Grand Motors banner
Auto otpad Sole banner Led Shop banner
Knežević Enterijer banner Faber auto delovi banner

Atest plina

LPG, TNG, plin, AutoGas.
Avatar korisnika
Reppa
Poruka: 978
Član foruma od: sreda, 20. okt. 2010. u 20:03h
Lokacija: Temerin
Kontakt:

Re: Atest plina

Poruka od Reppa » petak, 5. apr. 2013. u 16:25h

Mi u IVECO sanitetu(2001god) nemamo ni prednje pojaseve,još nikad nismo platili kaznu zbog toga.
http://www.polovniautomobili.com/reppa

Samo par miliona ljudi imaju tu sreću da žive u Srbiji!!!.....Ostali nemaju tu sreću, ali imaju sve drugo!!!

DubiozniKolektivac
Poruka: 139
Član foruma od: nedelja, 9. dec. 2012. u 19:44h
Lokacija: Kragujevac

Re: Atest plina

Poruka od DubiozniKolektivac » petak, 5. apr. 2013. u 23:08h

Ostavih dannas autoda zamene bocu htedoh onu "tocak" al sam na kraju odustao nesto mi se ne ostaje bez rezervnog tocka,a da ga stavljam u gepek necu pa sam izvadio staru bocu od 60l i stavio onu od 32l i konacno bar malo oslobodio gepek,moze da stane bass bubanj :rotfl: i ona je kostala 45e,multi ventil sa elektromagnetnim otvaranjem/zatvaranjem 45e ostalo je da vidi majstor dal ce da stavlja "koritasti" ili teleskopski drzac to je 10e,i crevo za vebtilaciju mora da ide u patos ne moze da ide sa strane tj u blatobran ono ima duzinu pa nece da ga menjaju i za ruke ueima 10e,mada ima 15min posla samo bocu da zameni,a rekose mi da autpmobili sa lambda sondom moraju da imaju neki analizator izduvnih gasova,tako da ako pozivi Ford narednih 5 godina koliko je prodzuzen atest u medjuvremenu dobija seqvent koji inace kosta 430e neki AC.Onda uz auto od predhodnog vlasnika nisam dobio uverenje o atestu vec samo potvrdu,a posto je radjen atest '05 pa jos u INN "VInca" i njima sam uplatio 15e da poslaju kopiju tog uverenja,reatest kosta 6000din,zakazan 11 i sve u svemu ova registracija izadje 320e :lele: necu da racunam ostalo sredjivanje mimio plina sto je sigurno do sad izaslo oko 300e tako da je do sada eskort izasao preko 2 soma,a bio bih srecan kad bih izvukao 1500 da ga prodam,al ajde bar znam da je sve u redu :D

Avatar korisnika
911s [SK]
old-and-rare Fords fan
Poruka: 11515
Član foruma od: petak, 10. okt. 2008. u 10:33h
Lokacija: Beograd

Re: Atest plina

Poruka od 911s [SK] » subota, 6. apr. 2013. u 00:20h

To za naslon za glavu važi samo za vozila koja se sada prvi put registruju kod nas.
Everything we do, it's driven by you!
Ford weist den Weg.

"When it comes to defining Ford models, never say "never"! Somewhere, somehow, there was usually an exception to prove the rules..." Graham Robson
Van piše: ...за све те буђаве фордове

Avatar korisnika
Dusan64
Poruka: 5283
Član foruma od: ponedeljak, 23. feb. 2009. u 19:52h

Re: Atest plina

Poruka od Dusan64 » subota, 6. apr. 2013. u 03:06h

Ne znam stvarno,kumu koji radi na tehnickom u AMSS stigao dopis da vozila mladja od 71 godine moraju da imaju,a posle ne znam ni ja koje i na zadnjim sedistima. Izbacili im punta starog godinu dana (ili tako nesto) sa polaganja zato sto nije imao naslone pozadi..

Avatar korisnika
IvanT
Poruka: 71
Član foruma od: petak, 24. maj 2013. u 09:36h
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Atest plina

Poruka od IvanT » ponedeljak, 27. maj 2013. u 14:53h


Odgovori

Povratak na „AutoGas sistemi“