Grand Motors banner
Auto otpad Sole banner Led Shop banner
Knežević Enterijer banner Faber auto delovi banner

Kupovina Ford Fusion

Nakon što predstavite sebe, predstavite naravno i vašeg ljubimca.
Odgovori
varicak
Poruka: 79
Član foruma od: nedelja, 16. maj 2010. u 15:47h
Lokacija: Vojvodina

Kupovina Ford Fusion

Poruka od varicak » četvrtak, 20. nov. 2014. u 15:49h

Zdravo svima po drugi put sa moje strane. Izgleda da ja bez Forda, teško da mogu :) . U februaru ove godine, prodao moju Fiestu i prešao u drugi tabor. No, obzirom da nam je nova mašina malo nezgodna za grad u planu mi je kupovina auta za lepšu polovinu. Prvenstvena namena bi bila za motanje po gradu i razvoz dece. Uz to trebalo bi da ima i povišen klirens jer imam vikendicu do koje ne postoji asfaltni put. Da se razumemo, tamo ne idemo zimi i kad je neka kaljuga, pa mi ne treba 4x4 ili tako nešto, nego jednostavno put je grbav i sa dosta rupa, pa ne želim da ostanem bez auspuha ili nečeg još goreg. Sada opušteno gore idem nekom prastarom Ladom Samarom, čisto da dočaram kvalitet puta. Uz sve to najviše bih voleo kombinaciju benzin+plin i nemam nameru da ga održavam u ovlašćenim servisima. I na kraju ono najteže, sve to da može da se nađe za nekih max 3k EUR.

Kad sma sve sabrao i oduzeo, izbor je nekako pao na Ford Fusion. Idealnih je dimenzija i malo povišen, taman koliko treba. Pročitao sam sve teme na forumu, ali bih voleo nekako to sve da sumiram na jednom mestu. Najviše me interesuju neke mane i slabe tačke ovog auta. Pošto mi je budžet prilično ograničen, u obzir dolaze samo automobili koji su stariji od 10 godina i u glavnom su svi iz uvoza, ko zna kakvog porekla. Zbog toga me zanima na šta bih najviše trebalo da obratim pažnju i kavi kvarovi popravke bi mogli da me očekuju.

Hvala svima u napred.

Odgovori

Povratak na „Automobili članova“