Grand Motors banner
Auto otpad Sole banner Led Shop banner
Knežević Enterijer banner Faber auto delovi banner

Evo i moj ljubimac by zexster

Nakon što predstavite sebe, predstavite naravno i vašeg ljubimca.
Odgovori
Avatar korisnika
zexster
Poruka: 9
Član foruma od: nedelja, 24. apr. 2016. u 21:56h

Evo i moj ljubimac by zexster

Poruka od zexster » nedelja, 24. apr. 2016. u 23:43h

Da ga predstavim ... Ford Fiesta 1.3 (1996) jedino sam tablicu "preuredio" u foto-shopu

Slika
Poslednja izmena: zexster, na dan ponedeljak, 25. apr. 2016. u 00:05h. Ukupno izmenjeno 2 puta.
If It Works - Don't Fix It

:beer:

S' Postovanjem - Zex

Avatar korisnika
FM III
Vremenski policajac
Poruka: 8117
Član foruma od: četvrtak, 9. dec. 2010. u 01:19h
Lokacija: Beograd-Skojevsko Naselje-Okolina Prokuplja

Re: Evo i moj ljubimac

Poruka od FM III » ponedeljak, 25. apr. 2016. u 00:10h

Focus mk 3.5 1.5 TDCI 88 kW (120 ks) 2016. god. 2021-
Panter black Ford Mondeo MK3 2.0 TDDI 115KS 2002. 2010-2021
NE BRŽE OD ŽIVOTA!
(23:48:25) Iosis: njeeeh saću ja van iz ćenife pa za komp

Avatar korisnika
zexster
Poruka: 9
Član foruma od: nedelja, 24. apr. 2016. u 21:56h

Re: Evo i moj ljubimac

Poruka od zexster » ponedeljak, 25. apr. 2016. u 00:14h

Uspeo sam ...Hvala ! Jos profilnu sliku da postavim nekako ...
If It Works - Don't Fix It

:beer:

S' Postovanjem - Zex

Avatar korisnika
FM III
Vremenski policajac
Poruka: 8117
Član foruma od: četvrtak, 9. dec. 2010. u 01:19h
Lokacija: Beograd-Skojevsko Naselje-Okolina Prokuplja

Re: Evo i moj ljubimac

Poruka od FM III » ponedeljak, 25. apr. 2016. u 00:27h

Idi gore levo na Korisnički kontrol panel, pa idi na karticu profil, pa uredi avatar, tu ti sve piše šta i kako ;)
Focus mk 3.5 1.5 TDCI 88 kW (120 ks) 2016. god. 2021-
Panter black Ford Mondeo MK3 2.0 TDDI 115KS 2002. 2010-2021
NE BRŽE OD ŽIVOTA!
(23:48:25) Iosis: njeeeh saću ja van iz ćenife pa za komp

Avatar korisnika
macanoti
Poruka: 10
Član foruma od: subota, 16. apr. 2016. u 20:41h
Lokacija: Beograd, Zvevdara

Re: Evo i moj ljubimac

Poruka od macanoti » ponedeljak, 25. apr. 2016. u 15:49h

Na prvi pogled mi se ucinilo da je moja tema, skoro isto se zove :)

Lep autic. Nabaci jos po koju sliku i daj neke detalje o njemu.

Avatar korisnika
Lale
Domacin foruma
Domacin foruma
Poruka: 2756
Član foruma od: subota, 11. apr. 2009. u 20:22h
Lokacija: Kikinda

Re: Evo i moj ljubimac

Poruka od Lale » ponedeljak, 25. apr. 2016. u 20:49h

Zgodna Fiestica.
Slika Slika

Avatar korisnika
zexster
Poruka: 9
Član foruma od: nedelja, 24. apr. 2016. u 21:56h

Re: Evo i moj ljubimac by zexster

Poruka od zexster » utorak, 26. apr. 2016. u 00:57h

Stavicu za vikend jos slikica ...
If It Works - Don't Fix It

:beer:

S' Postovanjem - Zex

Avatar korisnika
zexster
Poruka: 9
Član foruma od: nedelja, 24. apr. 2016. u 21:56h

Re: Evo i moj ljubimac by zexster

Poruka od zexster » sreda, 4. maj 2016. u 02:18h

Evo jos nekih podataka o mojoj fiesti

Ovo je moj prvi auto, inace da ga nisam kupio, i dalje bih putovao motorom (APN4) na posao i zimi i leti, tamo + nazad = 26 km i tako 8 godina. Sad osetim kolena da me bole. Posto je moj kum prodavao fiestu, odlucio sam da dignem kredit i kupim ga posto sam znao kako ga je odrzavao i da je sve sto je morao da menja od delova stavljao novo. Kad ga je on kupio, radio je limariju, tektirao ga i sve sto nije bilo dobro, izmenjao je na njemu. Inace da ovaj auto nisam kupio, znajuci sebe, nikad nebih imao auto
U njemu sve funkcionise, lampice, prekidaci, preklopnici, ventilacija i motori za svetla rade ali izgleda da su im mehanizmi u kvaru. Malo jede ulja ali ide fino (vuce,ubrzava), nije ljenj, dosta je tih, malo shishti motor kad otvorim haubnu posto mu step motor neradi kako treba al barem nedize gas i negasi se, moj kum ga je tako vozio 7 god. i sad ja, taj step motor mu je majstor resio na jednostavan nacin (objasnio sam u temi LER MOTOR GASA na ovom forumu), u kabini se necuje to sistanje, kad je hladan i kad ga palim, pali iz prve ali zbog step motora malo trese i zvuci kao dizelas ali mu dam mali gas i kad se zagreje radi ko singerica, prede. Kum kaze da i zimi kad po 5 dana stoji u garazi, upali iz prve, lepo lezi u krivinama bar se meni tako cini jer nemam mnogo vozackog iskustva sa autima, posto su nasi putevi "dobri" preko zakrpa na asfaltu fino prelazi, neoseti se truckanje, nije tvrd auto nego kao na talasima. Lepo se prebacuju brzine i rikverc, kocnica je osetljiva a i rucna dobro hvata tako da je malo teze krenuti pod rucnom napred ili nazad. Nebo je odlepljeno, verovatno zbog dubinskog pranja to najcesce bude ali ne visi strasno nisko, sredicu ga kad bude toplije. Kad neko vislji sedne napred i podesi sediste za njegova kolena i nazad ostaje dosta mesta, jedino je malo nezgodno uci u njega na zadnje sediste posto se sediste nepomera dovoljno napred, tako je fabricki. Uvezen je iz nemacke, imam i neku knjizicu od njega, i neke papire od servisa u nemackoj, i knjizicu za upotrebu (te papire, nisam slikao). Motor mu je endura-e 1,3 (1,299) benzinac, nema gas, 4 cilindra, 50ps/37kw, 5 + R brzine, troje vrata, nazad ima levu maglinku u sklopu svetla (fara) prednje maglinke nema al sam mu ja stavio umesto njih reflektujuce trake, i nazad sam zalepio crvene na branik, stavio sam mu led-ove dole na vrata, u gepek i kao stop svetlo gore na zadnje staklo. Policu nazad sam morao ojacati jer je bila "upala" u sredini i izbusio sam je za zvucnike. Ima zadnji grejac stakla, Prednju resetku tj masku u braniku sam ja pravio od starih televizora (meni i neizgleda tako lose), posto je kumu otpala kada je nocu istrcao ispred njega ker kojeg je udario, nije primetio da je otpala. Ima dve rupe ispod bocnih zmigavaca al to imam zakazano kod majstora da mi to sredi, relativno je zdrava limarija od dole, jos stoji tektan, motor nije cist, od ulja je, trebam zameniti dihtung poklopca ventila i dole kod menjaca malo masno ali nista ozbiljno, samo sipaj i voziiiiiii, trebam mu uzeti presvlake za sedista i instrument tablu sa drugog forda koja ima obrtomer jer zelim da ga imam. Iznutra ga jos nisam prao, nije bas cist (cekam toplije dane) a i ove gume ispod nogu da poizbacujem i da mi ostanu njegove tepih patosnice njegove originalne, samo sam ga malo usisao ... Neznam sta jos reci o njemu ...

Sve ovo mozete da vidite na slikama. Koliko je presao i to se vidi mada je verovatno treci ili cetvrti put okrenuo kilometrazu iz pocetka, neznam ...

SlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlika

To bi bilo to ... ;)
If It Works - Don't Fix It

:beer:

S' Postovanjem - Zex

Avatar korisnika
Aca06

 
Poruka: 2994
Član foruma od: sreda, 22. apr. 2009. u 11:57h
Lokacija: Surčin

Re: Evo i moj ljubimac by zexster

Poruka od Aca06 » sreda, 4. maj 2016. u 13:38h

Evo nama jos jedne Fiestice na forumu. Lep auto i da te dobo sluzi. Ja sam tastu uzeo istu ovakvu samo je boja teget. Mozes da je vidis u temi Dedina fiesta samo moram ponovo da popstavim slike jer su izbrisane :'( .
Uzivaj u voznji. :jeeej:
Taunus 1.3 Tc1 1974
Taunus 1.6 Tc2 1979
Orion 1.6 1986
Sierra 1.8Td Mk2 1989
Mondeo Mk2 1996 2.0i
Mondeo Mk3 2001 2.0i 107kW
Focus Mk1 2004 1.8 TDCi 74 kW restail
Fokus Mk2 2006 1.6 74 kW
Fusion 2006 1.4 TDCi aktuelan
Fokus MK2.5 2008 1.8 TDCI 85kW aktuelan
Fokus mk1 ST170 aktuelan

Avatar korisnika
Vlada pop
Poruka: 900
Član foruma od: subota, 30. apr. 2016. u 00:26h

Re: Evo i moj ljubimac by zexster

Poruka od Vlada pop » sreda, 4. maj 2016. u 15:48h

Lepa Fiesta,u zdravlju da je vozis...
Focus 1.8 TDCi 74 kW 2004 karavan

Avatar korisnika
zexster
Poruka: 9
Član foruma od: nedelja, 24. apr. 2016. u 21:56h

Re: Evo i moj ljubimac by zexster

Poruka od zexster » sreda, 11. maj 2016. u 00:22h

Hvala na lepim zeljama, nadam se da ce tako i da bude, jos malo pa je vozim na popravku limarije da se zakrpi a uterao sam prvu hiljadarku msm mojih 1.000 km ...

Pozdrav svima ...
If It Works - Don't Fix It

:beer:

S' Postovanjem - Zex

Odgovori

Povratak na „Automobili članova“