Grand Motors banner
Auto otpad Sole banner Led Shop banner
Knežević Enterijer banner Faber auto delovi banner

Molim savjet za kupovinu Fusiona

Ovde dobijate savete za kupovinu Forda... koji Ford,do koliko para,vredi li taj auto itd itd.
Odgovori
sasaborg
Poruka: 3
Član foruma od: sreda, 7. maj 2014. u 20:55h

Molim savjet za kupovinu Fusiona

Poruka od sasaborg » sreda, 7. maj 2014. u 21:05h

pozdrav

Odlučio sam se na kupovinu Fusiona, treba mi malo povišen auto koji će , pored 95% gradske i međugradske , moći podnijeti i malo planinarenja. Volio bih da čujem komentare ponosnih vlasnika istog.

Dosad me je odbijalo to što nema odmorište za nogu, ali čini mi se da ga je moguće ugraditi? Takođe su me savjetovali da Fusion nije dobro podešen za visioke vozače (191cm)? Ali meni se i dalje sviđa ;) Sjeo sam 5min u njega i čini se ok.

Uglavnom, trenutno lomim između ova dva modela pa bih molio za komentare iskusnijih
http://kiamotorsbih.pik.ba/artikal/1239 ... 67-000-km/
http://www.pik.ba/artikal/10979045/ford-fusion/

Ovaj sa plinom mi je malo sumnjiv, udaren je, plin je ugrađen prošle godine a već ga prodaju, u pitanju je auto-salon... Kako se uopšte pokazao plin kod ovih 1.4 motora?
Ovaj zelenkasti se čini ok, samo nema klimu, koja mi i ne treba ali kasnija prodajna vrijednost (za cca 5 god) je upitna.

Hvala unaprijed za sve dobronamjerne komentare.

Avatar korisnika
Vladan
Poruka: 1529
Član foruma od: nedelja, 9. okt. 2011. u 14:06h
Lokacija: Beograd; Ford Fusion 1.4TDCi 2006

Re: Molim savjet za kupovinu Fusiona

Poruka od Vladan » četvrtak, 8. maj 2014. u 00:34h

Ja vozim dizel, tako da nemam pojma o tim motorima, niti o plinu. To sto je malo viši, to ti je da se bez brige popnes na trotoar i prodjes seoskim neasfaltiranim putem sa kolotrazima, ali nikako nije za off road. Ja nisam od visih, jedva 185, i nisam primetio da mi nesto nije podeseno, a i kako bih kad je sve podesivo.

Malo su presla ta dva, za svoje godiste, 6-7 hiljada godisnje. Mada, ko zna odakle su i kako stigli, ili kako su vozeni ako su iz BiH i kakve su tamo relacije.
Sto se tice cene, mislim da je ok. Ja mog, 2006, sa 90000, 1.4TDCi, izgrebanog i ulubljenog sa parkinga, ne bih dao za te pare, ni priblizno.
Sa druge strane, verovatno imas i Focusa 2002-3, za te pare.

Mozda i BMW?

E,da, sta ce ti auto bez klime?

sasaborg
Poruka: 3
Član foruma od: sreda, 7. maj 2014. u 20:55h

Re: Molim savjet za kupovinu Fusiona

Poruka od sasaborg » četvrtak, 8. maj 2014. u 02:03h

Ma ne pomišljam na off-road, samo na povremen bad-road :) Necu se iživljavati, samo da se može "prejahati" pokoja vododerina koja se pojavljuje na planinskim putevima.
Klima je ok, ali mi definitivno nije neophodna.

Navodno su oba kupljena u BiH i imaju sa servisne knjige.

Odgovori

Povratak na „Koji Ford da kupim“