Grand Motors banner
Auto otpad Sole banner Led Shop banner
Knežević Enterijer banner Faber auto delovi banner

mondeo mk3 1.8 duratec 92 kW

Nakon što predstavite sebe, predstavite naravno i vašeg ljubimca.
Avatar korisnika
dule0911

 
Poruka: 13583
Član foruma od: utorak, 17. feb. 2009. u 03:07h
Lokacija: Thun - Leštane

Re: mondeo mk3 1.8 duratec 92 kW

Poruka od dule0911 » četvrtak, 9. jun 2011. u 19:07h

Ja cu samo reci da ga teram vec 20k km sa znacima da zamajac umire, tek u zadnje vreme je poceo malo vise da trese u leru i kad ga palim malo vise, a udarci na papucici su isti kao i prvi put kad sam ih osetio :)
U prevodu, pazim da ga uvek palim i gasim sa stisnutim kvacilom i da nemam nagle startove, jer time usporavam njegovo dalje propadanje tj odlazem zamenu zbog nedostatka "vremena" :ozid:
Fiesta!!

goroganovic
Poruka: 13
Član foruma od: petak, 20. maj 2011. u 15:41h

Re: mondeo mk3 1.8 duratec 92 kW

Poruka od goroganovic » subota, 6. avg. 2011. u 16:59h

Pozdrav drugari,
po povratku sa nezaboravnog letovanja iz Grcke, javio mi se jedan problem? Prilikom dodavanja gasa (poseno na uzbrdicama auto je poceo da se gusi i da slabo vuce, u 4 i 5 brzini preko 3000 rpm ni da mrdne, posle toga bilo je sve gore i gore. s obzirom da se to desilo u makedoniji tamo sam ostao nekoliko dana, do "otklanjanja kvara". zamenio sam korpu, lamelu i neku pumpu (zamajac nisam menjao), stavio nove delove proizvodjaca SACHS. nastavim putovanje, sve bude ok, prodjem nekih 500km od tada bez problema, srecan sto je sve u redu, kad eto danas istog problema opet... samo nece uzbrdo a i po ravnom slabo, (na leru prima gas normalno). (i sve bi mi lako bilo da imam neki fordov servis u blizini, ali na zalost najblizi je 170 km)
e sada vas molim drugari da mi kazete vase misljenje o mom problemu, preporuku ili savet.

Jesa
Poruka: 2
Član foruma od: nedelja, 7. apr. 2013. u 23:44h
Lokacija: Bgd
Kontakt:

Re: mondeo mk3 1.8 duratec 92 kW

Poruka od Jesa » ponedeljak, 8. apr. 2013. u 07:28h

i šta bi na kraju?

Odgovori

Povratak na „Automobili članova“