce naci :( nesto od toga mogu i da ubacim a nesto od toga i nije mi toliko bitno .. ali eto smo ako moze neki predlog sta od opreme je op vama "pod obaezno" :)
3.) i samo da zakljucim da li vredi zaista restajling model toliko.. koliko je on bolji u odnosu na model pre tog restajlinga ako iskljucimo izgled i promena dizajna.. koliko je bolji sto se tice kvaliteta, voznih karakteristika i opreme, muzike.. jer kako vidim kod njega nema opcija sony ozvucenje ili gresim?

Avatar korisnika
macaneli
VIP
Poruka: 9654
Član foruma od: petak, 10. okt. 2008. u 23:52h
Lokacija: sremska mitrovica - Genova

Re: fokus mk2 enterijer

Poruka od macaneli » subota, 16. apr. 2016. u 10:22h

1)jako,sony dolazi sa 8 zvucnika ne papirnih i malim pojacalom
mozes i sam naknadno ubaciti sve samo kosta
2)kupis volan i ubacis,sport volan ss 3 kraka nema nista,4kraki volan ima tempomat ostale dugmice
3)senzore mogu i kineski rade posao odlicno
4) ima sony samo je drugaciji oblik
ima se,moze se - nema se,mora se....

I'm gonna go build my own forum, with blackjack and hookers. In fact, forget the forum ! Ah, screw the whole thing

I ja sam vodio u Dascaru :-)®

zvanicni zastupnik za eonon za jugoistocni deo evrope i balkan :-)

Avatar korisnika
dados
Poruka: 675
Član foruma od: subota, 18. feb. 2012. u 13:10h
Kontakt:

Re: fokus mk2 enterijer

Poruka od dados » subota, 16. apr. 2016. u 14:08h

@macaneli super.. hvala puno.. onda cu pokusati da nadjem sa sony ozvucenjem ako uspem.. iskreno gledao sam i sad malo tu travel opciju ali sony mi je lepsi.. znaci za tempomat volan treba da ima 4 kraka? ako kojim slucajem uzmem model koji ima volan sa 3 kraka, onda ne mogu uzimati drugi voln.. odnosno nije mi jasno da li tempomat zavisi samo od volana? izvinjavam se ako pitam gluposti.. slabije se razumem u mehaniku :(

Za senzore sam definitivno odlucio da cu ugraditi ako kojim slucajem ne bude ih bilo ... ali otom potom.. sad moram naci bar solidan model pa da ga kupujem vec se ova moja kupovina malo otegla...

Avatar korisnika
macaneli
VIP
Poruka: 9654
Član foruma od: petak, 10. okt. 2008. u 23:52h
Lokacija: sremska mitrovica - Genova

Re: fokus mk2 enterijer

Poruka od macaneli » subota, 16. apr. 2016. u 15:40h

ima opcija ugradnje i ja 3kraki volan
uzme se iz kine rucica za komande za radio na koje su ugradjene komande tempomata (kod mene je tako) i sve funkcionise
ima se,moze se - nema se,mora se....

I'm gonna go build my own forum, with blackjack and hookers. In fact, forget the forum ! Ah, screw the whole thing

I ja sam vodio u Dascaru :-)®

zvanicni zastupnik za eonon za jugoistocni deo evrope i balkan :-)

Avatar korisnika
dados
Poruka: 675
Član foruma od: subota, 18. feb. 2012. u 13:10h
Kontakt:

Re: fokus mk2 enterijer

Poruka od dados » subota, 16. apr. 2016. u 18:28h

e pa super.. hvala puno na odgovoru :)

Odgovori

Povratak na „Koji Ford da kupim“