Grand Motors banner
Auto otpad Sole banner Led Shop banner
Knežević Enterijer banner Faber auto delovi banner

FF mk2.5, malo čudna kombinacija

Ovde dobijate savete za kupovinu Forda... koji Ford,do koliko para,vredi li taj auto itd itd.
Odgovori
Avatar korisnika
tika
Poruka: 286
Član foruma od: utorak, 23. dec. 2014. u 13:23h
Lokacija: Šumadija

FF mk2.5, malo čudna kombinacija

Poruka od tika » utorak, 23. dec. 2014. u 13:43h

Može biti da nisam dovoljno upućen ali do sada nisam čuo da je Ti-VCT motor ugrađivan u Focus mk2.5? Pitam zbog toga što planiram da kupim auto pa sam naišao na ovog Fokusa. Izgleda da ima motor 1.6b Ti-VCT pa mi nije jasno otkud ta kombinacija?

Drugo, kako vam se uopšte čini ovaj primerak?
Da li je cena preterana jer od dodatne opreme ima samo tempomat? Ni boja mi se ne sviđa. Nema ni alu felne i td.
Da li ima da se kupi samo maska za radio-CD uređaj i gde u principu najjeftinije ima da se kupi kompletan uređaj. Gledao sam na aliexpress, ali tamo su svi DVD, sa navigacijom i td. i koštaju oko 400 dolara. Ne treba mi niti DVD, niti navigacija. Voleo bih običan radio-CD uređaj, ili samo masku, boja nije bitna.
Nešto mi se čini ni da zazor oko desnog fara nije dobar.

Da li je neko već gledao ovaj auto? Ako niko nije, kako vam izgleda i koliko najviše da ponudim za njega ako se budem odlučio na kupovinu?
Pošto servis za Ti-VCT i šta je najveći problem na motoru?

Avatar korisnika
macaneli
VIP
Poruka: 9633
Član foruma od: petak, 10. okt. 2008. u 23:52h
Lokacija: sremska mitrovica - Genova

Re: FF mk2.5, malo čudna kombinacija

Poruka od macaneli » utorak, 23. dec. 2014. u 14:21h

za vise informacija ti se isplati da se registrujes na http://www.ford-klub.hr/ ili http://www.ford-focus-klub.com/ oni ih dosta voze i poznaju ih
ima se,moze se - nema se,mora se....

I'm gonna go build my own forum, with blackjack and hookers. In fact, forget the forum ! Ah, screw the whole thing

I ja sam vodio u Dascaru :-)®

zvanicni zastupnik za eonon za jugoistocni deo evrope i balkan :-)

Odgovori

Povratak na „Koji Ford da kupim“