Grand Motors banner
Auto otpad Sole banner Led Shop banner
Knežević Enterijer banner Faber auto delovi banner

Pomoc pri kupovini:ford eskort dizel 1.6 1989g

Ovde dobijate savete za kupovinu Forda... koji Ford,do koliko para,vredi li taj auto itd itd.
Odgovori
Avatar korisnika
stanisicp
Poruka: 223
Član foruma od: subota, 23. mar. 2013. u 02:14h
Lokacija: tri lepe

Pomoc pri kupovini:ford eskort dizel 1.6 1989g

Poruka od stanisicp » petak, 20. jun 2014. u 13:07h

postovanje ako sam promasio podforum posaljite mi pp gde da napisem ovu temu .posto sam prodao punta zainteresovao sam se za ovog forda moj komsija ga prodaje uradio ga je komplet i motor i limariju . zanima me potrosnja kakav je za odrzavanje itd... i koja mu je realna cena? unapred hvala na informacijama .opet napominjem ako je tema ne ne odgovarajucem mestu kazite mi na pp gde da stavim drugu a ovu obrisite
ej ti mala jesi l za seks oral? onda upadaj u moj jugo koral

Avatar korisnika
dule0911

 
Poruka: 13582
Član foruma od: utorak, 17. feb. 2009. u 03:07h
Lokacija: Thun - Leštane

Re: Pomoc pri kupovini:ford eskort dizel 1.6 1989g

Poruka od dule0911 » petak, 20. jun 2014. u 13:12h

Premesteno gde treba.

To je vec dosta star auto da bi se pricalo o nekoj realnoj ceni i vrednosti, kao i o stanju, kao i o tome sta to znaci da je uradjena limarija i motor...
Motor kao motor je veoma izdrzljiv i zilav, filter mu je tako pozicioniran da ne podnosi zimi gorivo koje nema dobre aditive tj koje se zgusne, jeftin za odrzavanje, slab i trom za tu karoseriju, generalno mali potrosac, u gradu ce trositi oko 6L, manje ako si lak na gasu, na otvorenom mozes da spustis i na 4L.
Fiesta!!

Avatar korisnika
stanisicp
Poruka: 223
Član foruma od: subota, 23. mar. 2013. u 02:14h
Lokacija: tri lepe

Re: Pomoc pri kupovini:ford eskort dizel 1.6 1989g

Poruka od stanisicp » petak, 20. jun 2014. u 13:20h

hvala ;) vidi sto se generalne tice to potpisujem da je extra odradjeno sve (800eu ga kostalo) jer znam ko je radio.radio ju je moj drugi komsija sto je ucio zanat od mog pokojnog dede i koji nama odrzava aute. e sad kontao sam da ga vozikam tuda po gradu dok nesto ne naleti drugo pa bi ovoga prodao.cisto da imam da se svrckam po gradu sa necim.audi mi je velik za grad a i trosi jebes ga hahahaha mrgreen hvala ti na ovim informacijama u svakom slucaju a ja cu javiti sta sam uradio :) ako neko oce da mi kaze jos informacija pristajem na svakakav podatak ;) zaboravio sam da kazem dok je bio onaj najveci sneg i minus dok mu nije bio auto sredjen palio mu je isto veoma solidno mogu vam reci nego taj auto je prevukao dosta robe posto covek ima trafiku i sad ima stila i prodaje ovoga
ej ti mala jesi l za seks oral? onda upadaj u moj jugo koral

Avatar korisnika
stanisicp
Poruka: 223
Član foruma od: subota, 23. mar. 2013. u 02:14h
Lokacija: tri lepe

Re: Pomoc pri kupovini:ford eskort dizel 1.6 1989g

Poruka od stanisicp » sreda, 16. mar. 2016. u 14:02h

lock ovde.
ej ti mala jesi l za seks oral? onda upadaj u moj jugo koral

Odgovori

Povratak na „Koji Ford da kupim“