Grand Motors banner
Auto otpad Sole banner Led Shop banner
Knežević Enterijer banner Faber auto delovi banner

Novi Fordici !

Nakon što predstavite sebe, predstavite naravno i vašeg ljubimca.
fordst
Poruka: 204
Član foruma od: ponedeljak, 29. nov. 2010. u 16:35h
Lokacija: Skopje-Makedonija

Re: Novi Fordici !

Poruka od fordst » petak, 6. nov. 2015. u 12:06h

Hvala na odgovor @ Dule i Bosko.
Danas sam bio do prestavnistvo forda da se raspitam oko "akciske" Kuge i nije mi se dopalo sto nema aluminiumski bandasi,nema automatska klima,moze da bude samo bela boja,nema grejaci u sedista kao kod tvog modela i jos puno toga nema... Motor je 2.0 tdci sa 150hp to je jedino kao sto treba. Cena je 20k eu.Bosko ako si Kugu kupio po ovu cenu (Sa tom opremom) svaka ti cast na kupovini,posto kod nas za 20k moze se uzeti sa gotovo nista od opreme.

Avatar korisnika
bossko77
Poruka: 1379
Član foruma od: petak, 13. feb. 2009. u 01:44h
Lokacija: MYH3E

Re: Novi Fordici !

Poruka od bossko77 » petak, 6. nov. 2015. u 15:21h

Nema na cemu...izgleda da sam pogodio kad je bilo dobro kupiti Kugu, njena regularna cena u tom momentu je bila 28.600 eura.
Moguce da je na cenu vozila uticala i kupovina jos jednog.
Uvek vozila koja su na lageru su jevtinija nego iz kataloga...
SlikaSlikaSlikaSlika

zilliens
Poruka: 16
Član foruma od: četvrtak, 27. nov. 2014. u 11:24h

Re: Novi Fordici !

Poruka od zilliens » subota, 14. nov. 2015. u 01:07h

Obicno su teze i vece felne losiji izbor za auto, osim naravno kad je estetika u pitanju. Nesto kao i vece zenske grudi, dobre su svima, osim za zenu, valjda.

Avatar korisnika
bossko77
Poruka: 1379
Član foruma od: petak, 13. feb. 2009. u 01:44h
Lokacija: MYH3E

Re: Novi Fordici !

Poruka od bossko77 » subota, 21. nov. 2015. u 20:07h

Ako si mislio na moju promenu felna...nisam nista osetio da smeta kolima cak sta vise auto mi je primetno udobniji...

Elem...juce sam se po prvi put zaputio van grada sa Kugom.
Sto se tice potrosnje ovakva je situacija( nek u obzir udje pun gepek stvari dvoje odraslih i 3je dece)
Na autoputu tempomat na 140km/h potrosnja 7l...kad sam sišao sa autoputa...potrosnja je naravno pala...zatim kad sam se popeo na Kopaonik i pogledao prosecna potrosnja se vratila na 7l...sto znaci u povratku ce biti bar 0.5l manje...iskreno ja sam zadovoljan

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
SlikaSlikaSlikaSlika

Odgovori

Povratak na „Automobili članova“