Grand Motors banner
Auto otpad Sole banner Led Shop banner
Knežević Enterijer banner Faber auto delovi banner

Servis kragujevac

Redovna održavanja, servisiranja, delovi.
Nije mesto za kvarove.

Moderator: Dragomir

Odgovori
Idjole
Poruka: 6
Član foruma od: subota, 19. apr. 2014. u 20:03h

Servis kragujevac

Poruka od Idjole » sreda, 23. apr. 2014. u 17:14h

Pozdrav svima, da li ima nekog iz kragujevca ili okoline da mi predlozi nekog majstora ili servis za veliki i mali servis ford focus 1.8tdci....


Sent from my iPhone using Tapatalk

Avatar korisnika
zorankg
Poruka: 20
Član foruma od: nedelja, 10. feb. 2013. u 17:34h
Lokacija: kragujevac

Re: Servis kragujevac

Poruka od zorankg » petak, 25. apr. 2014. u 01:02h

Viva company,preko puta sajmista!Ja kod njih uvek radim servis i ne menjam ih :D

Idjole
Poruka: 6
Član foruma od: subota, 19. apr. 2014. u 20:03h

Re: Servis kragujevac

Poruka od Idjole » petak, 25. apr. 2014. u 19:56h

Ok za njih sam cuo, hvala puno...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Avatar korisnika
skydiver
Poruka: 121
Član foruma od: nedelja, 16. nov. 2008. u 11:35h
Lokacija: Kragujevac

Re: Servis kragujevac

Poruka od skydiver » subota, 26. apr. 2014. u 10:39h

U Vivi su mi sipali neko ulje, satro Ford 5 30, posle kog mi je auto brundao kao blesav, a lampica za ulje pri paljenju ostajala upaljena jos par sekundi. Uzeo pa sam promenio ulje posle par stotina km i vidim nisu stavili gumicu na poklopac filtera, a kao ugradili original. Kad sam menjao filter klime skontam da su mi odlomili dva srafa na poklopcu (valjda ih mrzelo da odsrafe sva 4). Ja menjao pre njih, posle njih, tako da nema ko drugi. Tako da ih otad preskacem kad god mogu.

Sent from my HUAWEI U8815 using Tapatalk

pcnenad
Poruka: 2
Član foruma od: ponedeljak, 28. nov. 2011. u 19:29h
Lokacija: smederevska palanka

Re: Servis kragujevac

Poruka od pcnenad » petak, 23. maj 2014. u 11:00h

Za sve, a pogotovu ovo sto si namerio uraditi na auto (i radi tvog cuvanja dobrog zdravlja) pozovi dragomira tj njegov servis u pinosavi !!!
Ja godinama idem tamo i sve preporuke dobijaju. Inace vec 10ak godina sam u kg i tesko ces naci tako dobrog servisera za ford kao sto je dragomir i njegov tim.

mkg
Poruka: 23
Član foruma od: sreda, 12. avg. 2015. u 23:15h

Re: Servis kragujevac

Poruka od mkg » subota, 22. avg. 2015. u 20:08h

Ja se izvinjavam zato što oživaljam ovu temu, ali zbog svega dva mišljenja o servisu Viva u Kragujevcu, može li još neko da da svoje mišljenje?

Želeo bih da servisiram auto tu, pre svega zbog originalnih delove.

Avatar korisnika
Zloca ZXR
Poruka: 17
Član foruma od: utorak, 6. okt. 2015. u 18:12h
Lokacija: Raca - Kragujevac

Re: Servis kragujevac

Poruka od Zloca ZXR » utorak, 6. okt. 2015. u 20:30h

Ja sam radio veliki servis u Vivi, pre 3-4 godine, i zadovoljan sam bio uslugom. Delove imaju originalne, a imaju i zamenske (citaj - jeftinije) za koje garantuju. Za veliki servis sam koristio originalne, a recimo lezaj tocka, jabucice i slicno zamenske delove. Uskoro bih trebao ponovo da radim veliki servis pa sam razmisljao opet kod njih.

Avatar korisnika
zorankg
Poruka: 20
Član foruma od: nedelja, 10. feb. 2013. u 17:34h
Lokacija: kragujevac

Re: Servis kragujevac

Poruka od zorankg » nedelja, 18. okt. 2015. u 23:15h

Svi servisi odradjeni kod njih bez problema,maximalna saradnja,moja preporuka!Vec 3 godine odrzavam kola kod njih.Oni max korektni-ja zadovoljan!Moze ko sta hoce da prica,kao npr.skydiver,mislim da su to ciste nebuloze,smesno je i komentarisati!

Avatar korisnika
dule0911

 
Poruka: 13582
Član foruma od: utorak, 17. feb. 2009. u 03:07h
Lokacija: Thun - Leštane

Re: Servis kragujevac

Poruka od dule0911 » ponedeljak, 19. okt. 2015. u 10:41h

Isto tako neko tvoj post moze da okarakterise kao nebulozan/smesan.

Svaki servis ma koliko dobar bio i hvaljen imace i neku nezadovoljnu musteriju (opravdano nezadovoljnu, ne zato sto je musterija neinformisana/neraspolozena itd).
Forum i sluzi za ovakve stvari, sto vise misljenja, pozitivnih i negativnih. Tako da nemoj necije misljenje oznacavati kao nebulozno, dovoljno je reci da se ne slazes i to je to.
Fiesta!!

Avatar korisnika
skydiver
Poruka: 121
Član foruma od: nedelja, 16. nov. 2008. u 11:35h
Lokacija: Kragujevac

Re: Servis kragujevac

Poruka od skydiver » ponedeljak, 19. okt. 2015. u 20:57h

Nisam rekao da su loši, nisam rekao da su dobri. Napisao sam svoje iskustvo s njima.

Avatar korisnika
zorankg
Poruka: 20
Član foruma od: nedelja, 10. feb. 2013. u 17:34h
Lokacija: kragujevac

Re: Servis kragujevac

Poruka od zorankg » subota, 24. okt. 2015. u 22:36h

dule0911 piše:Isto tako neko tvoj post moze da okarakterise kao nebulozan/smesan.

Svaki servis ma koliko dobar bio i hvaljen imace i neku nezadovoljnu musteriju (opravdano nezadovoljnu, ne zato sto je musterija neinformisana/neraspolozena itd).
Forum i sluzi za ovakve stvari, sto vise misljenja, pozitivnih i negativnih. Tako da nemoj necije misljenje oznacavati kao nebulozno, dovoljno je reci da se ne slazes i to je to.
Bas me zanima da li i Grand motors sipa satro ford ulje.Nebuloza=ne slazem se i to je to.

Avatar korisnika
st 220
Poruka: 675
Član foruma od: nedelja, 8. maj 2011. u 15:21h

Re: Servis kragujevac

Poruka od st 220 » subota, 24. okt. 2015. u 22:41h

Pa dobro, ako si imao bilo kakva iskustva s njima - napiši lepo, argumentovano.

Avatar korisnika
zorankg
Poruka: 20
Član foruma od: nedelja, 10. feb. 2013. u 17:34h
Lokacija: kragujevac

Re: Servis kragujevac

Poruka od zorankg » subota, 24. okt. 2015. u 23:47h

Imao sam focusa mk1 1.6 74kw(1 god),mk2 ti-vct(2god) i sada mk2 1.6tdci.Uvek servise radio kod njih i za svoje novce bio ispostovan.Kako,npr:na tdci-u sam veliki servis uradio i presao 10-ak hiljada od tada za 8 meseci,da bi mi se pojavio cudan zvuk pri radu motora.Auto sam odvezao kod njih,zamenili spaner,racun 0 din.Kod focusa mk1 problem sa punjenjem alternatora resen,pisao sam o tome,zamenjena pumpa za gorivo(skidan rezervoar,1 radni h),kod ti-vct-a problem termostat...Reseno sve i odradjeno.

Odgovori

Povratak na „Održavanje i servisi“